Няколко глупави въпроса за пътуване със самолет

  • 18 650
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И в Европа  Crazy, последно в Мадрид имаше кутия с чисто нови светлосини калцуни  Laughing, та поне да не се разхожда човек по чорапи. В Париж също даваха, но същите бяха за многократна употреба - обуваш, минаваш скенер, събуваш, връщаш.  hahaha

# 31
  • Мнения: 4 916
И в Европа  Crazy, последно в Мадрид имаше кутия с чисто нови светлосини калцуни  Laughing, та поне да не се разхожда човек по чорапи. В Париж също даваха, но същите бяха за многократна употреба - обуваш, минаваш скенер, събуваш, връщаш.  hahaha

Ау, пък аз по чорапи  ooooh! и да е имало такива калцуни, не съм видяла  Crazy

# 32
  • Мнения: 395
Здравейте ,незнам дали е уместно да питам в тази тема, но може да е от полза и за други! Simple Smile
Става въпрос за цвете в саксия ?Купих си едно такова не е голямо ,но не съм сигурна дали ще ми разрешат
да си го пренеса. Знаете ли как стои въпроса със цветята? Ще го нося от Норвегия!

Аз съм летяла с цвете в саксия- бях го сложила в голяма найлонова чанта- само то ми беше ръчен багаж и дамската чанта- литнах от Женева, после смяна в Цюрих и кацнах в Букурещ- никаде не ми направиха проблем за цветето.

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Обикновено са в кутия върху машината - като си сложиш нещата за преглед, да си вземеш. Кутията е същата като на носни кърпички  Laughing. Аз като видя че няма, вече питам  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 233
Харесва ми темата- аз съм авио агент, който има въпроси да пита  Wink

# 35
  • Мнения: 2 697
Ама из Европа ли ви карат да си сваляте ботуши? ...

И аз редовно събувам ботуши по летищата - последно във Виена и в Милано. Калцуни не съм виждала обаче никъде, не че щях да ги обуя Mr. Green

Проверяването на котката беше много свежо, между другото Laughing Много ми е интересно какъв метал и непозволени предмети биха открили у горката стресната котка Wink

# 36
  • Мнения: 233
и аз съм сваляла ботуши по летища. унизитално е, но е в името на общата безопастност.В този ред на мисли сенките ми за очи адски приличат на бомба  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 965
И в Европа  Crazy, последно в Мадрид имаше кутия с чисто нови светлосини калцуни  Laughing, та поне да не се разхожда човек по чорапи. В Париж също даваха, но същите бяха за многократна употреба - обуваш, минаваш скенер, събуваш, връщаш.  hahaha

Ау, пък аз по чорапи  ooooh! и да е имало такива калцуни, не съм видяла  Crazy

 Mr. Green
Последно ме събуваха на Франкфурт - нямаше калцуни, но ме настаниха на 1 столче и изчаках да ги прекарат през скенер.
Оказа се, че ми пищят циповете на панталона - добре, че не ме накараха да ги сваля, че щях да цъфна по прашки.
Уж гледам да летя с минимум багаж (балсам за устни, портфейл и билети) и дрехи без ципове, метални копчета и т.н., ама пък винаги летя с удобни обувки (т.е. с дебели и плътни токове), та ме събуват. Не ми е изобщо унизително - нормална проверка. Предпочитам излишните проверки и повечето ограничения пред това да ме гръмнат в самолета...

Общи условия

Активация на акаунт