как си приспивате децата?

  • 12 391
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Оставям си я в кошарката сама и си заспива.Никога не съм я приспивала на ръце.

# 16
  • Мнения: 180
Дъщеря ми заспива само и единствено ако е на ръце или я друсам в шезлонга й.  Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
От бебе до две год. сина ми си заспиваше сам в кошарата - оставях го и излизах от стаята.Но като стана на две спря да пие АМ преди заспиване и вече не искаше да остава сам в стаята.Сега заспива само ако съм там, легнала на спалнята, стискам очите и се правя на заспала.То понякога не ми се налага и да се преструвам  Laughing.
Сега предстои да го отделяме, той е много ентусиазиран че ще си им негова стая и ще се опитам да го науча пак да си заспива самичък, ако позволи.

# 18
  • Мнения: 292
заспива само ако съм там, легнала на спалнята, стискам очите и се правя на заспала.То понякога не ми се налага и да се преструвам  Laughing.

Много Често и дъщеря ми заспива така. Но понякога наддава истеричен плач и се приспиваме на ръце  Tired. Надявам се скоро пак да започне да заспива сама  Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 306
От момента, в който се роди, до минаването на коликите, синът ми заспиваше /вечер/ САМО и единствено на ръце. Люшкане до откат. Мислех си, че това никога няма да спре. Но в момента, в който спря да го боли, той сам се изнервяше от носенето. Сега посмъртно немога да го накарам да заспи така. Къпя го, храня го и той вече се е унесъл. Като го сложа в леглото е полусънен и заспива /ако е всичко нормално/ до 5-10 мин.

# 20
  • Мнения: 1 305
Имали сме моменти когато си ляга в леглото пие си млякото и заспива. Но пък в по лошите дни я взимам при мен на спалнята и тя ляга, става, върти се така 10 мин и заспива и после я местя в нейното легло. Но откакто и махнахме бибероната много трудно заспива.

# 21
  • Мнения: 567
В началото и ние заспивахме на ръце, после имаше период в който сама заспиваше в нейното легълце, а сега заспива на гърдата Mr. Green

# 22
  • Мнения: 85
Ами вечер заспива още докато я храня и после я оставам в леглото.А пък ако не е заспала пак я оставям и тя сама си заспива,но това е от една седмица насам.Иначе се носехме на ръце и ние.А през деня е мъка,на ръце ,в количка ,в легло пробвам всякак.

# 23
  • Мнения: 3 695
До година и половина- две - само с кърмене и гушкане, после - с разнасяне на ръце, след това - с приказки, песнички и гушкане.  Laughing
Моят съвет е да се водиш по детето и да се приспивате така както взаимно ви е приятно!  Peace

# 24
  • Мнения: 693
Първите 4-5 месеца я приспивахме само на ръце. След като преминаха коликите, в леглото с люшкане!

Моят съвет е да се водиш по детето и да се приспивате така както взаимно ви е приятно!  Peace

И моят  Peace


Казвам "Лека нощ!", гася лампата и излизам от стаята. През деня спускам щорите.

Винаги ми е било интересно как става този номер, не плаче ли детето, като го оставиш само?  newsm78 При нас започва едно дране, въртене, пъхане под обиколниците, заклещване на крачетата между решетките, абе ужасТ  Crazy

# 25
  • Мнения: 468
Ами моята заспива на различни места - количка, шезлонг, ръце), но много рядко без нечие участие. Mr. Green А пък привечер реве неистово за сън, но не може да надвие сънчо докато не я залюшкам на ръце. Tired

# 26
  • Мнения: 1 155
Баща й я преспиваше, сега пак се приспиват двамата. Преотстъпила съм му това задължение  Mr. Green Заспива единствено и само в леглото си.

# 27
  • Мнения: 1 558
Сина ми заспиваше в ръцете ми или като го люлея на крака.И сега предпочита да заспива гушнат в мен!
А малката си заспува в леглото,понякога с рев,понякога не  ooooh!

# 28
  • Мнения: 789
Обича да му изпея 2-3 песнички или да поговорим за деня в градината малко,и след около 20 мин гася лампата ,целувам за "Лека Нощ" и излизам.Заспива си самичък.

# 29
  • Мнения: 2 013
Винаги ми е било интересно как става този номер, не плаче ли детето, като го оставиш само? 

Много просто! Храним се,слагам я в леглото и,пускам и въртящата се играчка да си я гледа,а музикалната да свири и точно след 15 мин е вече в страната на сънищата!

Като чета някой постове тук направо не ми се вярва чак.Сигурно е ужасно бебто ти да реве постоянно и да не може да заспи само.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт