Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 258
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 999
Това с близнатите коси, или косовъртежите, е по-скоро наследствена история, а не е въпрос на подстрижка или времето, в което е подстригано детето. Както и гъстотата на косата няма нищо общо с това дали сме го бръснали гола глава или не.
Моите деца подстригах, в смисъл, че им подрязах само връхчетата, на около година. На всеки 2-3 месеца им освежвам косите с около сантиметър подрязване.

# 76
  • Мнения: 542
за пръв път беше на 6 месеца но само връхчетата!и така до сего тледам на 6 месеца да и взимам връхчетата да не се заплита,защото косата и е къдрава!

# 77
  • Мнения: 4 406
баткото- на 1г 8 м, беше доста плешив. сестра му- на 7 месеца, само връхчетата

# 78
  • Мнения: 502
на дъщеря ми й подстригах бретона след като навърши годинка, но не от суеверие, а защото тогава почна да расте много и да й влиза в очите. ако имаше по гъста коса сигурно и по рано щях да я пострижа, за да не се поти. просто до годинката нямаше много коса и нямаше ужда от пострижка.

# 79
  • Мнения: 3 453
 На 5месеца.Много му капеше косата и само бритона му седеше много рошав и ме дразнеше.Стана много готин с новата прическа.

# 80
  • Мнения: 5 026
На 6 месеца.

# 81
  • Мнения: 121
Никола беше подстриган когато беше на 7м. за първи път

# 82
  • Мнения: 252
Подстригах го малко след 1 рожден ден.  Не че нямаше нужда и преди това, но исках на снимките за РД да е с бебешките си къдрици. Много му се потеше главата и затова го подстригах, но и доста му беше пораснала.

Не съм чувала на някой да му расте на завъртулки косата ако е подстриган преди 1-та годинка, не виждам каква е връзката.

# 83
  • Мнения: 27 524
На 3г  Peace

На фризьорката много здраве.  Wink Толкова ще му расте на заврънтулки, колкото се сгъстява косата на обръснатите бебета  Sick

# 84
  • Мнения: 1 305
На 2 м я подстригах за първи път, но малката се роди с много коса. Досега съм я подстригвала 5-6 пъти, но и много бързо и расте косичката.
Според мен фризьора не е прав.

# 85
  • Мнения: 1 512
Според мене фризьорката греши.Всичко е въпрос на гена,а не на това кога ще се подстриже косата.И си мисля,че тази фризьорка си пада по суеверията.

# 86
  • Мнения: 1 558
Ами аз подстигах сина ми след годинката,макар че не съм го чувала това суеверие Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 817
Това са глупости, не се връзвай.
Малкият има  по-лежерно окосмяване Laughing затова и го поокълцах чак на 1г. 4м.

# 88
  • Мнения: 1 740
Аз още не съм-чакам да му мине кръщенето и тогава.Иначе като го подстрижа няма да има какво да отреже дядо му поп.
и аз така ,чакам да му мине кръщенето .
А това за подстригването преди годинката са си чисти глупости.

# 89
  • Мнения: 116
на 4м.докато спи баща му наи безцеремонно го мина с машинката....бебето не гъкна само отвори очи......изумена бях Shocked

Общи условия

Активация на акаунт