Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 238
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 381
на 4м.докато спи баща му наи безцеремонно го мина с машинката....бебето не гъкна само отвори очи......изумена бях Shocked
Браво на бебчо.
Ние ще го подстригнаме, ама, не сме измислили дали малко или с машинка, т.е. повече.

# 91
  • Мнения: 182
Подстригахме я на около 1г и половина и то само бретончето!

# 92
  • Мнения: 2 334
Все още не съм подстригвала дъщеря ми и нямам и намерение да го правя в скоро време  Simple Smile

# 93
# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 834
На 6 м. и оттогава сме го подстригвали 3 пъти вече.В накакъв случай не му расте косата на ''заврънтулки''.Това според мен си е до ген,а не дали ще се подстрижеш.

# 95
  • Мнения: 2 447
ами още лятото беше(някъде 6м) като му скъсих бретона,че беше станал много дълъг и му влизаше в очите.Цялата косичка подтригахме на 10м,и сега наскоро пак го подстригахме.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 079
Малко след кръщенето му - на 1г и няколко дни беше.

# 97
  • Мнения: 2 478
Подстригах сина си малко преди първият му рожден ден.В дивотии не вярвам.

# 98
  • Мнения: 128
За първи път го подстригах някъде към 6-тия месец в къщи, а малко преди годинката го заведох на фризьор и нямаме проблем със завъртулки.

# 99
  • Мнения: 374
Още не съм я подстригвала, само веднъж леко й кръцнах бретона, че й влизаше в очите.
Имам близка приятелка фризьорка, която подстрига момиченцето си, когато беше на 6-7 месеца. Едва ли, ако имаше нещо такова би рискувала със собственото си дете, при това дама. Но от нея знам, че ранното подстригване няма да доведе до сгъстяване на косата. Дали ще е  гъста и здрава или рядка  тънка си е ген Peace

# 100
  • Мнения: 149
Наскоро я минахме с машинката на първи номер, за да мога да й махна люспите от главата (много бяха)

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
След като навърши една годинка.Просто така бях решила,нищо конкретно....

# 102
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
До 1 година я бях стригала 2 пъти.
Първият път - на 5 месеца, втория - на 9.
Но ние имаме мнооооооооого коса:) и не ни личи:)

# 103
  • Мнения: 39
за първи път  постригах моми4енцето си на 1г а мом4енцето е на 8 м и още не съм го постригвала а и тои няма много голяма коса Laughing Laughing Laughing
 

# 104
  • Мнения: 3 695
От 4-5 -месечна я подстригвам. Какви завъртулки, какви 5 лева.  Joy Ако ги има и бебето, ще е от гена, не от подстригването. ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт