Ще убия фризьорката!

  • 14 060
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 825
...Последният път кихнах 135 лева, но останах много доволна от резултата.

Това за пострижка ли ooooh!?

Не - подстригване, боя, кичури /два три отпред/, сешоар. И мен ме заболя сърчицето, но имах рожден ден и реших, че мога да си го позволя.

# 46
  • Мнения: 32
Аз  ползвам Стимуланта на Икаров и съм доволна

# 47
  • Мнения: 0
Хаха..вчера отидох да се подстрижа , косата ми беше до кръста някаде ...седнах на фризорския стол и фризьорката зе ножицата почна да попдстригва..подстригва !! Погледнах се в огледалото и се видях с  коса по къса от каре  Cry Cry Cry направо ми се дорева при положение че и бях казала просто да земе малко повче по връх четата.Днес отидох при друга фризьрка да ме оправи , защото степените бяха сека за себе си  Tired

# 48
  • Мнения: 3 611
оле, оле като ви чета то вяра да нямаш на тия фризьори. Режат, кълцат, стрижат...
Ама аз си ги знам де. 3 пъти в живота си съм ходила на фризьор, и трите на прическа. Първия път "фризьорката" толкова жестоко и непрофесионално се отнесе с косата ми, че 2 дни след развалянето на прическата се погледнах в огледалото и ми идеше да вия от мъка. Косата ми беше изключително накъсана и обезобразена. Приличаше на метла.  ooooh!
"Фризьорката" първо обилно намокри косата ми с вода, след тва хвана едно ситно гребенче и отгоре надолу взе да дърпа, без да разресва, направо да къса. Така ли се реше коса до кръста ма ооооооу...(винаги се ядосвам при споменаа) ама нали ми беше за пръв път, та си мислех, че щом толкова я бяха похвалили на майка ми, значи трябва да разбира от работата си и чинно стоях.
Дни след това се наложи майка ми доста да я окастри (косата ми, не фризьорката  bash).
В следващите ми 2 пъти си се сресвах предварително сама и стриктно следях как се отнасят с косата ми. Честно, от фризьори страх ме хваща. Тя и затова косата ми е под кръста... Добре, че все се намира някой да ми подреже (само) връхчетата.

# 49
  • Мнения: 563
Страшно съжалявам за косата ти! И аз уж не съм от много суетните,обаче толкова си обичам косата и като ми се падне някоя кукумафка дместо връхчетата, да ми я вземе "от към корените" иии... незнам. И аз не се осмелявам на скандал,но явно трябва някой да ги стресне малко .Аз ходих при една фриз. и по 100 пъти и обяснявах ,да ме вземе само 2см.,а косата-до кръста.И тя горката като ме почнеше...... кляка-става ,кляка-става,кляка-става  ,свят и се завиваше ама повече от 2см. не е рязала.Само че ми направи лошо впечатление за друго нещо и вече не ходя при нея. Та така вече си се оправям сама с всичко,подстригване,бовадисване,преси,маши.......  аз съм си чевръста по начало де     Mr. Green

# 50
  • Мнения: 0
хАХХ ...то така е по-добре да ти кажа да си си сам фризьор , знаеш точно какво да си направиш  Flutter

# 51
  • Мнения: 1
Колко познато...Колкото пъти в живота си съм ходила на фризьор резултатът е бил един и същ-трагичен. #Crazy Каква е тази мания да режат дългата и здрава коса когато специално си им казала да не пипат дължината...Още преди години вече имах страх от фризьори и реших да се науча сама как да се подстригвам и филирам.До тук добре,но дойде балът и реших да се доверя на една фризьорка само за прическа,а тя взе да кълца и кълца,а аз исках само да я изправи и да направи обем...Обем имаше само отстрани,главата ми изглеждаше квадратна,а и коса нямаше.И ако не полудея нещо съм се зарекла при фризьор повече да не отида  Stop,освен при един в салона,в който работи леля ми,но проблема е,че този салон е в Русия,а там ходя само лятото.Сега си оправям косата с хининова вода,добре че поне расте бързо.  Peace

# 52
  • Мнения: 2 473
Малко и е да я убия моята #Cussing out
Защо винаги като видят, че косата ти е дълга, вместо да вземат отвсякъде по 1см, те орязват по два пръста? Confused

# 53
  • Мнения: 636
Аз така спрях да ходя в един салон. В началото всичко беше добре, но после много им потръгна и за да не изпуснат клиентите всичко взе да се претупва. Намазват ми корените с изрусяваща боя, обаче пристига някоя мацка за изсушаване, и аз трябва да си стоя с боята на главата, за да й довършат прическата и боята престоява повече от 1 час. Ми то хубаво, но когато става въпрос за изрусяваща боя е пагубно.

За подстригването вече започвам да мрънкам предварително и да се пазаря откъде-колко и явно го казвам с лош тон, защото гафове скоро не съм имала  Grinning

# 54
  • Мнения: 208
На мен ми се случи:искам кичури на фолио и фризьорката започна от тила и въобще не видях,че не оставя редове с не боядисана коса.Започна отпред и видях,че не остава коса и я питах какво става,ако не може да прави кичури защо се съгласи да ме направи.Отговорът и беше-отплеснах се.И като се ядосах и и казах,че звъня на мъжът ми да дойде и той да се отплесне със шамарите.Лошо и стана и започна да ме обяснява че ще ми вкара тъмни кичури и всичко за нейна сметка.Така и стана.То оставаше и да платя.От тогава ходя само при един фризьор и на който вече имам доверие и знае колко са 2 см.

# 55
  • Мнения: 69
Е това с шамарите не говори много добре за теб,мен ще ме е срам да напиша такъв пост във форум къдто пишат толкова много хора.

# 56
  • Мнения: 6
Е това с шамарите не говори много добре за теб,мен ще ме е срам да напиша такъв пост във форум къдто пишат толкова много хора.
A,какво говори за фризьорката,че е толкова заблеяна и некадърна,та да се "отплесне"?  #Crazy
Според мен момичето само е искало да я сплаши,едва ли ще тръгне да вика хора да я бият наистина.  Simple Smile
Мен ми стана кеф като прочетох как я е подредила,браво!  Peace

# 57
  • Мнения: 208
Нямаш си на представа колко нагла беше.Направо си взех телефона да звънна.Представи си следната ситуация:с много тънка коса съм и затова си правя кичурите на фолио и виждаш отзад само русо и ти казва-какво толкова е станало ще те изруся цялата.Питам я аз защо каза че ще ми направи кичури като не може и тя ми казва че може,но просто се отплеснала.Повярвай ми аз самата бих я шамаросала,но бяхме в различни категории-аз 42кг. а тя към 80кг.Хайде от срам да си платя и да и благодаря за "супер" прическата.Не ме е срам от постъпката ми и не виждам какво срамно съм написала.

# 58
  • Мнения: 52
Ха, ха и аз се изкефих на мама Мариетка. Извинете, но хич не ми е жал за "клетите" фризьорки. Една фризьорка без никакво образование взима 3 пъти повече от майка ми например, която е с три висши. И то не като си върши работата добре, а с тарикатлък( фризьорката). На пръсти се броят добрите фризьори, повечето са от кол и въже събрани. Така че не се хабете да ги защитавате Naughty

# 59
  • София
  • Мнения: 3 678
ето затова от 15г. ходя само при една фризьорка,която ме е къдрила,боядисвала,подстригвала как ли не и...не съм оставала недоволна,свикнала си ми е с претенциите и с косата и нямам лоша прическа
Като кажа 2 см- реже точно толкова,като кажа  на етажи - на етажи...
Кичури - точно толкова дебели колкото искам и точно толкова руси....
Аз лично съм на мнение че фризьор,гинеколог и зъболекар се избират трудно ,но останеш ли доволен- не се сменят

Общи условия

Активация на акаунт