malkata padna

  • 3 490
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
слава богу че е добре, но все пак мисе струва че е добре да я види педиатър Peace

# 16
  • Мнения: 4 335
И синьт ми падна на тази вьзраст от леглото.Той поплака,ама аз какьв рев изревах  Laughing
Разбира се мьжьт ми го гледаше тогава.Сега поне си знае,че има нещо за което ще му натяквам цял живот Mr. Green

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Падал е от леглото, от масата, с проходилката по стълбите..... ooooh!
Трябва да се настроиш, че от сега на татък падания все ще има. Случвало ми се е да стоя до него и пак да падне ooooh!

# 18
  • Мнения: 18
благодаря за съветите  малката е добре много е весела,и постоянно бърбори и пее.Надявам се 4е повече такива слу4аи няма да има но като знам племеника колко падаше се подготвям за същото,но аз плаках наи много  Sad

# 19
  • Мнения: 68
И моята дъщеря пада.Една сутрин както си спяхме,нашта се събудила.Не знам какво е правила,но само чухме едно дум и рев и скочихме и двамата с мъжа ми.Но й нямаше нищо слава богу.

# 20
  • Мнения: 2 447
благодаря за съветите  малката е добре много е весела,и постоянно бърбори и пее.Надявам се 4е повече такива слу4аи няма да има но като знам племеника колко падаше се подготвям за същото,но аз плаках наи много  Sad
Мила за съжаление тепърва ви предстоят паданията,но така е няма как иначе да се научи.Ще пада, ще става...Господ да е с тях да ги пази.

# 21
  • Мнения: 1 484
Ние   падахме  на  6  месеца  от  спалнята.Аз  ревах  повече  от  него,даже  го  водих  до  личната.Не се  притеснявай  после  колко  ще  пада.Наистина  първия  път  е  кошмарно.

# 22
  • Мнения: 2 478
Когато синът ми падна от дивана,беше на 4-5 месеца и аз стоях до него EmbarassedПлака,разбира се,но не повече от мен.После падаше постоянно.Един път дори си ожули носа и челото.Водих го педиатърката,а тя се смее.Ще падат,ще стават,здраве да е.Сега синът ми пада ежедневно.НЯма начин.Само трябва да се наблюдава за повръщане или загуба на апетит,ако детето си е ударило главата.

# 23
  • Мнения: 568
благодаря за съветите  малката е добре много е весела,и постоянно бърбори и пее.Надявам се 4е повече такива слу4аи няма да има но като знам племеника колко падаше се подготвям за същото,но аз плаках наи много  Sad
Мила за съжаление тепърва ви предстоят паданията,но така е няма как иначе да се научи.Ще пада, ще става...Господ да е с тях да ги пази.

Всички падат особенно като тръгнат да прохождат става страшно Simple Smile

# 24
  • Мнения: 18
така е няма начин но сега ни сервира хрема и кашлица та ходихме на доктор.

# 25
  • Мнения: 57
Моят син падна на 6 месец от количката - Той рева, аз ревах..Слава Богу..нищо му нямаше, следях го да не повръща, на следващия ден отидохме за всеки случай на лекар...но наистина тепърва ще има да пада, да се удряя..Simple Smile

# 26
  • Мнения: 312
преди 2-3 дни падна от спалнята но нищо и няма слава богу Praynigнеплака много и заспа след това.

# 27
  • плевен
  • Мнения: 644
Днес паднахме от люлката в една градина.Още не съм на себе си.Уплахата му беше голяма не  можех да го успокоя изобщо и с нищо.Имаме две дзундзулки на челото и малко прехапан език.Смея да кажа че минахме с малкото зло  ooooh!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Днес паднахме от люлката в една градина.Още не съм на себе си.Уплахата му беше голяма не  можех да го успокоя изобщо и с нищо.Имаме две дзундзулки на челото и малко прехапан език.Смея да кажа че минахме с малкото зло  ooooh!
И от люлка е падала и от леглото си се беше метнала, добре че нищо и нямаше.

# 29
  • Мнения: 297
И моята кукличка се изтърси от леглото,поплака си малко и й мина.Аз се стреснах първоначално,но знам че всички бебоци падат.

Общи условия

Активация на акаунт