алкохол

  • 5 783
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Пила съм не повече от чаша-две бира по време на първата си бременност.
Сега с тази хич не ми пие алкохол.

# 16
  • Мнения: 93
Пила съм чаша бира, половин чаша бяло вино и дори 30 гр. уиски в деветия месец.
В малки количества алкохолът не може да навреди!

# 17
  • Мнения: 96
С първата бременност си позволявах почти всеки ден по една малка чаша вино (такава като за уиски)
Сега ми е втора бременност, мога да кажа, че не пия, само понякога на повод по една две глътки за наздравето и толкова. Просто не ми се и пие, а и попушвам по някоя цигара и гледам поне това да не си позволявам Confused

Принципно ако е в малки количества алкохола няма да навреди, но наистина в малки.  Peace

# 18
  • Мнения: 568
Много рядко ми се допива,но когато да не се лишавам,пийвам си бира,вино зависи ,но цяла чаша не мога да изпия.Позволявала съм си и по едно малко мартини ,в случаи ,в които съм била в заведение .

# 19
  • Мнения: 9 973
пия пина колада

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 77
И аз си позволявах към края на бремеността по малко бира а червено вино може би 1-2 пъти.Никакъв друг алкохол. Naughty

# 21
  • Мнения: 3 641
До сега съм изпила 2 чаши червено вино и една бира. Принципно никак не съм по алкохола, а сега пък съвсем не ми се пие.

# 22
  • Мнения: 2 013
Чак пък да не съм близвала!  Naughty
На сватбата бях в 5 месец,позволих си чаша шампанско,а в църквата и 3 глътки червено вино!  Grinning
Иначе от време на време си пийвах по малко бира,по половин чаша.
Моя доктор ми каза "Една чаша червено вино за седмицата,може!"  Peace

# 23
  • Мнения: 4 335
Не мисля,че е проблем една чаша вино или бира,но аз лично не пиех.

# 24
  • Мнения: 2 011
Когато ми се е припивало съм пила по чаша бира или вино.

И аз така.

# 25
  • Мнения: 1 155
Пийвала съм по някога чаша бира или винце... Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 354
Аз също гледам да се пазя,но съм пила 1-2 пъти по чаша вино,но да си призная изобщо не ми се пие(просто имаше поводи и ....)

# 27
  • Мнения: 6 001
от време на време пийвах малко вино,но много малко

# 28
  • Мнения: 438
 Аз само по 2-3 глътки бира съм си позволявала, че имаше моменти, в които не издържам.Но преди няколко месеца разбрах, че имало и безалкохолна бира, което си е едно добро решение Laughing

# 29
  • Мнения: 309
Понякога вечер пия по една малка чаша бира или червено вино!Но в началото на бременността хич не ми се и близваше нищо!Този ми мерак е от 7-месец насам горе- долу! newsm78Не мисля, че пречи, е стига да не се прекалява, даже съм чувала че бирата помага за добро кърмене! Peace

Общи условия

Активация на акаунт