VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 522
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 2 197
Е, то е ясно как ще отговорят...

# 1 516
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ей,много сте напреднали.Добре,че сте вие,да се информирам своевременно какво става,че откакто се стопли,не се застояваме много вкъщи.
Много сте готини  bouquet

# 1 517
  • Мнения: 6
За някои си представям как ще реагират - Аня и пипи ще пролеят крокодиски сълзи и ще разиграят театър,Тошко, Гала, Божидара и Куши ще кажат нещо отрода на "на мен това не може да ми се случи" и ще се радват че не са им се случили такива неща в живота,докато за Милко, Ивайла, Део, Ицо,Мария , Софи, съм сигурна че ще са искрени.
Наистина ми се ще на всеки поотделно да им бъде зададен този въпрос.Много искам да виидя кои от тях са си нормални и кои прекалено са се озвезделили.

# 1 518
  • Мнения: 2 811
Поли, не съм чула Тошко да казва такова нещо, но може дае взето извън контекст. При всички полозения и аз се разстроих от гледката и ми стана много мъчно.

# 1 519
  • Мнения: 2 197
Поли, не съм чула Тошко да казва такова нещо, но може дае взето извън контекст. При всички полозения и аз се разстроих от гледката и ми стана много мъчно.

Въобще не е взето извън контекст. Каза го веднага след клипа.

# 1 520
  • Мнения: 2 811
Хм, сега ще го видя. по принцип и аз  харесвам т.с..

# 1 521
  • Мнения: 6
И това показва що за човек е, отврат просто! Що не заведат на зведите в къщата деца с увреждания да се грижат за тях цяла седмица? Нека да ги видим как ще се справят. Бас държа че Тошко веднага ще си намери извинение да не го прави. Глезоран!Тоя е расъл в саксия и нищо не знае за реалния живот. Sick

# 1 522
  • Мнения: 502
   Като се замислих,Ивайла,Гала,Аня,Пипи,май нито една не ми е чак толкова симпатична. Харесвам си Софка. Heart Eyes и Мария ми допада.

# 1 523
  • Мнения: 15
Много ми е неприятна тази Ивайла.Пълна лицемерка.А вчера кка се развика на Пипи като селяндурка."Аз не съм принцеса" ....като не е защо е избрала лесния начин-да спи с мафиотите на България от рода на Румен Вълка и Илия Павлов.поредната мутреса ,правеща се на голямата дама.... ooooh!
Едната Софка ми  е много по-симпатична.Пипи също.
А Божидара.....проста,грозна , а нахална и надута на всичкото отгоре.

# 1 524
  • Мнения: 6
Много ми е неприятна тази Ивайла.Пълна лицемерка.А вчера кка се развика на Пипи като селяндурка."Аз не съм принцеса" ....като не е защо е избрала лесния начин-да спи с мафиотите на България от рода на Румен Вълка и Илия Павлов.поредната мутреса ,правеща се на голямата дама.... ooooh!
Едната Софка ми  е много по-симпатична.Пипи също.
А Божидара.....проста,грозна , а нахална и надута на всичкото отгоре.


Любовта не пита а връхлита!

# 1 525
  • Мнения: 15
Много ми е неприятна тази Ивайла.Пълна лицемерка.А вчера кка се развика на Пипи като селяндурка."Аз не съм принцеса" ....като не е защо е избрала лесния начин-да спи с мафиотите на България от рода на Румен Вълка и Илия Павлов.поредната мутреса ,правеща се на голямата дама.... ooooh!
Едната Софка ми  е много по-симпатична.Пипи също.
А Божидара.....проста,грозна , а нахална и надута на всичкото отгоре.


Любовта не пита а връхлита!
Айде бе как става ,че се се влюбват тия Миски,плеймейтки,риалити гърли и други златотърсачки  в милионери,мутри и други бизнесмени със съмнителен произход на финансите.Как пък не се влюбват в зидаро-мазач,шофьор или някое бедничко момче.... newsm78 ooooh!

# 1 526
  • Мнения: 6
Абе съдбата не те пита в човек с каква професия искаш да се влюбиш, то става от само себе си. Вярно е, има и използвачки, но не всички са такива.

# 1 527
  • Мнения: 77
Абе съдбата не те пита в човек с каква професия искаш да се влюбиш, то става от само себе си. Вярно е, има и използвачки, но не всички са такива.

Tи наивно ли вярваш в това, иронизираш ли или просто провокираш потребителите?  newsm78

# 1 528
  • Мнения: 1 054
Абе съдбата не те пита в човек с каква професия искаш да се влюбиш, то става от само себе си. Вярно е, има и използвачки, но не всички са такива.

Напълно подкрепям Peace

# 1 529
  • София
  • Мнения: 12 785
Ето какво казват за Тодор в един вестник ....Защото това момче не е просто келеш - около него се стеле аурата на дядо му. Нея виждат съквартирантите, на нея реагират уплашените им, случайни слави, пред нея се строяват инстиктите им на слуги, роби, функции, дребни, обикновени хора.

Наистина, доста слугинско поведение, прекалена толерантност и странни симпатии печели Тодор от съквартирантите, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт