МОЛЯ МАЙКИ ПОМОГНЕТЕ МИ!

  • 1 781
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 911
Мисля, че всички отговорили в темата са добронамерени и искат да помогнат. Има, обаче, някои написани правила, които е желателно да се спазват - да не се вика и да се обясни проблема по-подробно. Иначе всички вкупом ще изцъкаме "Ц-ц-ц-ц. Горкото дете. Дано се оправи."... и какво от това.

# 16
  • Мнения: 12 666
А какво е яло досега?

# 17
  • Мнения: 654
А бе хора , прави сте. Hug
Но има моменти когато човек просто действа после мисли.

# 18
  • Мнения: 115
Здравейте!  Hug
 Моя Мики също отказчеше да яде всякакви видове А.М. (отказчаше да суче и от бутилка с биберон) На 6 мес. се научи да пие вода и то от чашка.
Както и да е няма да влизам в подробности , но мисълта ми е че  вече 2 седмици пие кис.мл. и то от шише  #Crazy (зора беше първите 2 вечери). Та исках да кажа да го пробват и него с кис. мляко може пък да му хареса и да папка  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 911
Май ни пуснаха да се пързаляме.

Пък "евалата" на шефката какво имаше общо  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 478
Детски гастроентеролог!Задължително!Ако семейството живеят на територията на Варненска област,пиши ми на лични,за да ти дам телефона на детската гастроентероложка ,при която съм водила сина си.
А след като детенцето е на 8 месеца и досега все нещо е приемало като храна,значи все пак съществува вариант за хранене.Едва ли ще умре от глад!

# 21
  • Мнения: 202
Стига де това дете не може осем месеца да не е яло нищо ,ако не е яло нищо как ще го докара до 8м. моя син също повръщаше всичко до 9м иполовина той повръйщаше аз му давах отново и все по малко му оставаше в стомаха.Плюс това то е на 8м. пре спокойно може да се захрани с бульончета направени на попара аз мойто на 8 го захраних въпреки че е недоносено в момента е на 2 и 5м. и си е в нормата .Но все пак има лекари специалисти нека се консултират.

# 22
  • Мнения: 0
Благодаря за всички отговори,пише ви шефката на авторката на писмото,извинявам се ако сме се натрапили проблемът с детето,е че са му дали краве мляко когато е било на 6 месеца и два месеца са го хранили с това в Гърция.Сега са идвали в магазина с тези си обяснения ,че детето не иска да приема никаква марка АМ,а пък е захранено с НАН1 и майката е казала че детето и едва ли не умира,всичко ядяло насила и повръщало.Моята продавачка е много емоционален човек моля да я извините за горещото писмо.Ако имате други коментари пишете ми.Аз щях да попитам ,но тя ме е изпреварила вече.

Общи условия

Активация на акаунт