как си приспивате децата?

  • 12 421
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 169
Определено заспиваме всеки ден по различен начин.До скоро беше само на ръце или понякога в количката.Отскоро и сам в леглото си- но въпросът е да се отпусне детето.Имали сме дни в които му се затварят очите а той пищи ли пищи че му се спи но не може да се отпусне и това че е на ръце.Ще гушкам и нося сега по - късно като порасне няма да имам тази възможност да се гушкаме  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 57
Не заспива по друг начин,освен на ръце.Абсурд е да заспи сам в кошарата,постоянно мрънка и нищо не помага,нито залъгалга,нито люлеене,а като го вдигна веднага млъква и след известно време заспива.

# 242
  • Мнения: 485
всеки път различно ,на ръце , в началото заспиваше в количката , сама или в креватчето докъто я люлея ...  Simple Smile

# 243
  • Мнения: 529
И двете ги люшках в креватчето.

# 244
  • Мнения: 1 629
След като го оправя (къпане, хранене) го слагам в леглото, цункам за лека нощ и излизам. Понякога стои с часове буден и се занимава с нещо си негово, после заспива. Цаката е да не обръщаш никакво внимание. Когато беше по-малък ревеше. Случвало се е и час да реве, но после заспиваше.

# 245
  • Мнения: 489
След като го оправя (къпане, хранене) го слагам в леглото, цункам за лека нощ и излизам. Понякога стои с часове буден и се занимава с нещо си негово, после заспива. Цаката е да не обръщаш никакво внимание. Когато беше по-малък ревеше. Случвало се е и час да реве, но после заспиваше.
ooooh! нямам думи  Tired

# 246
  • Мнения: 14
Малката почти винаги заспиваше на гърдата ми и не се е налагало да я приспивам.  Към годинката заспиваше със залъгалката до към 1,5 г. После се отказа и от нея. Просто я слагам в леглото и излизам от стаята ... ако се наложи се връщам, за да я сложа пак ... Не съм я оставяла да плаче, но никога не съм я приспивала. Пусках и музикална играчка, окачах играчки по решетката на креватчето ... сега като по-голяма сама решава с какво ще си легне в леглото. Мисля, че дете до 1 г. не бива да се лишава от ласки и да се оставя да реве само в леглото, прави каквото е необходимо, за да се чувства щастливо и сигурно.

# 247
  • Мнения: 485
След като го оправя (къпане, хранене) го слагам в леглото, цункам за лека нощ и излизам. Понякога стои с часове буден и се занимава с нещо си негово, после заспива. Цаката е да не обръщаш никакво внимание. Когато беше по-малък ревеше. Случвало се е и час да реве, но после заспиваше.
ooooh! нямам думи  Tired


браво  newsm17 и аз искам така

# 248
  • София
  • Мнения: 2 430
на ръце Confused Confused Confused

# 249
  • Мнения: 116
добре че имате нерви да ги слушате как реват

# 250
  • Мнения: 3 066
сАМА заспива след баня в креватчето си!Излизам и тя е заспала до 5 миn!

# 251
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 307
След като го оправя (къпане, хранене) го слагам в леглото, цункам за лека нощ и излизам. Понякога стои с часове буден и се занимава с нещо си негово, после заспива. Цаката е да не обръщаш никакво внимание. Когато беше по-малък ревеше. Случвало се е и час да реве, но после заспиваше.

сега вече знам защо върви онази реклама на УНИЦЕФ. имало и такива непукисти. след години колелото се завърта. реве родителя, на детето не му пука. смята, че е нормално...

по темата - за мен е огромно удоволствие да си гушна момчето и да го приспя. все по-кратки стават тези епизоди, защото играе до последно и с натежали клепки се съгласява за банята и после бързо заспива. но все още гушнат в мен. понякога на гърда, друг път не. след време ще ми липсват тези мигове, предполагам...

# 252
  • Мнения: 431
След като го оправя (къпане, хранене) го слагам в леглото, цункам за лека нощ и излизам. Понякога стои с часове буден и се занимава с нещо си негово, после заспива. Цаката е да не обръщаш никакво внимание. Когато беше по-малък ревеше. Случвало се е и час да реве, но после заспиваше.

сега вече знам защо върви онази реклама на УНИЦЕФ. имало и такива непукисти. след години колелото се завърта. реве родителя, на детето не му пука. смята, че е нормално...

по темата - за мен е огромно удоволствие да си гушна момчето и да го приспя. все по-кратки стават тези епизоди, защото играе до последно и с натежали клепки се съгласява за банята и после бързо заспива. но все още гушнат в мен. понякога на гърда, друг път не. след време ще ми липсват тези мигове, предполагам...
Да и свекърва ми се гордее много с това-че е оставяла по-малкия си син да се дере,обаче не е влизала в стаята  Crossing Arms !Един вид-така се прави,така е правилно  #Crazy .

# 253
  • Мнения: 318
преди малко писах в една друга тема,приспиваме се на ръце  Crazy

# 254
  • София
  • Мнения: 969
Ние все още се приспиваме. Демек не я оставям сама да си заспива, защото просто няма да стане. Трябва да съм до нея, най-добре гушнала я и тя си заспива. Иначе от малка си заспива късно, та и досега след 23 часа.
Аз не мога да разбера родители, които си оставят детето да се скъса от рев обаче да не отидат да го гушнат просто, защото трябва да се научи да заспива само.
Иначе блазе им на тези, чиито деца от малки си заспиват сами, но както казват много преди мен, то си е до дете.

Общи условия

Активация на акаунт