На тъмно ли спят бебетата ви?

  • 11 638
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Ами аз цял живот сьм спала на нощна лампа Embarassedта затова и сега си свети.

# 16
  • Мнения: 438
 Почти до годинка оставях нощната лампа включена, но реших, че вече е време да я изключвам, защото той започна да спи по-спокойно и не се налагаше да ставам толкова често.

# 17
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Детето ми спи на тъмно от първия си ден вкъщи.
Ако се разплаче не паля лампата, гушкам я  и тя пак заспива.

# 18
  • Мнения: 175
Благодаря за отговорите.Ще пробвам и аз тогава да гася светлината.Отначало исках да я виждам,но тя така или иначе си спи спокойно.Така че по-добре да не привиква на спане на лампа.

# 19
  • Мнения: 444
Спим си на тъмно от първата нощ!  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 718
На много слаба нощна лампа за мое спокойствие.

# 21
  • Мнения: 1 053
И ние спиме на нощна лампа.Страх ме е да я угася,колкото и тьпо да зву4и.Има ли разлика колко дьлбоко ще спи при лампа или без лампа????

# 22
  • Мнения: 249
На тъмно спим всички. С голямата дъщеря като раждах, в родилното спахме на светната лампа. След като се прибрахме, не съм святкала през нощта лампа. На мен поне не ми е приятно да ми свети, а пък и с времето така свикнах, че даже спрях и да святкам нощната лампа като ставах.

# 23
  • Мнения: 4 434
На тъмно винаги,имам познати които на нощна лампа ги оставят..всеки различно.

# 24
  • Мнения: 7 723
Не ги оставям на съвсем тъмно.

# 25
  • Мнения: 252
От първия ден спи на изгасена лампа. Даже и през ноща не светвам за да не го разсънвам. не пускам щорите до долу и ползвам уличното осветление. В стая е сумрачно, стига ми да го виждам.

# 26
  • Мнения: 568
От първата нощ в къщи си спи на тъмно.Според мен така очите си почиват по-добре.

# 27
  • Мнения: 805
И двете ми деца спят винаги на тъмно.
Важно е за създаването на режим.

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
И двете ми деца (понеже са в отделни стаи) заспиват на нощна лампа, след което я загасям. Реално спят изцяло на тъмно. Само заспиването е на нощно отсветление.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт