Полигон в София ?

  • 29 425
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
В Божурище полигона е затворен с бариера. "Василеви" са го превзели.
А на летището не пускат никой. Даже децата с колела, какво остава за начинаещ шофьор. Аз съм питала дали мога да влизам с кучето и да тича след колата и ми беше отказано категорично.

И аз това щях да пиша - там преди имаше състезания с коли събота, сега вече е частна собственост и няма.

пп - Кока Колата е в Костинброд, не в Божурище.  Wink

# 31
  • Мнения: 63
Алра, свободен ли е за позлване и има ли охрана, дали го затварят вечер, за да знам вечерта дали да го посетя, че съм от другия край на София Laughing   bouquet

# 32
  • Мнения: 527
Алра, свободен ли е за позлване и има ли охрана, дали го затварят вечер, за да знам вечерта дали да го посетя, че съм от другия край на София Laughing   bouquet


Е това не мога да ти кажа. Не знам  newsm78  Няколко пъти бариерата беше вдигната, а един път беше вдигната, но беше през уикенда. По-скоро си мисля, че трябва да е отворен.  Hug

# 33
  • Мнения: 940
В Божурище полигона е затворен с бариера. "Василеви" са го превзели.
А на летището не пускат никой. Даже децата с колела, какво остава за начинаещ шофьор. Аз съм питала дали мога да влизам с кучето и да тича след колата и ми беше отказано категорично.

Мда, всичко се затвори. А имах и аз мерак да се донауча да карам,ама нъцки. Нищо де, нали имам книжка--ще връткам из Божурище Simple Smile Не съм толкова неука, ама ми се искаше някои техники да овладея.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 958
Каква кола караш да знам да се кри Laughing

# 35
  • Мнения: 1 925
Stefi, само да ти кажа, че на полигон може да се научиш да тръгваш и спираш, да паркираш и нищо повече.
Ако искаш да свикнеш с движението трябва да си в него.
Аз не бях карала от 2 седмици и днес на всички кръстовища правих самостоятелна лента докато измисля къде да се подредя Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 63
Stefi, само да ти кажа, че на полигон може да се научиш да тръгваш и спираш, да паркираш и нищо повече.
Ако искаш да свикнеш с движението трябва да си в него.
Аз не бях карала от 2 седмици и днес на всички кръстовища правих самостоятелна лента докато измисля къде да се подредя Simple Smile.

galia_mi  Hug  bouquet да, аз точно това искам, защото скоро съм на изпит и ме е страх да не ме скъсат. Искам да се науча да паркирам перфектно между 2 коли, назад и някои други маневри няма да са ми излишни. Тъкмо започнах да навлизам в нещата и ме изгониха ooooh! иначе там, където ти ми каза ми беше толкова удобно - много ме е яд Crossing Arms имаше даже нещо като възвишение и се учех да тръгвам под наклон Sunglasses скоро мисля да посетя този до Орландовци, за който писа Алра, но ми е много далече. Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 63

Аз не бях карала от 2 седмици и днес на всички кръстовища правих самостоятелна лента докато измисля къде да се подредя Simple Smile.

Това с пристрояването аз изобщо не го владея, докато се усетя и съм в грешната лента Laughing Joy аз да си призная си карам в квартала, но напоследък ме е страх (има полицаи) и спрях.  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 166
Да "вдигна" темата.  Simple Smile
Добър полигон се оказа, че има на ул. Житница, близо до гараж Земляне, от Цар Борис по Житница посока бул. инж. И.Иванов, вляво.
Ориентировъчно - някъде тук - http://bgmaps.com/map.aspx?sid=cefe1b3f950346c31b1fa128b143f93c& … &initsearch=1

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт