На тъмно ли спят бебетата ви?

  • 11 659
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 493
От самото начало спим на тъмно.

# 31
  • Мнения: 4 784
На нощна лампа, но много приглушено осветление, от началото до преди около 2 месеца. Не заради него, колкото заради мен. Спим в една стая и когато вечерр се пробуждам, винаги надничам как е, завит ли е и поради тази причина, държах лампата включена, понеже се намира в другия край на стаята и ме мързи посред нощ да ставам да я святкам.

# 32
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Откакто бебка стана на 5м гася лампата,но не е съвсем тъмно,защото светят уличните лампи цяла нощ.

# 33
  • Мнения: 236
Ами като ви чета ние сме от малкото,които спят на нощна лампа. Не знам дали детето ми ще спи по-добре на тъмно,но той и така добре си спи,а лампата е и за мое улеснение. Първо се хранеше през нощта, а сега много се отвива.Някои нощи съм го завивала над 10 пъти.

# 34
  • Мнения: 4 555
Само през нощта спи на тъмно. От самото начало, естествено.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Никога не са спали на нощна лампа децата ми.

# 36
  • Мнения: 292
Спи на нощна лампа, само докато си легнем ние. През останалата Част от нощта спи на тъмно, святкам лампата (нощтна) само когато проплаЧе за да я видя дали е добре и за храненията.

# 37
  • Мнения: 534
ние също спинкаме на тъмно,ако се разплаче светкаме докато се успокои и пак гасим.

# 38
  • Мнения: 367
Да, още от раждането спи на тъмно.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 855
И двете ми деца спят от първия ден на тъмно.

# 40
  • Мнения: 270
Спи на приглушена светлина,по-скоро за мое улеснение,да мога да я виждам само с отваряне на очи,а не да ставам,понеже не винаги се налага Peace

# 41
  • Мнения: 2 447
Спи на изгасена лампа,но на запален телевизор.

# 42
  • Мнения: 9 776
През първия месец оставях нощната лампа, но по-скоро заради мен, отколкото заради бебето. Така бях по-спокойна. Оттогава насам спим на тъмно.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 139
Първите месеци спяхме на нощна лампа,беше ми по-лесно със ставането,което си беше доста често.
Сега вече си спим на тъмно.
Светвам я само ако се наложи.

# 44
  • Мнения: 2 521
Нощна лампа никога не съм ползвала.Ключа за лампата ни е такъв че се намаля светлината колкото пожелая.Оставях го отначало почти на тъмно,светеше съвсем леко,а сега вече е съвсем на тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт