100%..кардио 2

  • 6 330
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
А течен или на капсули,и на коя марка е добър? Simple Smile
..аз предпочитам ...капсули Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Поци, и аз да питам ( с извинение, ако се повтаря ) около час - час и половина бързо ходене брои ли се за кардио и добре ли ще е преди това да се пийне едно л-карнитинче  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 678
Поци, и аз да питам ( с извинение, ако се повтаря ) около час - час и половина бързо ходене брои ли се за кардио и добре ли ще е преди това да се пийне едно л-карнитинче  Rolling Eyes
Да Peace

# 18
  • Мнения: 2 757
А какъв е проблемът първо кардиото и после упражненията  newsm78. Чела съм всякакви препоръки, но ми е интересно твоето обяснение.

# 19
  • Мнения: 4 678
А какъв е проблемът първо кардиото и после упражненията  newsm78. Чела съм всякакви препоръки, но ми е интересно твоето обяснение.
..няма проблем...ако не искаш да пазиш мускула Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 167
Благодаря, Поци  Peace

# 21
  • Мнения: 2 069
Поци знаеш ли как влияе кростренажора на гръбначние стълб  newsm78
Има ли проблем да се използва при гръбначни изкривявания?
..ако има проблем...не съветвам с крос Peace
..не Peace
ами ако само въртя педалите  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 678
Поци знаеш ли как влияе кростренажора на гръбначние стълб  newsm78
Има ли проблем да се използва при гръбначни изкривявания?
..ако има проблем...не съветвам с крос Peace
..не Peace
ами ако само въртя педалите  Rolling Eyes
..така..да Peace

# 23
  • Мнения: 2 069
супер   Laughing
много ти благодаря   bouquet

# 24
  • Мнения: 677
А какъв е проблемът първо кардиото и после упражненията  newsm78. Чела съм всякакви препоръки, но ми е интересно твоето обяснение.
..няма проблем...ако не искаш да пазиш мускула Peace

Може ли малко по-подробно за това "пазене на мускула", или пък линк да прочетем.

# 25
  • Мнения: 4 678
А какъв е проблемът първо кардиото и после упражненията  newsm78. Чела съм всякакви препоръки, но ми е интересно твоето обяснение.
..няма проблем...ако не искаш да пазиш мускула Peace

Може ли малко по-подробно за това "пазене на мускула", или пък линк да прочетем.
Не..тва е мое мнение Peace
..има..Google...там четете Laughing

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 00:41 от Поци

# 26
  • Мнения: 4 678
 По време на тренировката с тежести/силова.. се изчерпва запаса от гликоген в мускулите и по този начин се увеличава ефективността на кардиото.  Peace

# 27
  • Мнения: 9
Zdravejte!Predvaritelno da se izvinq za pisaneto,no mi se skapa comp-a i sled popravkata-nqma mi q fonetikata...Poci,nadqvam se da mi obyrnesh vnimanie,vypreki che ne stava vypros za trenirovka v zala(nqmam vyzmojnost da hodq).Ta, vyprosyt mi e -kakvo mislish za skachaneto na vyje i moje li da se prichisli kym kardioto?Imam da svalqm pone 3 kg i makar ,che sa malko mi e mn trudno!

# 28
  • Мнения: 4 678
Zdravejte!Predvaritelno da se izvinq za pisaneto,no mi se skapa comp-a i sled popravkata-nqma mi q fonetikata...Poci,nadqvam se da mi obyrnesh vnimanie,vypreki che ne stava vypros za trenirovka v zala(nqmam vyzmojnost da hodq).Ta, vyprosyt mi e -kakvo mislish za skachaneto na vyje i moje li da se prichisli kym kardioto?Imam da svalqm pone 3 kg i makar ,che sa malko mi e mn trudno!
..супер е Hug

# 29
  • Мнения: 9
Poci, blagodarq ti   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт