За да спазвам Дюкан следя стриктно всичко, което ям - 170

  • 23 842
  • 512
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Здравейте ,минавам да се запиша,дано и утре сутрин кантара да мръдне(на долу Praynig)
Специални благодарности newsm51 hug omm на всички ,които стискаха палци.Преди малко получих резултата от изпита ,имам 6 .Благодаря за моралната подкрепа.
Рекна(дано не бъркам името) при теб какво стана с изпита?Дано имаш същия успех,за да им докажем на злобарите че не се затъпява от режима.
За ВЕЩИ   bouquet страхотни теми,просто нямам думи.....
За останалите Hug
Лека и отслабваща нощ goodscale

# 16
  • Мнения: 20
Ee, 2-та страница... 2 кг точно искам и да почвам 3-та Simple Smile

Преди няколко дни бях доста отчаяна, но нещата се поуспокоиха!

Тъй като доста съм пропуснала, тръгвам да чета!  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 731
Ухааа,нова тема .  Party Вещи,много ти благодаря!  love001 txtloves  love001
Ще дочета старата ама да се похваля първо :Днес Кантарев беше прекалено благосклонен към мен -500гр. newsm44 newsm68 newsm44 Направо сутринта щях да припадна от удивление.Това не ми се беше случвало никога.Въпреки ,че съм в цикъл .Незнам от какво е ама предполагам ,че е от водата.Защото храненето ми е същото ,обаче вчера се насилих и изпих 2,5л вода. newsm78 Ако така я карам ,както казва мъжа ми:Коте,ти съвсем ще изчезнеш скоро време. Joy Joy Joy
Сега ще си печем бутчета ,имаме и риба и така.Оф,още нещо щях да казвам ама какво беше? newsm12
А,днеска колежката не ме беше виждала отдавна и като ме видя сутринта и вика:
-Абе ти направо си се стопила.Аз ям от дъжд на вятър и дебелея ,а ти постояяно се тъпчеш и слабееш.Как става тоя номер ,незнам. newsm47
Поздрави и много ,много целувки на всички ви !Добре ,че сте вие !Много ви обичам да знаете и ви благодаря ,че ме подкрепяте,че ви има,че сте толкова добрички!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 141
Мирка - и аз съм готова с всичко - каквото, такова. Сега е наред статистиката Rolling Eyes

Кри - това розовото е  Sick. Дано по-бързо си върнеш мечето със златно сърце.  Hug Ако знаеш, как се радвам на твоите постове, нищо, че никога не ме споменаваш... Naughty Това е само защото все още не се познаваме лично. Купих си вече билет и в неделя съм на среща.

Люси - още помня оня път, когато ви обраха офиса. Или бъркам...Тогава май, че беше коняк, а? Винаги си ми била слабост, нямам търпение за неделята.  Hug

Днес си купих няколко блузки, че се стопли и нямам какво да облека. Много скъп този режим, направо разоряващ.  hahaha Всеки месец нови панталони, нови блузи. Мислех си, че краката ми няма да се променят, но и те заслабнаха и намалих номерата с един, че сега трябва и нови обувки. Пък нали сме във финансова криза, всички ме гледат пак с торбите... hahaha

Зоритка, да те чакаме ли в неделя?   Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 215
Здравейте,наканих се и аз да пиша най-накрая.  Embarassed Чета и спазвам всичко вече 7 дена.Имам въпросче  newsm78 от утре минавам на ПЗ и да питам режимен ли е патладжанът и бамята.И някой може ли да ми даде съвет как да редувам дните през втората фаза.Имам да свалям много/според калкулатора 48 кг ,но ще се задоволя за сега и с 30 кг./Започнах  от 101 кг  след четири дни бях 97.500.От тогава не съм се теглила.Искам да ви благодаря    bouquet  за това,че много ме надъхавате с вашите снимки "преди и след", и да ви помоля да продължавате да ги публикувате.Така си давам надежда,че и аз ще успея.

# 20
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Мацки, днес не успях да се изфотя. Както си седях реших следобед да се помотая по магазините и после имах и една среща и току що се прибирам. И какво да ви кажа, пак си купих ново парцалче. Взех да ставам неудържима вече.  Blush Хем разума ми вика, недей бре, утре ще ти е голямо вече, хем сърцето вика хайде днес пак свали 1 кило, дай да си купиш едно подаръче.  Twisted Evil Става малко като в рекламата харчи, пести...  Joy Луда работа.
Оф, още нещо щях да викам и пак забравих какво щеше да е. Пуста дюканска амнезия значи.  ooooh!
Ама хайде, нищо! Гушки на всички и лека вечер!  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 72
И аз ще се разпиша на втора страничка.

Благодаря , че ме помните 'вдъхновителки" мои..

Сега се връщам от Пикадили , напълнила количка с трици, ролца, 0,1 Верея, пуешко филенце (на Соларис, става ли? Embarassed) и пил.гърдички - опиянение ме обзе голямо.
Как съм  се затъжила за желираните кремчета и палачинката..

Кри, Боби  Hug

# 22
  • Мнения: 1
Да се похваля на 2-ра страничка -точно 89кг newsm44 ,което е -200 от вчера newsm53,айде сега ще чета вчерашните и днешните ви писаници и пак ще се включа smile3529 hit

# 23
  • Мнения: 0
Мимииии---Добре дошла  Hug Hug Hug Hug Hug
Прочети първа страница там пише какво може и какво не може да ядеш. За патладжана знам, че може, но за бамята не знам никога не съм яла такова нещо
минах ПРЕЗ Различно редуване на дните  най-доволна съм от5ПЗ/5 П ДНИ
Успех и бъди режим на за да можеш и ти да се похвалиш с преди и сега  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
nartsisa   bouquet  bouquet  bouquet
mmmStelxen_m  Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 112
Цоп и аз в темата  Laughing
Аз няма с ,какво да ви се хваля  newsm45
Като съм си лепнала тези 58кг и няма мърдане  Whistling
Направо съм отчаяна вече,старая се да съм стриктна не прегрешавам,но уви не мърдам.
А днес имам леко почукване в левия бъбрек  Rolling Eyes

Някъде вчера четох,че и друг се оплака,но дали в крайна сметка е от водата???
Аз като сметна сега около 3л. на ден ми се връзва  newsm78

Стига съм писала,че се улях  #2gunfire

  bouquet Heart Eyes Hug, за всички,защото още немога да ви запомня  Laughing


П.П Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.- Верно се улях  Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 1
Мимиии Hugдавай смело, аз започнах 102кг,а сега за почти 2 мес съм 89.Ти си по млада и може по бързо да сваляш,така,че не се бой.За бамята и аз не знам, Hug по добре яж зелен боб,пиши по често

# 26
  • Мнения: 20
Сега като дочетох темата гледам е станало дума за бонбоните Орбит, че са нережимни. А за дъвките какво ще кажете? Аз постоянно дъвча, особено в университета като ме обградят колегите с корнита,бейкролсове,фурнети,дюнери се случва да сменям дъвката през 10мин за да се удържа...

А и друго.. От както почнах режима не ми е идвал цикъла. За последно на 8 февруари ми е дошло. На някой случвало ли му се е подобно "закъсняване"? Не съм бременна със сигурност  Laughing.

# 27
# 28
  • София :(
  • Мнения: 215
     Добра ви вечер  Hug
 Вещи, благодаря за грижите ти  Hug и не се ядосвай, който каквото иска да прави, пък ако му стиска и да го пише, ние да не сме малки деца, да се влияем от чужд акъл  Thinking
    за всички с хубави поводи, минусчета, нови придобивки. Не се сърдете, че не ви споменавам, просто съм изморена  Cry
   На всички бухнали из дупки, ями и други земни и душевни неравности - грабвайте въжето
    Искам да споделя с вас - реших, че не искам да пуша повече, официално от утре, за да имам оправдание ако се издъня, но иначе от днес. Така че, моля ви, стискайте палци да устискам поне до края на седмицата, че в момента ми се пуши, че чак ми се вие, надявам се след това вече да е по-лесно.
    Отивам да готвя, че освен режимен, трябва да затапвам и тютюнджийско-нервозен глад  hahaha

# 29
  • до Бургас
  • Мнения: 76

да се разпиша и аз в новата темичка:)
Вещи - Благодаря:))  bouquet
От вчера ми къркорят червата и имам все едно че истински контракции, спаси ме спазмалгон и еспумизан. Оказа се че направих жесток колит и сега ми забранени млечни продукти:((( Ще го карам само на меса!!!

P.S Колита ми не е от режима на Дюкан, а от моите прекалявания с кафета и цигари и ще го лекувам с Дюкан, само че без мляко!!!

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 06:19 от YuNI

Общи условия

Активация на акаунт