Вижте коя фирма произвежда киселото мляко от 15 ст.

  • 11 657
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 817
"ГАВРА" ЕООД. Това е записано на етикета на кофичката, която се продава като „Селско кисело мляко" от 400 грама."

Няма значение колко струва. За нищо на света не бих се бутала заедно с полуделите бабички. Нямате представа какво става в тези магазини. Лудница. Помните ли купонната система. Е на , нещо такова.
Може да се ползва като един от кръговете в предаването"Страх", няма такава блъсканица и истерия. Чакане по опашки в рамките на около час, два.
Мерси!
Гавра или Гарга, все ми е тая. Не бих се подложила на това преживяване.

# 31
  • Мнения: 3 268
Не мога да си купя мляко със съмнително качество,а то няма как да не е такова за тези пари.А ГАБРА ли е,ГАВРА лие,все тая.Затова не си купувам и Бор Чвор,това име е подигравка с клиента.

# 32
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Не съм ходила в новооткритите хипермаркети в Бургас, обаче ми разправяха какъв цирк е. Война за прословутите банани - хвърчат във въздуха, шефката на охраната в единия на втория ден напуска.  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 585
ССФ никога не би се наредила на опашка за нещо по-евтинко, като може да си го купи по-скъпичко.

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това е поредната истерия, която няма нищо общо с млякото.

Гаврата си я правим сами.
Помним легендите при откриването на първото МЕТРО, все пак, а не се съмнявам, че тук има и живи свидетели на тази епохална битка за хладилници:)))

# 35
  • Мнения: 0
Тук в Разград откриха сода-каустик в едно кисело мляко,но дали майката която го е купила е искала да измъкне пари или е станала грешка не мога да ви кажа,но това е страшно. Thinking

# 36
  • Мнения: X
Това е поредната истерия, която няма нищо общо с млякото.

Гаврата си я правим сами.
Помним легендите при откриването на първото МЕТРО, все пак, а не се съмнявам, че тук има и живи свидетели на тази епохална битка за хладилници:)))

споко
това не е БГ патент
това се случва и тук, в шведско, при откриването на ИКЕА напр
и пак ги пишат във вестниците какви опашки били отвън цял ден и как охраната пускала определен брой на час

# 37
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да, знам Simple Smile
Ненормално е, но явно е по-силно от всичко.
Стремежът да се купи нещо много евтино, независимо дали всъщност е нужно.

# 38
  • Мнения: 82
Аз,се чудя колко пари струва кофичката,колко млякото,тока ,и другите разходи....? E и какво ядем в крайна сметка бе хора? newsm78

# 39
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
E и какво ядем в крайна сметка бе хора? newsm78

Ядем кой каквото си купи/направи ...

# 40
  • София
  • Мнения: 2 430
Не съм чела всичките публикации,но това ми направи впечатление от статията
Цитат
Проверка на показа, че в най-новия от магазините хората масово пазарят възглавници и куфари
То бива,бива ама вече и на диалект започнаха да пишат

# 41
  • Мнения: 11
според мен само кофичката на киселото мляко струва поне 10 стотинки. И за останалите 5 какво ли има вътре?!

# 42
  • Мнения: 4 585
Същото, каквото има в същата кофичка, със същия надпис, в друг магазин, за 80 ст.

# 43
  • Мнения: 4 195
обичам да чета, че някой НИКОГА няма да направи нещо.
Пожелавам  НИКОГА да не сте със пенсия 148 лв, ама НИКОГА, защото и за по - евтино кисело мляко ще се биете.
Баси съсипаха народа, откачил е, да се бием за храна.....не е истина просто ooooh!

# 44
  • Мнения: 4 514
Кауфланд и Карфур буквално се надцакват с ниски цени. Да видим до кога. И дано не е за сметка на качеството.

Общи условия

Активация на акаунт