VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 475
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 3
Изпуснах началото,когато мъжете излизаха да помагат на центъра  Close

Видяхте ли Марк ,сладура със зелената тениска ... Heart Eyes

# 1 531
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Абе...Анчето що е с маска?  Rolling Eyes

# 1 532
  • Мнения: 3
Абе...Анчето що е с маска?  Rolling Eyes

Незнам,събота цял ден докато ги гледах беше с маска.... Мисля,че да предпази и другите,била е болна...

А така само Софчето... Peace

# 1 533
  • Мнения: 3
Ааааа тоз Дачо бееее: Даааа имам мисия,да те съблека довечера в банята,че там няма камери  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 20:50 от ТиРи

# 1 534
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Софчето е един път! Много ме забавлява.  Joy Joy Joy

# 1 535
  • Мнения: 7 474
Софи е страхотна Laughing

# 1 536
  • Мнения: 6
Ето какво казват за Тодор в един вестник ....Защото това момче не е просто келеш - около него се стеле аурата на дядо му. Нея виждат съквартирантите, на нея реагират уплашените им, случайни слави, пред нея се строяват инстиктите им на слуги, роби, функции, дребни, обикновени хора.

Наистина, доста слугинско поведение, прекалена толерантност и странни симпатии печели Тодор от съквартирантите, според мен.

Трябва да го поставят на място тоя.
Абе, видяхте ли съквартирантите как се баха напили? Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedУжас просто! И то пред деца! Що за пример им дават? И как може да им се позволява да псуват и да говорят неприлични неща? Децата ги гледат! Не само техните, а и по телевизията! Shocked Shocked ShockedИзвестни личности, а какъв пример дават........ Close Close Close Close Close Close
Много ми хареса посещенията на дечицата, много сладки бяха. И това с детската любов беше много сладко. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАма нямам думи от тия директори, дето са отказвали на момичето да учи -било различно! Тия помияри са нарушили Конституцията! По закон всяко дете има право на образование, без значение каква му е религията, расата, здравословното състояние...Тия са за разстрел направо! Що за хора стават директори на училища? И после ще ми хвалели частните! Навсякъде е едно и също! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1 537
  • Мнения: 3 835
Polinka_12
Едва те чета стези удебелени букви!  Thinking

Абе съдбата не те пита в човек с каква професия искаш да се влюбиш, то става от само себе си. Вярно е, има и използвачки, но не всички са такива.

В това вече и 16 годишните не вярват!  Wink
Гледат парата и интереса.
За повечето моделки се знае откъде са тръгнали. И с кого, разбира се.

# 1 538
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Не е трудно да се влюбиш в накой,който те разхожда до невиждани дестинации и те затрупва с подаръци и внимание.Просто спираш да мислиш как е изкарал парите си и се отдаваш на удоволствия Mr. Green

# 1 539
  • Мнения: 372
Ивайла е много упорити характер по принцип. Желае да налага имидж на успяла бизнес дама.
Обаче ако нямаше човек зад нея, който да инвестира в проектите, с които тя решава да се занимава, едва ли би била на това ниво и с това самочувстие. Била е подпомагана както финансово, така и с лични контакти.
Апартамент в София, друг на морето не са лесно постижими за момиче на тази възраст, колкото и да е кадърно.

# 1 540
  • Мнения: 153
   Като се замислих,Ивайла,Гала,Аня,Пипи,май нито една не ми е чак толкова симпатична. Харесвам си Софка. Heart Eyes и Мария ми допада.
На мен пък Мария не ми допада, голяма интригантка е, само да стане някой панаир и тя ходи подклажда огъня.Последно тя беше виновна с нейните излияния в изповедалнята за пепеляшките, ама натопи Пипи. На Тошко като не му дадоха детето и ,,Твоята каква майкае за каква се мисли,че да не ти дава детето........" А честно казано и аз не бих си дала детето на такъв, а и мъжа ми от гледна точка на мъж каза, че коя умна жена би поверила детето си на такъв дето по цял ден се налива и само глупости ръси.

# 1 541
  • Мнения: 2 186
Мария за какво е натопила Пипи?
Какво значи "не бих си дала детето на такъв"? Ами къде е бляла, като се е женила...други неща е гледала жената  Whistling

# 1 542
  • Мнения: X
   Като се замислих,Ивайла,Гала,Аня,Пипи,май нито една не ми е чак толкова симпатична. Харесвам си Софка. Heart Eyes и Мария ми допада.
На мен пък Мария не ми допада, голяма интригантка е, само да стане някой панаир и тя ходи подклажда огъня.Последно тя беше виновна с нейните излияния в изповедалнята за пепеляшките, ама натопи Пипи. На Тошко като не му дадоха детето и ,,Твоята каква майкае за каква се мисли,че да не ти дава детето........" А честно казано и аз не бих си дала детето на такъв, а и мъжа ми от гледна точка на мъж каза, че коя умна жена би поверила детето си на такъв дето по цял ден се налива и само глупости ръси.
Подкрепям мнението относно Мария. Моите впечетления са същите. Прикрит и опасен човек е Мария.

# 1 543
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Полинка 12,относно "помиярите",които са директори на училища,да внеса едно разяснение.Децата с нарушения в развитието имат право да посещават масовите училища,но се нуждаят от т.нар."ресурсен учител".Това е специалист,които се грижи само за тях и им помага в обучението.За съжаление директорите не могат да назначат такъв,трябва да го изпратят от Регионалния инспекторат,след като директорът подаде молба и специалисти разгледат ситуацията.Тъй като процедурата е твърде дълга и мудна,повечето директори не се наемат с тази задача.Нищо не зависи от тях,законите трябва да се актуализират. Peace

# 1 544
  • Мнения: 3
Рзчистили са се. Пипи забърсва подред огледала,маси... оператора се е съсредоточил върху нея,защото панталона и се смъква и се вижда част от бельото й .

Ивайла е с прахосмукачката,Ицо и Софи забърсват в кухнята ....

Общи условия

Активация на акаунт