Полигон в София ?

  • 29 395
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Поли Hug можеш ли да ми обясниш къде точно се намира този в Божурище   bouquet

Много отдавна се учих там. Някакво летище е правят си и състезания до колкото знам. След Метро в дясно се отбиваш за Божурище караш и гледаш някъде в ляво. Но, най-добре като стигнеш  да питаш. А и не знам дали има колчета и маркировка.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 19:23 от **poli**

# 16
  • Мнения: 527
Полигонът по пътя за Панчарево в момента е склад за кофите на ДИТЦ (стотици, а може и хиляди кофи) и не може да се използва.


Извинете, това е нова информация и не го знаех. newsm78

# 17
  • С-я
  • Мнения: 37
И в студентски град има полигон, аз там се учих. Би трябвало още да съществува, някъде около НСА беше.

застроен е вече Sad
аз много се изненадах, когато отидох там да се уча.

# 18
  • Мнения: 63
Много благодаря на всички отзовали се  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 63
Момичета и момчета Laughing продължавам да търся полигон в София. Тъкмо открих един добър полигон ( благодарение на Галя  bouquet) и се оказа, че е мотописта и не ми позволяват да се уча там. Ходих около 4 пъти, карах много добре, има конуси и възвишения, нямаше много движение - само аз и още един начинаещ шофьор. Дойде собственика на мотопистата и ни забрани да караме там - било мотописта и се учели мотористи.  ooooh! и така... в цяла София се оказва, че няма къде да се учат начинаещите шофьори. Много Ви моля споделете, ако знаете полигон - действащ. В студентски няма от години, в Панчарево също го затвориха и занемариха, Божурище доколкото разбрах е писта, а и ми е далече. Има ли място в София, където да се учат хората да карат. Часовете са много малко и не се научава кой знае колко, а аз искам да се подготвя добре за софийското движение. Има нещо като полигон до Слатина, но там има полицаи и е забранено - писаха акт на една приятелка Rolling Eyes Благодаря на всички   bouquet

# 20
  • Мнения: 527
Срещу бензиностанция Опет на Орион! По-нагоре съм го написала!

# 21
  • Мнения: 63
Алра, в София ли е това newsm78 връщам се да чета, там полигон ли е  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 63
Алра  bouquet този полигон в Надежда действащ ли е и обособен полигон, на който е позволено да се учат начинаещи шофьори ли е ? Можеш ли да ми кажеш в самия квартал Надежда ли се намира-аз съм доста далече, но ако наистина има полигон ще го посетя още тези дни  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 527
еми да де, в софия е. ти нали си в софия. На Орион покрай Зоната завиваш на дясно, караш на  право около 300-400 метра. Не съм много добре с разстоянията, но като видиш Опет от ЛЯВО веднага след това В ДЯСНО е полигона. Не е много голям, но да се учиш става. Там по някой път седят Кат, но мисля, че няма проблеми. Успех

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
В Божурище полигона е затворен с бариера. "Василеви" са го превзели.
А на летището не пускат никой. Даже децата с колела, какво остава за начинаещ шофьор. Аз съм питала дали мога да влизам с кучето и да тича след колата и ми беше отказано категорично.

# 25
  • Мнения: 2 237
И в студентски град има полигон, аз там се учих. Би трябвало още да съществува, някъде около НСА беше.

застроен е вече Sad
аз много се изненадах, когато отидох там да се уча.

Няма полигон.Сега точно на негово място е блокът ни и апартамента ми, от където пиша този пост....

# 26
  • София
  • Мнения: 165
аз се учих на едно в Хаджи Димитър, нещо изоставено на СБА беше, но не мога да дам адрес Sad. иначе осмици правех и отзад на зала Фестивална

# 27
  • Мнения: 527
аз се учих на едно в Хаджи Димитър, нещо изоставено на СБА беше, но не мога да дам адрес Sad. иначе осмици правех и отзад на зала Фестивална


Да, наистина зад зала Фестивална става. Има и полигон - сега се сещам - някъде при Битака, много голям,  може всичко да правиш на него, даже изпити там се провеждат. Не мога точно да го обясня, защото не познавам никак района, но покрай Битака има една стръмна и къса улица, след нея има бариера и там е полигона. Той е по-подходящ от този при Орион. Ако не можеш да го намериш пиши на ЛС, ще те заведа, т. като не съм много далече. Но смятам, че ако попиташ там хората ще те упътят! 

# 28
  • Мнения: 63
Alra  bouquet Hug кой битак, знаеш ли в кой квартал е като отида там да попитам някой newsm78

# 29
  • Мнения: 527
квартала е Малашевските гробища. По  пътя за тях има един мост, улицата е еднопосочна (тази по която ще дойдеш), веднага след това е моста и от моста има една улица направо (но е леко в дясно), която отива на гробищата, а ти завиваш на ляво. Улицата е невзрачна, но е там полигонът. Го-о-олям и хубав. Улицата е стръмна и тя завършва с полигона. ако не можеш да го намериш пиши, ще измисля нещо

Общи условия

Активация на акаунт