На пазар в Лозенград и Одрин - 2

  • 131 314
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 594
Vale_bs , благодаря! Това и смятаме да направим в някой от предстоящите почивни дни  Hug

# 91
  • Мнения: 272
някой може ли да даде инфо как точно седят нещата със спането.. има ли евтини хотели и тн
 Hug

# 92
  • France
  • Мнения: 726
Аз чух, че на границата митничарят искал 120лв, за да не проверява автобуса....Няма да се учудя, ако е вярно.

# 93
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Vale bs много благодаря. Ние ще пътуваме с детето и много се притеснявам от проблеми. Сигурно тогава ще спи и мале мале.....
Вие по-често посещавате Турция - Кипата най- евтиния магазин ли е или просто трябва да се случи на промоция?

# 94
# 95
  • Хасково
  • Мнения: 995
Трябва да се случи на добра промоция в който и да е в големите им магазини иначе всичко е доста по-скъпо!

А това , че митничарите си искат не би ме учудило въобще! Миналия път нямаше с какво да се заяде с нас носехме си от всичко по-малко и най-го подразни че не бяхме скрили цигарите 3 стека и вика "Ама само толкова ли носите?!?" и все пак вика Я дай малко ябълки на гишето! - това ако ми го разказвали щях да викам не може да е истина, но ми се случи!

# 96
  • Мнения: 12
за провереката на граници е относително, зависи кой е или дали е на кеф. Не ходим често защото вече няма особено смисъл. Кипата беше доста евтин магазин, но вече не е, понякога имат доста промиций. Дори доста прилича на Карфур магазина интересното е че на единия пускат домати и на Карфура пускат домати произход Турция, пускат и градинска мебел и в двата и доста други съвпадения и в разположението също, а уж Карфура са вренска фирма незнам. Ето и линка с промоцийте в момента на Кипата. И пак да кажа за границата пазарете малко и обезателно с иносете фактурите за да нямате проблеми.
http://www.kipa.com.tr/Campaigns.aspx

# 97
  • Мнения: 11
момичета, да ви попитам: някой знае ли къде точно се намира фабриката на ТАС? разбрах, че е някъде по пътя за истанбул след лозенград. някой ако е ходил моля да сподели.
а по темата милата седмица бяхме в одрин. минаваме през лесово - спокойно е, няма движение. купихме си от всичко по-малко. корите, киселото мляко, сиренето, както и кашкавала са им страхотни. взех си прах омо беше с ароматизатор на промоция в кипата, а от мигрос персил с ароматизатор. на корите за баклава си им пише че са за баклава. на връщане наистина ни проверяваха, но отгоре отгоре /все пак бяхме скрили сирената и млякото/.

# 98
  • Мнения: 11
и още нещо се сетих, не е по темата, но ме извинете. някой чувал ли е или съответно е бил на пехливанските борби в одрин. провеждат се лятото май, но не съм сигурна. някакво инфо ако може

# 99
  • Мнения: 1 232
Може ли инфо за това, има ли намаление на кожените якета и Одрин?

# 100
  • Мнения: 12
Забранен  е вноса на всички млечни и местни продукти в страната от Турция, добре че сте го скрили сиренето, кашкавала и млякото понеже имаше възможност да ги вземат.

# 101
  • Мнения: 156
Забранен  е вноса на всички млечни и местни продукти в страната от Турция, добре че сте го скрили сиренето, кашкавала и млякото понеже имаше възможност да ги вземат.
Досега не са ни правили проблем и никога не сме ги крили.

# 102
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Мазните борби се провеждат през месец юни по време на някой от местните празници /байрам, рамазан..../.

# 103
  • Мнения: 21
Момичета
В събота мислим да ходим до Одрин.Изчетох ви цялата тема.Искам да ви попитам:До този така наречен Зеленчуков пазар ли се прави този пазар за който пишете и ако е така как може да се стигне до там/в посока към Кипа,Килър и Мигрос ли е/

# 104
  • Мнения: 156
Момичета
В събота мислим да ходим до Одрин.Изчетох ви цялата тема.Искам да ви попитам:До този така наречен Зеленчуков пазар ли се прави този пазар за който пишете и ако е така как може да се стигне до там/в посока към Кипа,Килър и Мигрос ли е/

В събота няма пазар, само в петък.

Общи условия

Активация на акаунт