Вижте коя фирма произвежда киселото мляко от 15 ст.

  • 11 662
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 814
Кауфланд и Карфур буквално се надцакват с ниски цени. Да видим до кога. И дано не е за сметка на качеството.

За сметка на качеството не виждам как.
Стоките не се произвеждат от двата на магазина.

А въпросното кисело мляко от 15 ст. едва ли е взето от производителя за толкова, просто се продава на загуба.
Покрай безкрайно намалените продукти, се продават много други, а това води до печалба, не до загуба.

# 46
  • Мнения: 4 519
Кауфланд и Карфур буквално се надцакват с ниски цени. Да видим до кога. И дано не е за сметка на качеството.

За сметка на качеството не виждам как.
Стоките не се произвеждат от двата на магазина.

А въпросното кисело мляко от 15 ст. едва ли е взето от производителя за толкова, просто се продава на загуба.
Покрай безкрайно намалените продукти, се продават много други, а това води до печалба, не до загуба.
Да, мисълта ми беше да не зареждат боклуци само и само, за да е евтино. Това кис. мляко специално не съм го купувала, но си купих уж 'черен' хляб за 60 ст., в срок на годност. Разчитам на това, че и двете вериги са европейски, градят имидж и на нашия пазар и контролът наистина е контрол.  Confused

# 47
  • Мнения: 12 666
Аз си купих мляко за 40 ст. - истинско, даже вкисна. Та се питам какво има в другите за останалите 40 ст.

# 48
  • у дома
  • Мнения: 965
Подобни вериги като Карфур и Кауфланд, разполгат с огромни рекламни бюджети, които могат да покрият евентуални загуби от такива ниски цени на продукти. Които няма да продължат во веки веков, между другото, най-много още 2 месеца. Освен това, от 2 млн. стоки в магазина, 20 вида само са намалени, ама вие като влезете вътре не излизате само с бананите, нали? Всичко в крайна сметка е маркетинг. Хората са си направили сметката, не ги мислете...

# 49
  • Мнения: 2 388
За големите магазини добре , но в магазина, където аз пазарувам ( тип гараж ) има мляко по 0.25 ст.
Там как стоят нещата?

# 50
  • у дома
  • Мнения: 965
 newsm78 Ъ?
Не знам  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 9 814
За големите магазини добре , но в магазина, където аз пазарувам ( тип гараж ) има мляко по 0.25 ст.
Там как стоят нещата?

Ами аз си купих такова евтинко мляко за 27 ст.
И за разлика от скъпите и широко рекламирани марки, то взе че вкисна на втория ден в хладилника.... А и него свеки използва за подквасата на домашно кисело мляко и взе че стана. С другите от по 80-90 ст. кофичката не се получаваше.

# 52
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат на: Франческа Салиери link=topic=384278.msg10730418#msg10730418


Ами аз си купих такова евтинко мляко за 27 ст.
И за разлика от скъпите и широко рекламирани марки, то взе че вкисна на втория ден в хладилника.... А и него свеки използва за подквасата на домашно кисело мляко и взе че стана. С другите от по 80-90 ст. кофичката не се получаваше.
Кажи как се казва  Praynig да го пробваме

мИрси  Hug

# 53
  • Мнения: 12 666
обичам да чета, че някой НИКОГА няма да направи нещо.
Пожелавам  НИКОГА да не сте със пенсия 148 лв, ама НИКОГА, защото и за по - евтино кисело мляко ще се биете.
Баси съсипаха народа, откачил е, да се бием за храна.....не е истина просто ooooh!

Ти нас не ни мисли. Които сме живели при социализма, сме свикнали да се борим за храна.  

# 54
  • Мнения: 9 814
Desss , Слънчев вкус се казва млякото.
Редичко е, но определено има вкус на кисело мляко.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 011
Не ме учудва цената от 15 ст.
Хипермаркетите могат да си позволят островче на загубите в море от печалби.
Името на въпросната фирма ме впечатли и мен преди време.  Grinning

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз си купих масло внесено от тази фирма заради цената - 1,70лв. за 200г. Вкусно е и го одобрявам. Взех си едно за проба наред с другото немско, което си купувам - не намирам разлика.

# 57
  • Мнения: 940
И аз вече няма да залагам на скъпо мляко и масло и прочие. Вчера открих случайно един магазин, който внася шоколади за по 99 и 89 стотинки. Доста са вкусни, по-добри на вкус от скъпите БГ варианти.
Кога ще отварят Карфур (така ли се пише) в София?

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Кога ще отварят Карфур (така ли се пише) в София?
Скоро ще е:
   “Карфу  … 80;те

# 59
  • Мнения: 17
Кауфланд и Карфур буквално се надцакват с ниски цени. Да видим до кога. И дано не е за сметка на качеството.

За сметка на качеството не виждам как.
Стоките не се произвеждат от двата на магазина.

А въпросното кисело мляко от 15 ст. едва ли е взето от производителя за толкова, просто се продава на загуба.
Покрай безкрайно намалените продукти, се продават много други, а това води до печалба, не до загуба.

Да така е...На загуба продават..Големите вериги хипермаркети намаляват цени с цел реклама..Покрай тези намалени стоки продават и много други на нормални цени и това води до печалба.. MoneyНиската цена привлича много клиенти и така  става печалбата -- от оборота.. PeaceА за топчетата в киселото мляко -- някои фирми използвят сухо мляко за производство на киселото мляко.  chef.И така купувайте това мляко -- няма страшно..И тука е така -- в Истанбул..Аз гледам кога има намаление в Карфур -- Саrefour  и само тогава купувам..Следя внимателно за дните с намаление -- всеки ден ми пращат по мобилния SMS и ме осведомяват за намаленията.. Money И видя ли нещо подходящо за мен -- ходя и купувам..И така досто спестявам и контролирам бюджета си..А с паричките които ми остават ходя на кафенце bouquet

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 16:13 от azmira

Общи условия

Активация на акаунт