МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ

  • 4 086
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 880
Аз пък не мога да разбера защо си закършила ръце от толкова далече ooooh! Още рибата в морето, дето се вика, а ти си се завайкала за деца, за женитби Wink чакай малко де...

Аз му отказах категорично деца и не мога да разбера защо вече три месеца не иска да престане.Иска и си е пуснал документите за виза  да дойде тук.Аз не искам да създавам деца ,но ме е приятно да си пиша  с него и се чудя на яве какво ли ще е!

Ама верно ли го обсъдихте този въпрос в чата Laughing? Браво на вас Wink
Едно е сигурно- даже и да дойде господинът, да се видите, никой не може да те задължи да му раждаш деца, така че живей си спокойно живота и не си измисляй несъществуващи проблеми. Може пък изобщо да не си е пускал никакви документи и само да се гъбарка с теб Wink Пък може на живо хич да не ти хареса... абе много работи може да може, така че изчакай да видиш как ще протекат нещата и чак тогава "слагай тигана" Wink Peace

# 46
  • Мнения: 4 916
Вие сте страхотни.Аз няма да му дам покана.Той с е пуснал туристически виза преди 50 дена...

Този нещо те мотае - отговорът за виза С идва в рамките на 10 дни, това е срокът. Съжалявам, че ще го кажа, но е по-добре да не му се доверяваш. Разбирам, че си поласкана от вниманието на млад мъж, обаче е хубаво да премислиш рисковете до които ще доведе този твоя контакт по нета. А това, че има брат във Франция, изобщо не означава, че ще може да отиде там.

# 47
  • Мнения: 4 753
 Какво точно замазваш и подмазваш  Mr. Green Защото гледам че си упорит и мога да ти посоча една тема, където уважават мъжете които почетвъртват Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт