Трябва ли да гласуваме?

  • 3 151
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За хората, които не гласуват, мога само да кажа, че нямат право да се оплакват когато ни управляват турци, комунисти и пожарникари. Заради тези управляващи София заприлича на бунище и скоро може и цяла България да стане така.
Що да нямам право?
Имам право да не гласувам и го ползвам. Имам право да протестирам и го ползвам. Нямам право да дискриминирам и се съобразявам.
К'во им е на пожарникарите?
И бунището си е само в София. Тук е чистичко при същите турци, цигани и комунисти, значи не те са ни проблема за бунището.

# 46
  • Мнения: 1
Съгласна съм с Вили. Точно заради слабия български електорат някои хора си позволяват да докарват с цели рейсове турци, а други - подкупват останалите

# 47
  • Мнения: 40
Да ,трябва да гласуваме,по собствена съвест и съзнание.

# 48
  • Мнения: 3 091
честно да ви кажа, не мога с лекота да дам отговор на този въпрос.
Какво значи "трябва"? Хич и не ми се гласува, защото през годините все повече се разочаровам и стигам до извода, че държавата практически не съществува.
За кого да гласувам? Защо да гласувам?

обаче си мисля какво става, когато не гласувам? съвсем не мога да променя нещата, защото законът позволява да се избере представител на малцинството. Т.е. - както е с Батман - кмет е само на 30% от софиянци.
И затова по-добре е да гласувам: 1) за по-малкото зло; 2) "против", 3) ей така, за някоя малка партия - за да не ми се губи гласът.

# 49
Народът решава в крайна сметка кой да е на власт и когато не се гласува пропускаме шанса да сме част от този избор. Никога не бих позволила някои друг да решава вместо мен. Против Герб и ДПС съм, защото не мислят за народа и нищо не правят, а други партии направиха реформи, които ни приобщават към ЕС.

# 50
  • Мнения: 1 558
Да,трябва.

# 51
  • Мнения: 1
Да, ама чрез тази кампания много хора му се връзват и гласуват за него. След дупките и боклука в София, не се знае каква друга криза ще излезе. А представям си какво ще е ако стане премиер  no

# 52
  • Мнения: 1
Народът решава в крайна сметка кой да е на власт и когато не се гласува пропускаме шанса да сме част от този избор. Никога не бих позволила някои друг да решава вместо мен. Против Герб и ДПС съм, защото не мислят за народа и нищо не правят, а други партии направиха реформи, които ни приобщават към ЕС.

ДПС - напротив мислят за народа, ама за ТУРСКИЯ народ! А как бе ГЕРБ имат такава ПР Кампания - Само му дай камери на драгия ни кмет  Laughing



ХАахахах да, "милия" ни "Бат' Бойко" е супер медийна звезда  Sunglasses  Особено наскоро гледахме цирка "Бойко барабар с икомонистите"  hahaha
Чудно как толкова некадърен "политик" може все още да има какъвто и да било рейтинг  #Crazy newsm78 #2gunfire


Точно така Коце, аз това се питам от доста време и се чудя и се мая от наивността на средно статистическия българин, надяващ се , че външният вид на Бате ни Бойко ще ни оправи, оо да "оправи" доста , за това сме на това дередже, многото дупки да вземем  да ги пълним с боклук, така май ще се оправи кризата с боклука  #Crazy




Напълно съм съгласна

# 53
  • Мнения: 1
Имаше един виц :
Знаете ли защо Банкя е чиста , а София толкова мръсна?
Отговор: Защото София прибра най - големия боклук на Банкя.
И както се казва в една популярна реклама : "....СКОРО И В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ".

[/quote]


Във всяко нещо се крие и малко истина.  Надявам се да не остава скрито за всички, че кмета на София е некадърник

# 54
Имаше един виц :
Знаете ли защо Банкя е чиста , а София толкова мръсна?
Отговор: Защото София прибра най - големия боклук на Банкя.
И както се казва в една популярна реклама : "....СКОРО И В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ".



Във всяко нещо се крие и малко истина.  Надявам се да не остава скрито за всички, че кмета на София е некадърник
[/quote]


Е трудно може да е скрито, всеки здраво мислещ българин може да усети, че той може би е силен на приказки, ама не и на действия!  Outta Joint ooooh!

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
 Не трябва да сме пасивни по време на избори. Правете го за децата си, за тяхното бъдеще и спокоен живот.
И когато сме били активни - какво се случи? - Нищо.
Къде е смисълът тогава?
Предпочитам да не гласувам, за да не ме е яд после, че този, когото съм избрала е влязъл в коалиция с другия, когото не искам или е надробил същите глупости като предния.

П.П. Аватарът ти е огромен. Може да го намалиш до допустимите за форума размери.

# 56
...
 Не трябва да сме пасивни по време на избори. Правете го за децата си, за тяхното бъдеще и спокоен живот.
И когато сме били активни - какво се случи? - Нищо.
Къде е смисълът тогава?
Предпочитам да не гласувам, за да не ме е яд после, че този, когото съм избрала е влязъл в коалиция с другия, когото не искам или е надробил същите глупости като предния.

П.П. Аватарът ти е огромен. Може да го намалиш до допустимите за форума размери.


Когато бяхме активни влезнахме в НАТО, в ЕС и се направиха много важни реформи за бъдещето на България и съм против тройната коалиция, но това е в следствие от точно тези хора, които не гласуват.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 15:53 от vvilli

# 57
  • Мнения: 155
За хората, които не гласуват, мога само да кажа, че нямат право да се оплакват когато ни управляват турци, комунисти и пожарникари. Заради тези управляващи София заприлича на бунище и скоро може и цяла България да стане така.

Подкрепям  Flutter

# 58
  • Мнения: 155
...
 Не трябва да сме пасивни по време на избори. Правете го за децата си, за тяхното бъдеще и спокоен живот.
И когато сме били активни - какво се случи? - Нищо.
Къде е смисълът тогава?
Предпочитам да не гласувам, за да не ме е яд после, че този, когото съм избрала е влязъл в коалиция с другия, когото не искам или е надробил същите глупости като предния.

П.П. Аватарът ти е огромен. Може да го намалиш до допустимите за форума размери.

Кога сме били активни ли??? Когато българите свалиха правителството на Жан Виденов. Аз бях още в гимназията когато излизах на протести и от тогава се зарекох, че няма да се откажа никога от правото си да гласувам.  Peace

# 59
...
 Не трябва да сме пасивни по време на избори. Правете го за децата си, за тяхното бъдеще и спокоен живот.
И когато сме били активни - какво се случи? - Нищо.
Къде е смисълът тогава?
Предпочитам да не гласувам, за да не ме е яд после, че този, когото съм избрала е влязъл в коалиция с другия, когото не искам или е надробил същите глупости като предния.

П.П. Аватарът ти е огромен. Може да го намалиш до допустимите за форума размери.


Когато бяхме активни влезнахме в НАТО, в ЕС и се направиха много важни реформи за бъдещето на България и съм против тройната коалиция, но това е в следствие от точно тези хора, които не гласуват.


Напълно съм съгласен с vvilli
Ако не гласуваме , даваме гласа си за некдърниците и се оставяме в ръцете на решението на постоянния електорат на БСП (хора над 70 години) да решават бъдещето на нашите деца, както и на турци, които дори не живеят в България!

Общи условия

Активация на акаунт