Отново: Тема за къдрава коса

  • 30 711
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 258
а на етикета пише ли кой е вносителят?

# 91
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
а на етикета пише ли кой е вносителят?

Ще проверя по-късно като си отида у нас и ще пиша  Peace

# 92
# 93
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
а на етикета пише ли кой е вносителят?

Ще проверя по-късно като си отида у нас и ще пиша  Peace

Вносител е фирмата, която излиза на линка по-горе с продукта - Хорека Профешънъл дистрибушън. Произведен е в Турция.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 258
Мерси много! Тези (ако не им бъркам името) са пред фалит и не зареждат с нова стока (по повод на едни кристали ги издирвах).

# 95
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Мерси много! Тези (ако не им бъркам името) са пред фалит и не зареждат с нова стока (по повод на едни кристали ги издирвах).

Възможно е. Аз си го купих от един козметичен магазин, в който по принцип си пазарувам ...

# 96
  • София
  • Мнения: 570
В DM има серия за къдрава коса - шампоан, балсам, крем и серум ако не се лъжа. Ползвам първите 3 вече 2-3 месеца и съм доволна. Но на Пантен май ми харесваха повече.

# 97
  • Мнения: 955
От известно време ползвам само пяната на гарниер фруктис за къдрава коса. Измитата коса я намачкавам с пяна. После сутрин като стана само с мокри ръце си я поуфрмям и къдриците пак се втвърдяват. Лично на мен не ми харесва да ми са меки къдриците, защото много ми бухва.
Още един глас за Garnier Fructis  Peace. Аз ползвам Defined waves. Има и Wet curls, но не съм доволна. Пяната е силно фиксираща, оформя много добре къдриците и не позволява на косата да бухне.

# 98
  • София
  • Мнения: 188
Garnier Fructis не смея да ползвам, заради някаква алергия от тях... Появи ми се пърхот и няма премахване  Tired
Нека да споделяме трикове, маски и други неща... Ще ми се да постигна по-хубави къдрици  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 152
ако някой има нужда от крема за къдрици на линеа био нека ми пише няма да го ползвам

# 100
  • Мнения: 3
Къдрокоски, имам много гъста, силно къдрава коса и ми е трудно да си намеря добър фризьор в Пловдив. Някой да има идея къде мога да отида и да не съжалявам след това? Grinning

# 101
  • Мнения: 1
препоръчайте добър фризиор за къдрава коса в софия
благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт