МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ

  • 4 075
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
че ще дойде принца на белият кон и ще те понесе към приказна земя....това вече е друго. ))
От което възниква въпроса, дали жената е склонна да замъкне децата си в далечна и непозната страна на база на нищото, сиреч големи обещания. Аз лчно не бих рискувала

# 16
  • Мнения: 2 448
Какво значи да си паснеш с някого, когото още не си видял на живо?  Rolling Eyes
Рано е да мислиш за родителите му и т.н., при положение,че него не си видяла.

# 17
  • Мнения: 431
Моето мнение в това положение е, че очите и ушите трябва да са нащрек. Доста познати жени са ми се оплаквали, че са постоянен обект на ухажване по Скайп от мъже от тези краища, особено след влизането ни в ЕС. С две деца вниманието трябва да е още по-изострено. Възхищавам се обаче на авантюристичния ти дух.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имам позната която си доведе алжирец. сега тя бачка, а той седи в къщи ...
и независимо от кризата няма да го изритват

# 19
  • Мнения: 593
Ади ади.. младо яре е, не е за изпускане!  Wink

# 20
  • Мнения: 4 734
 Коте, има и нашенски такива. Ако ще е за ярешкото не е нужно да се рискува с толкова екзотични породи Mr. Green

# 21
  • Мнения: 593
KasidyJoy   Joy   Joy

# 22
  • Мнения: 1 289
Ако ще е за ярешкото не е нужно да се рискува с толкова екзотични породи Mr. Green

 Joy

И аз съм резервирана за всичко, различно от бялата раса. Но всеки си преценява сам за себе си в края на крайщата.
 
Значи като бях в Египет на екскурзия то нашия екскурзовод като се прехласна по една пухкава мацка от групата. Ама направо - влюбен, то едни признания, чудеса, само за 2 дена от както сме там. Смс-и, обаждания, стихотворения - луната, звездите...Както и да е прибрахме се. Тука пък по скайпа й казал, че идвал в БГ и ако тя не го обича щял да се самоубие.. newsm78
Тя естествено нищо... и така, слава богу престана да я тормози. После пък писа по скайпа, че се влюбил тоя път в една друга българка от следващата група - пак обичал я, щял да идва.... искал да се ожени за нея... та не знам какво е станало по-нататъка. А между другото се разбра, че не бил целувал жена (на 29 години) пък за другото - хептен Mr. Green

Абе мацка, много да внимаваш, че тия (срещат се и нормални) ама като цяло .... не ща да генерализирам, че има тука сигурно събрали се с араби, но читавите за мене са изключение. А на всичкото отгоре този познат беше и християнин, решил напук на семейството си там да се покръсти... та представете си  по-хард версия за какво иде реч... Laughing

# 23
  • Мнения: 25 623
А на всичкото отгоре този познат беше и християнин, решил напук на семейството си там да се покръсти... та представете си  по-хард версия за какво иде реч... Laughing

Египтяните са християни и то православни - копти.  Mr. Green

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Египтяните са християни и то православни - копти.  Mr. Green

Египетските християни са копти, но мнозинството са мюсюлмани.
за прехраната на християните са отредени бунищата ....

# 25
  • Мнения: 90
Ще стане, ще стане. На 29 щом е, ще стане.
Хммм да доста съмнително ,там по принцип се женят много млади и на тия години имат по 5-6 деца  newsm78 .Арабите (алжирците ) са склонни предимно да приемат жена доста малка на години от тях и без деца (неЩа да те отЧайвам не ви знам отношенията),ама това им е гентиЧно заложено  Laughing.Аз съм омъжена за алжирец (но роден в Европа) ,тоест доста от наследствените маниери са преЧупени и все пак аз съм по-малка от него с 10 години и попаднах на ПРИНЦ  Flutter,не сме се запознали в нета  ,има много примери около мене ,мога да дам Peace ,които за да се доберат до Европата на какво ли не са способни .Омъжват се за европейки ,създават деца и един път като всиЧко им е изрядно с документите зарязват ,жена ,деца ,отиват да си търсят ТЯХНА булка и така ,не обобоЩавам,но предимно тия които са израстнали там в по-малките градове селца ,та дори и тия които са израстнали в Европата -няма гаранция ,Че един ден няма да си хванат шапката ,това е животът ,но наистина както са ти казали момиЧета -Внимавай.Имаш 2 деца ,не си мома ,за да се впускаш в такива неизвестни авантюри

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 16:21 от Shakira26

# 26
Аз му отказах категорично деца и не мога да разбера защо вече три месеца не иска да престане.Иска и си е пуснал документите за виза  да дойде тук.Аз не искам да създавам деца ,но ме е приятно да си пиша  с него и се чудя на яве какво ли ще е!

# 27
Любопитна съм от неизвестното.Сина ми е голям, а дъщеря ми е на 13г.

# 28
  • Мнения: 631
Ами опитай щом ти е толкова интересно, виж как стоят нещата, но определено не вярвам риска да си заслужава.....

# 29
  • Мнения: 13 512
А аз бих се завъртяла в Алжирската тема да попитам някои неща. Като например каква е вероятността един 29-годишен мъж да е неженен и без деца...
Dosta голяма, ако няма пари и самостоятелно жилище

Общи условия

Активация на акаунт