Кипърски островитянки и БГ-дюканки с пролетни премянки (абе все сме хубавици)-22

  • 27 376
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЖУууу Joy Joy
Ние бяхме върха само за скрита камера аз от едната страна викам
.......ДАВАЙТЕ НАШШШТЕ СЪС ЗЕЛЕНИТЕ ГАЩИИИИ.......
.......Б Ъ Л Г А Р И       Ю Н А Ц И.......................
.......МРЪСНИ КИПЪРЦИ ЩЕ ВИ УТРЕПЕМ И ТРЕТИ ГОЛ ЩЕ ВИ ВКАРАМЕ ЩЕ ВИ РАЗКАЖЕМЕ ИГРИТЕ ЩЕ ВИ РАЗБИЕМ ..........АБЕ КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ СРЕЩУ НАС ДА ИГРАЕТЕ...... Joy Joy
 

а децата така Shocked Shocked...седят и ме наблюдават и така Shocked Shocked
обаче не остават назад и те викат
.......... ДАВАЙ ЙОРГАЛИДИС ПОКАЖИ ИМ ..........
............Е МАМО ЩО МУ НЕ МУ ДАВАТ ЖЪЛТ КАРТОН НА ТОЯ ВАШИЯ.........
..........АААААААА СЪДИЯТА ТОВА Е ЗА ЧЕРВЕН КАРТОН ВЪНКА ТОЯ С ЗЕЛЕНИТЕ ГАЩИ.......... Joy Joy

а пък коментара тук на кипърски беше много интересен значи свършва мача и коментатора заявява
Да чудесно се представиха наште момчета независимо че не спечелиха заслужават похвала за чудесното им представяне и т.н. от този дух......... #Crazy #Crazy

# 16
  • Мнения: 5 001
Катииии  smile3532 smile3532 smile3532

Голям цирк сте били!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 17
  • Мнения: 140
Здравейте пак!
Кати,тъй и не каза защо си ядосана newsm78 Сори ако нахалствам ама тъй  само ме човърка Embarassed
Жу-днес последвах твоя пример и се обзаведох и аз с малко роклички и то от теранова Wink Ами че обикалях,обикалях и навсякъде са едни и същи материи и почти едни и същи модели с тази разлика че в теранова е близо 3 пъти по-евтино Shocked та така... ако утре изчезна да знаете че мъжо ме е набил щото пак пари похарчих днес Whistling
Приятна вечер на всички пожелавам...ние ще я прекараме навън Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 001
Седят двама рибари на брега на морето. Единият измъква русалка и дълго я разглежда. След това я хвърля обратно в морето.
- Защо? - пита го другият.
- А как? - отвръща колегата му.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Шанкулова,ЖуЖЕ....чЕСТИТИ ВИ ДРЕШКИ! Съсъ здраве да си ги носите и само весели случки да ви се случват!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 19:34 от TheNMaster

# 19
  • Мнения: 903
Ето ме и мен сладурки!

Хич обаче не се подвеждайте от тая имотка с пърхащи цветенца... - въЮбще не ми е цветно....
Но преди да ви разкажа за моята поредна /щото и преди съм имала/ битка с Инспектората, първо да ви обърна поотделно внимание малко...

Шанкулче и Жу, и на вас мерси за хвалебствията Mr. Green  и да са ви честити дрешките - с кеф да се фръцкате с тях reverance - мадамите да ви завиждат, пък мъжОвете да ви заглеждат  Wink

Катенце, радвам се че одобряваш "коктейла" от заглавия, който забърках Flowers Bouquet ---------- Малееее, ама голям майтап сте били вие по време на мача Joy Joy... Аз предполагам, че тия неща дето си ги викала,  си ги скандирала на български, Joy че да не те разбират  hahaha hahaha ---------- Пък за ядосването няма да те подпитвам.., ти ако имаш нужда сама ще споделиш... Само ще кажа, че се надявам да не е нещо сериозно причината Hug... и ако не е, по-добре си кажи на ум старата шопска мъдрост "Оти да се кОсим като ЧЕ ни мине" Mr. Green... - с две думи не се товари излишно Hug

Мастерче, абе кви са тез УФСИ в подписа и на аватари ти? animal085  Или тая на аватара беше само за вчера като
1-воаприлска шега? newsm78 Да не си и ти овне като мене?

Сега да ви кажа какво стана... - Срещнах се аз със инспекторицата и тръгнах да й обяснявам какво значи ме води при нея... И както си ме знаете тъй с дар-слово bowuu взех да  си изнасям рецитала blahblah..., обаче работата се оказа мноооого по-засукана. Жената се държа доста разбрано, съгласи се напълно с доводите ми..., НО излезе че от училището на Лора са ме дезинформирали, или по-точно неправилно информирали ooooh!... Оказа се, че тази комисия дето ще разглежда документите на всички деца със специални образователни потребности, не е същата която веднъж сме минали вече и на която въпросната инспекторка е член..,ами била някаква нарочна комисия създадена със заповед на мин-ра на образованието и тя щяла едни вид да ревизира по документи /на децата/ работата на предходната комисия и да даде директни нови указания кое дете да остане в специализирано учебно заведение и кое да се насочи за извеждане в масово у-ще. (Дано съм обяснила ясно). Та целта на тая нова нарочна комисия била да даде "независимо заключение", поради което инспекторката /понеже е член на комисия, чиито указания ще бъдат ревизирани/ нямала право да влиза в контакт с членовете й, поради което не може да ми каже нито със сигурност какви критерии ще прилагат, нито още по-малко пък да предполага какви ще са крайните им заключения... Единственото което се знае със сигурност е, че оценката ще става само по документи, но не било необходимо да се снабдяваме с нови такива, след като имаме актуални с неизтекъл срок на действие....................... За да не предавам дословно целия ни диалог, щото и аз на мойто си държах, но и тя хем напълно се съгласяваше с мен /с аргументите ми/, хем обаче явно няма как да ми съдейства и да иска...., та ще обобщя картинката - пълна анархия с две думи --- въпросната нарочна комисия е "независима", демек недосегаема и аз не мога да вляза предварително в контакт с нея; вързана съм да чакам крайното й решение, което ще стане ясно към май-юни и което едва ли не трябва да приема като овца на заколение Shocked newsm77 Rage... Помолих инспекторката да ми запише точното наименование на Наредбата на МО по силата на която се сформира и действа тая комисия... Ще го проуча внимателно тоя нормативен акт - какви възможности имам /и изобщо дали имам такива/ да реагирам с жалба в случай на несъгласие със становището на тая комисия... Надух й главата на инспекторката и с културен, красноречив, но абсолютно категоричен тон здраво наблегнах, че почувствам ли се притисната съм готова на всякакви действия, включително и масирани медийни изяви и поставяне на проблема, защото няма да допусна заради криво-разбрани и зле-обмислени напъни за интеграция, детето ми да бъде поставено в среда, която ще го смачка в емоционалното му развитие над което треперя с години..; че за мен подобно принудително пренасочване към масово у-ще, извършено през главата на родителя и без да се държи сметка за спецификата на състоянието на конкретното дете /как може да го оцениш само по документи бе #Cussing out/, е начин то да бъде не "социализирано" а "дискриминирано"... Иииии още в тоя дух й ги накъдрих хиляда, щото аз като се набера и нямам спирка... - като лавина съм hahaha........... И впрочем това за медиите я накара да подскочи, та рипна да ме води при началничката на отдела.., ама и там като си изнесох репертоара те хъката-мъката..., абе явно наистина са им вързани ръцете... Взе да ми мънка инспекторицата накрая аман-заман ама да не съм се настройвала така предварително, че детето можело изобщо да не бъде изместено... И по тоя повод аз с най-благ тон й обясних, че намерението ми да отнеса проблема пред медиите не е самоцелно за да раздухвам нещата и че не съм го казала просто за да сипя заплахи, но до там ще се стигне, ако въпросната комисия ме притисне и постави в ултимативна ситуация без избор.., че в такъв случай ще направя и невъзможното за да защитя правата и интересите на детето си.

Та общо взето разговорът завърши без особен резултат, но поне ми се изясни кое-как стои и от кой какво зависи. И ще я "изям" тая Наредба буква по буква и ще се стягам за евентуални ответни действия.
Явно тоя разговор с инспекторката беше само 1-ви рунд за загрявка box tooth... Живот и здраве ще видим какво ще стане...

Малейййй, що нещо съм изписала.. #Crazy.. - верно съм като лавина и кат`сЪ наема нИ моЖ`сЪ спрЪ Joy

Дано не съм ви досадила amiiii и лека ви вечер! newsm46

# 20
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтроооо  Hug Hug Hug Hug Hug

Оф,Блондич.....Живеем в държава Абсурдистан...какво да се прави....Това ми е болна тема! Горчиво съжалявам,че не останах или в Испания или в Норвегия навремето ама...Дето викат старите хора " Имала глава да пати"...
Дано се развият нещата по най-добрия начин за теб и Лорчето  Hug Hug Hug Hug


     

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 08:36 от TheNMaster

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Блонди , щастлив край за Лорка и теб.  Hug Hug Hug
Това не е държава бе , това е ад някакъв...  Sick

Хубав и слънчев ден.   bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро smile3525 newsm51. Паржо поздражлениа за страхотната тема Two Hearts.Добре сте иа нагласили и то на място.Блондич идеален е коктейла Two Hearts .Надиавам се всичко да си дойде на миастото.стискам ти палци fingerscrossed
Аз бях се загубила малко но сам с температура. Ill.Ивадих 1 зъб Embarassedто какво да жи кажа 3 дена като ме втресе не ме пуска Rolling Eyes.Днес сам по-добре.Добре че бяхте вие да се разнообразя малко txtloves.При нас 4 ден е страхотно време newsm61  Nature Sunny 1swingако продалйава така може след великден да се цопнем на морето smile3549.Мастер както винаги закуската ти е варха.Добре си устроила всичко. cook cook.Бих добавила и аз нещо на масата  но сам нобак smile3523 все още с комп.Даже искам да ми помогнете /обясните/как да сваля снимки на профила.ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИчКИ.  bouquet  bouquet  bouquetДа посварша нещо че то 3 дена голяма анархиа newsm79 wash newsm71........ bye

# 23
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ето ме и мен най накрая Hug Hug
Мастерче трябваше ми малко време докато разбера този виц но след като го осмислих и тогава ме прихвана една Joy Joy.и отново си сготвила чудесна закусчица .....  bouquet
Блонди каквото и да ти кажа ...........без коментар....... #Crazy #Crazy
ти обаче не се предавай добре си почнала добре да я свършиш накрая аааааа ма ако не си използваш сега адвокатските способности кога друг път....я отваряй прашните книги все някаква вратичка в правилниците трябва да има bowuu така поне по филмите съм гледала че става незнам наживо ама никога не е късно нали Hug
Пепитакато влезеш във форума отначало има теми за рязяснение на всичко и как картинки да слагаш и всичко което те интересува може там да намериш ...........тръгвай тичешком hahaha.......а чистенето изчисти ли го или те домързя newsm78..щото аз като почна и след час вече ме мързи да продължа  Mr. Green
Шанкулче честити роклички а дълги ли си ги взе или късички и какви са като материя защото доколкото знам във Тера нова са все някакви трикотажни такива ......колкото пъти съм влезнала и все не мога да си харесам  Thinking...ако са хубавки и аз да изтичам да проверя тогава ........ Naughty..........а по отношение на ядосването ама няма да се смееете нали Twisted Evilто вече ми мина де ама аз да си кажа ....... Joy Joy
Значи моя мъж нали беше болен почти седмица и такъв един намусен и нито ме целува нито нищо е разгеле най накрая се оправи обаче взе че големия се разболя уф викам айде ще му мине #Crazy после за вчера де не стига че не спах почти щото само кашлеше горкия и ми беше мъчно за него ......домъкна се и малкия в леглото не ме остави да спя щото има ужасния навик да се навира в мене и направо не мога да дишам .............събуждам се на сутринта и какво да установа дошли са ми червените гости сещате се нали Wink...........викам айде нищо и това ще отмине иииииииииииииии тогава обаче отивам да си измия зъбките и личицето и тогава вече наистина се каздисах повдигам главица да се видя на огледалото и що да видя на челото на централно място една огрооооооооомна ама огроооооооомна пъпка ..........е това сега живот ли е......... #Cussing out #Cussing out #2gunfire......ееее казах го за любопитните сега вече може да се смееете Joy Joy

А между другото къде сте  newsm78 ще ви пиша отсъствия на всички и ще си говоря с другите bowuu Joy Joy

# 24
  • Мнения: 5 001
Аааа,Кати с тоя виц дето го пуснах тука снощи е така...Хваща те после  hahaha hahaha hahaha


А на тия пъпки им викат недое*ки....Амчи тъй де! Мъжо ти му пишем тука задружна забележка в бележника  Crossing Arms Ни МоЙ така....Я да се взима в ръце и да тЪ почва,че иначе пилето шА фръкнИ  Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 577
Кате,гадничко наистина............и гостите от Червен бряг и пъпката..........истина е ,че не   е приятно...но се преживява.Аз не съм ходила в Теранова тази седмица.Последния път нямаше роклички.Шанкулче,дай малко повече за цвят,дължина...Честити да си ти твоите и със здраве да си ги носиш,пък мъжо не го мисли.Ще помрънка/може би/,че не му е времето сега........ще  му мине.
Блондич,напред с рогата и това е истината.  Peace
Мастерче,Жабче  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пепита, ето:      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0


Ставам да хапна,че ще пукна от глад.До сега мерих улиците и съм сложила едни крица и бутчета на фурна ,замириса ми .......ставам да видя каква е хавата  newsm60 eat

# 26
  • Мнения: 140
Добър ден и от мен!
Блонди,давай все така-сигурна съм че ще успееш да се пребориш Hug Подкрепям напълно че неможе да се прави преценка само по документи #2gunfire
Кати,много неприятно твойто наистина и аз така мн се ядосвам ама ме е срам да кажа Heart Eyes а рокличките са ежедневни,едната е малко над коляното(черна без презрамки) а другата е малко под дупето(цикламена).Материята като че ли става,ще видим като ги изпера няколко пъти как ще са Peace
Това е засега от мен! Тези дни може и да съм малко нередовна,щото почвам да стягам куфарите,така че ще ме извините Hug
Приятна вечер на всички  пожелавам  bouquet

# 27
  • Мнения: 500
Ехо! Party
Кати,и аз съм на червено(дане говорим,че съм припадала от болка...) ,а и на сухо.... Hug
Блонди,мила,какво да ти кажа?Е..и и държавата сме! #Cussing out
Я сега да ви питам....Руса  или  Черна  да се направя? Whistling Mr. Green
Позабавлявайте се и вие!http://ru.photofunia.com/
Ето ви и още.......http://ru.photofunia.com/view/nFoxxVioh15oNcuDoHCXOw/;http://ru.photofunia.com/view/PTCcv71QLngUeI9qf8JJnQ/;http://ru.photofunia.com/view/e4lPI1PTr9IchpiLwAbTEQ/и последно:http://ru.photofunia.com/view/7Zd42veGdr13wR7s6L7JEg/
Весел ден,момичета!Ние излизаме на разходка,че времето е прекрасно!  bouquet

# 28
  • Мнения: 119
Аз както винаги тръгнах отзад напред да чета и ми е смешно още за ситуацията на Катето. И при мен пъпката върви в пакет с цикъла. Скорошно оздравяване на цялото домочадие  Hug
Блонди, поздравявам те за решителността и последователността , с която действаш!
Шанкулова, много хубаво си направила. Нали шопинг терапията е най-доброто лекарство против депресия при жените  Peace Ако иска да си здрава, трябва да ти купува роклички или да ти дава пари сама да си ги избираш.  babydust7 Пожелавам ти да попаднеш на по-добро място и да ходиш в Кипър на почивки, когато пожелаеш!

А мача, майко мила, този мач....побъркахме мъжО. Малката го пита: " Тате, ти за кой отбор си? Но внимавай какво ще отговориш, защото мама гледа лошо! " Втория гол го бях предрекла и мнооооооого бурно му се зарадвах. newsm68 newsm44 . Веднага след края му се обадиха и колеги кипърци. Какво им чуха и на тях главите  smile3533

Има много кипърци и гърци тук. Не знам точната бройка, но само във фирмата , където работи мъжа ми са около 100-ина. Имат и двете страни посолства . А българско все още няма. Президента е бил на посещение тук през ноември, но какво е разговарял и какво е постигнал...никой не знае. "Нашите" са общо 100-ина . Повечето работят към Qatar Airways - пилоти. Има и спортисти, треньори, музиканти, детски учителки, инженери. Има и смесени бракове на българки със араби (Ливан, Сирия, Палестина), които живеят и работят тук. Аз се запознах с 15-ина души и всички са много готини. Всеки петък се събират на кафе. Все още не съм ходила там, защото е единствения почивен ден на съпруга ми и предпочитам да го прекарваме семейно. Но съм била на бг партита и рождени дни и мога да кажа, че ние  умеем по-добре от другите нации да се веселим  bg.
Така, че Великден  easterима с кого и как да го отпразнуваме. От фирмата ще организират на открито сувла, клефтико, пастицио и каквото се сетите кипърско. А за всички вярващи има даже гръцка православна църква. Верно, не е църква като сграда, но е в едно помещение на хотел Интерконтинентал. Има си отец, има си и икони.

Вчера ходих на фризьор. Престраших се най-накрая. Попаднах на фризьорка, която идва от Пафос. Шотландка е, но е работила там 4-5 месеца. А прическата не е това, което исках, но е по-добро от това, на което бях подготвена. Поне ми олекна на кратуната .
А какъв дъжд се изля днес тук и понеже нямат канализация и отводнителни системи, набързо се образуваха огромни локви   umbrella 

Хайде, приятен уй-кенд на вас , а ние сега излизаме да се разведрим малко.

# 29
  • Мнения: 0
Мерсаж за помоща  newsm03.Май сте падне доста работа ако ме оставят да поровичкам може и да опита smile3529м.За сега ниамам такива вазможности.Само като взема компа и всички са в/у мен.Да не говорим беба която ми сяда б краката и започва да щрака Flutter.Голиам кеф.Аз сте боядисвам яйцата по бг с кристали. Naughty...и понеже тук мисля че ниамат /винена киселина/и кипарки умират как може ние да имаме несто по- newsm61добро от тях.Има и човечки м/у тях и естествено им услужвам или боядисваме заедно.НО повечето ги оставам да се рафат smile3533.Аз не сам много .на ти сас тях.За  luvbedтиах по-добро от кипарското няма.ДА АМА НЕЕ smile3533.Незнам дали момичета живеещи тук сте сагласни с мен.приатен уйкенд smile3530 Stop

Общи условия

Активация на акаунт