Седалищно бебе

  • 1 539
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
 При мен не се обърна,напротив,точно преди раждането се намести още по - зле.Успех,момиче,както и да се роди, важното е да е живо и здраво.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Пожелавам ти късмет и дано се обърне!

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Или ще се обърне, или не - не си го слагай на сърцето, радвай се за бебето.

# 18
  • Мнения: 4 555
Има случаи, в които се обръща, но принципно според статистиката не повече от 1-2% от бебетата се обръщат след 32-ра седмица.
Така че не е невъзможно, но е много малко вероятно.
Зависи от това каква е причината да е седалищно, колко е голямо, коя по ред бременност ти е.

# 19
  • Мнения: 566
сега с втората си бременност бебето ми се обърна  в края на 8 месец,така че винаги има шанс,но както са казали другите  не се тревожи дори и да се наложи секцио ,важното е ти и бебчето да сте живи и здрави .Леко раждане и здраво бебче ма финала. Peace

# 20
  • Мнения: 252
Моето детенце беше седалищно почти през цялото време, завъртя се два дни преди да родя. Родих нормално, бях за секцио.
Не се притеснявай, още има време да се обърне.

# 21
  • Мнения: 3 804

Зависи обаче от доста неща едно, от които е големината на бебето, ако е по-едро шансовете намаляват, поради липсата на място.

При мен и 2те големите бчха седалище-но се обърнаха дни преди да родя,но и това че бебето е по едро ,не винаги означава че шансовете са малки-носих малката до последно високо горе и напречно-е ден преди да се роди слезе и застана главично-а беше 3550 и 53 см Peace

# 22
  • Мнения: 2 447
То може и в по време на самото раждане да се обърне... Това че бебенцето е седалищно не значи, че няма да може да се роди нормално, една позната си роди без проблеми въпреки че й беше препоръчано секцио по тази причина.
Точно така.И аз имам позната която,роди бързо и безпроблемно седалищно разположено бебчето си.

# 23
  • София
  • Мнения: 83
Моето бебе беше със седалищно краково предлежание и така и не се обърна до края. Аз тогава изчетох много неща и знай, че всичко е индивидуално. Има случаи, в които бебетата се обръщат. Стискам палци твоят да е един от тях. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт