Хайде лятото дойде, НОЕМВРИйчето се стяга за море!!!

  • 15 709
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 249
ехооо Party и аз гласувах още преди 2 дни,но реално нямам претенции,така 4е каквото се реши Peace
след малко ще се видя с Цвети-на Неда Wink-тук е в Бургас по работа-да ви изпратя ли по нея слънце и море Heart Eyes? мирише си на лято ейййййй

# 76
  • Мнения: 289
  bouquet Прати ни, и слънчице, и мирис на лято.
Гласувах и аз! Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 3 034
чак ме е срам колко отдавна не съм влизала тук.

МЕРЕЛИН, Весето s   Hug

# 78
  • Мнения: 591


Желая ви хубави Великденски празници, момичета и момчета! Бъдете здрави, щастливи и обичани! И отделете миг за душата и Бога!

# 79
  • Мнения: 251
Привет и от на след дълго отсъствие Embarassed, но пък с добри новини.... на 19 март се роди нашето мъниче Димитър и отборът се увеличава с още един член newsm63. Тъй като  имахме малко проблеми Митко постоя почти месец в болницата, но от днес сме заедно. Двете каки са много щастливи и недоумяват колко малка шушулка е той. Снимки малко по-късно, че татито взе апрата с него.

# 80
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Салви честито!!!! Да е жив и здрав малкият Димитър!!!!!!!!!!!!!!!!!! Много хубава новина. Нека ви радва дълги години.



Аз гласувах в анкетата за свободна консумация. Възможно ли е с Виктор да минем без предварително меню? Ако не -  нямам претенции към кой от вариантите да е.

# 81
  • Мнения: 3 034
Salvi, честито !!!! много да те радва малкия Митак, да расте здраво и щастливо дете !!!!   bouquet

# 82
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
САЛВИ ЧЕСТИТО БЕБЧЕ  Hug

Да Ви е живо и здраво и много да Ви радва!
Очаквам с нетърпение снимките  Hug
Ей, зарадва ме, прекрасна новина  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 673
 Mr. GreenСАЛВИ ЧЕСТИТО БЕБОРЧЕ! да сте живи и здрави цялото семейство...  bouquet

МАМИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ВИ СЕ ПАДНЕ БИЯЧ- чукач яйце! Много положителни емоции и силни трясъци в уикенда Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 2 440
Ей страхотна новина точно преди един от най-хубавите празници. ЧЕСТИТО САЛВИ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ МИТКО И САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВОbouquet  bouquet  bouquet
Момичета желая ви весел и светъл Великден!

# 85
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет!
Страхотна новина  Hug

Салви, честит син! Нека малкият Димитър да расте здрав и щастлив!!! Целувки на него и на каките!!! За теб  Hug  bouquet

Ние сме добре, каката ходи на детска градина с желание, а за  Биби май няма големи шансове, така че сигурно ще си стоим вкъщи още една година.

Прегръдки и целувки на всички!!!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 553
Салви, честито!!!! Пожелавам на малкият Димитър много радост, много здраве и късмет в живота! Много да ви радва с таткото   Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes


ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО! 

# 87
  • Мнения: 2 274
Христос Воскресе  bouquet ! Весел празник на всички и честит имен ден на празнуващите  bouquet !

Салви, честито момченце   bouquet! Да ти е живо и здраво, много папкащо и добричко   bouquet!

# 88
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
НЕКА БЪДЕМ ЗДРАВИ, ДОБРИ И МЕЧТИТЕ НИ ДА СЕ СБЪДВАТ!!!
   bouquet Hug Heart Eyes Peace

# 89
  • Мнения: 2 673
Во истина воскресе! )ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Общи условия

Активация на акаунт