Кипърски островитянки и БГ-дюканки с пролетни премянки (абе все сме хубавици)-22

  • 27 427
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 903
Пепитка, на косъм си от истината душкооооууу..
Ся адреса на картинката както си го копирала за да ти излезе не като линк, а като изображение го набутай не между url-тата /иконката с глобуса/, ами в предната, дето като задържиш мишката на нея пише "вмъкни изображение"

Винаги, малката ти щерка е ангелче..., а голямата е страхотно чаровна млада дама... и е очевАдно от кой е наследила очарованието си...   bouquet

# 256
# 257
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво , Пепита , успя.   bouquet

# 258
  • Мнения: 119
Страхотен напредък, Пепитке! Пробвай да натиснеш не глобуса(който ни дава линк към снимката), а това което е като картина-пейзаж на стената Laughing. Като доближиш с мишката, ще ти се появи надпис " вмъкни изображение". Натискай смело!
Да вземеш и да си изчистиш пощата, че е препълнена и не можем да ти пращаме лични .

ооооооооооо, даже си успяла докато напиша аз 2 реда  Peace

# 259
  • Мнения: 903
Ееееее бравос, Пепиткейййй! Hands Clap
Ама кво е тва бре джанъм?! - Ти тука след цял ден инструктажи само два банана- единият гол newsm35 ... и още нЕколко плода ли шЪ ни черпиш само?... Mr. Green hahaha Joy Joy

# 260
  • Мнения: 119
Хе хе хе, пак ме разсмя, Блонди  Joy. Кога успя да преброиш бананите точно, беееееее? Аз забелязах кокоса и си направих асоциация с баунти  Rolling Eyes. Ама кой за каквото си мисли..... Heart Eyes

# 261
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз пък забелязах ананаса.  hahaha
Блонди утрепваш ме с твойте постинги. Скица.  Joy

# 262
  • Мнения: 903
Хе хе хе, пак ме разсмя, Блонди  Joy. Кога успя да преброиш бананите точно, беееееее?
Аааааа, Винаги, ти сЮмнявЪш ли сЪ Ф менИ?!... Mr. Green Инак моЙ`съм УФСЪ заблята  animal085.., УбачИ банан лиЙ..,
прибройвам гУ СекогИш! newsm36.... То затуй сЪ казали хората тая мъдра поговорка "Гладна кокошка, банан
/пардон-просо/ сънува"  Wink rotfImbo rotfImbo

Жабкей, а ти що ще го чиниш тоя ананас? Mr. Green

# 263
  • Мнения: 0
да ги изпратя да не избягат,че нещо не мога да ги хвана,,едно по едно и сте пробвам и повечко

# 264
  • Мнения: 0
да пиинем за добрите учителки.благодариа  ви страхотни сте newsm74 Kissing Heart Kissing Heart

# 265
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабкей, а ти що ще го чиниш тоя ананас? Mr. Green

Май за нищо не става.  Joy
Ако измислиш , дай идеята тук.  Joy

Пепита , много късно сервираш вечерята.  Laughing
А иначе пиячката изглежда съблазнително.  Peace

# 266
  • Мнения: 0
да почерпя..,не е смешно но този коктеил си го поръча мъжото на центрото и като му го донесоха се учуди,на тревата вътре,понеже беше без очила ,а мене ме нямаше newsm62 и той обаркал имената,даже се усмили да попита сервитьората от коя левадка е тревичката Joy/естествено в крага на майтапа/
Милички осте веднъж благодария за помоща.Да ви кажа днес щях да убия майсторите у нас.
 #2gunfire..Нестига,че почти бутнаха къщата  Blush,ами и 100 пъти им правих кафе ,сокове ,безалкохолни /лошо нема/,обаче мръсотията която ми направиха Banghead , а и като дойде шефа им и като вика smile3514,че не трябвало да разбиват от вътре а от вън ептен полудях smile3511,директно им връчих метлата и лопатката да чистят,щом така е била работата newsm75,да не са по-умни от мен ааа smile3533

# 267
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО МИЛИ МОЙ newsm51
Позволете да сервирам   :chef:http://snimki.info/data/media/1586/wallpaper_139-8.jpg[/img]кой обичаше пица
 нешо по-така...кой беше на диета малко десерт
Жабче прости ми Praynig,че ти взех сервитлъка днес,но имам повод,сина ми става на 7 годинки/обещавам ,че само днес/ти и без това се справяш по-добре Peace
Хаде милички почерпете се.За това бях така настоятелна да се науча.Сте трябва да схвана и за снимките да мога да ви покажа и мойте хулигани.Или да изчакам да 5.та тема ,да надникна в кукунделата,като ми дадете зелен светофар smile3532
smile3532
Хаиде приятен ден,ако съм пропуснала нещо на масата ,помагайте lovekiss Kissing Heart

# 268
  • Мнения: 0
Нещо е избягала пицата newsm62,да не я е лапнал някой newsm78.,я да видим  еее това е нещо

# 269
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , честит рожден ден на сина ти!
Да е жив и здрав , много весели и безгрижни игри.
Хубав празник!

Общи условия

Активация на акаунт