много ли боли ли прегледа за разкритие

  • 32 572
  • 233
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
ne boli mnogo ,bolkata e tarpima

# 151
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Не боли нетърпимо, просто е неприятно.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Много индивидуално!
Мен, честно казано, ме боля ужасно много. Проблемът беше, че нямах никакво разкритие, та докторът се опита да ми направи такова, защото ми бяха изтекли водите. Успя да отвори 1 пръст с 5-6 бъркания през 15 минути, адски болезнени, та накрая като ми предложи секцио, направо бях "за" с две ръце, само и само да не ме мъчи повече. Така че, явно е различно за всеки - не се умира естествено от тая болка, сигурно има и много по-страшни и силни, не иска да те плаша в никакъв случай - виждаш, че всичко зависи от много неща, така че не е гаранция, че при една от нас като боли, при другата ще е същото - ти може и да не усетиш!

# 153
  • Мнения: 9 973
не ме боля

# 154
  • Мнения: X
Много индивидуално!
Мен, честно казано, ме боля ужасно много. Проблемът беше, че нямах никакво разкритие, та докторът се опита да ми направи такова, защото ми бяха изтекли водите. Успя да отвори 1 пръст с 5-6 бъркания през 15 минути, адски болезнени, та накрая като ми предложи секцио, направо бях "за" с две ръце, само и само да не ме мъчи повече. Така че, явно е различно за всеки - не се умира естествено от тая болка, сигурно има и много по-страшни и силни, не иска да те плаша в никакъв случай - виждаш, че всичко зависи от много неща, така че не е гаранция, че при една от нас като боли, при другата ще е същото - ти може и да не усетиш!
И при мен беше така.Само ,че за 24 часа имаше много бъркания а само 1 см разкритие и накрая прецениха секцио защото бяха минали 10 часа от както са изтекли водите.Иначе напълно съм съгласна със mama_ziana това е много индивидуално.

# 155
  • Мнения: 1 354
Мен, вчера ме преглеждаха дали имам разкритие, и много ме болеше ( може би,защото нямах никакво разкритие,а само контракции).

# 156
  • Мнения: 793
Вчера и аз разбрах дали боли този преглед. ooooh! Точната дума не е "болка" ,но на мен ми беше много неприятно. Tired

# 157
  • Мнения: 68
да в сравнение с самото раждане болката е търпима но все пак си боли аз ли4но се просълзих на този преглед

# 158
  • Мнения: 1 098
Правили са ми такъв преглед преди да почне раждането и по време на него. Не ми е направило впечатлиние да боли много.

# 159
  • Мнения: 215
Ами като вагинален преглед, не е много приятен, малко по-неприяте и болезнене беше специално при мен. Зависи много и от генеколога. Мен ме гледаха две лекарки з аразкритие и при едната беше болезненео, при другата не.

# 160
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не ме е боляло  Naughty . Обикновеното неприятно усещане при гинекологичен преглед. Нищо особено  Wink

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Абе не боли,ама е доста неприятно поне за мен беше така....

# 162
  • Мнения: 204
Мен ли4но изобщо не ме е боляло.

# 163
  • Мнения: 29
 Confused може би при всеки е индивидуално а и най вече зависи от този който те преглежда  Peace.Само дето забравят да те предупредят че после може да прокървиш  . и като се прибереш от прегледа  Shocked

# 164
  • Мнения: 682
Не ме болеше, но определено беше неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт