Кипърски островитянки и БГ-дюканки с пролетни премянки (абе все сме хубавици)-22

  • 27 444
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета , ето малко снимки с дворните фигури и внуче Краско.  Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339593&pid=11861220

# 241
  • Мнения: 0
И аз тук за пореден път Hug
Мастърче,какви са тези преживявания ,бе човеко, ooooh!,днес как сам ги пропуснала newsm78 doh,дано састрахователите се погрижат за всичко newsm10,да не ти е в тежест,че то без кола лоша работа smile3514,и тези чували ,как така го натовари сама Blush,нямаше ли някой наблизо да помага  helpuu,та всичко на твоите плещи....
Милички помогнете за пореден път Praynig,,,намирам картинки,всичко точно до момента в който трябва да ги потъмня и сваля във форума и не става,вече 3 седм.опитвам ,но нищо smile3511 newsm48
 Жабче страшен манекен и фона със саксииките го допълва,много е сладък

ewsm10...СЛАДКИ СЪНИщА  love001 txtloves

# 242
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Привет , момичета.  Hug

Хайде на кафенце

и закуска.

Лек и хубав ден.   bouquet

# 243
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утро Hug Hug Hug
Жабке много хубави бе бабе фигурките  Heart Eyes..най много ми харесаха сърничките и разбира се баба Жаба  Heart Eyes.а най най от всички фигурки ми хареса Краско Laughing да ти е жив и здрав и да расте послушно дете така както пише по звездичките и другите награди дето е събрал Laughing Laughing
Винаги ааааааааа чак сега разбрах аз еми гледам гледам линията аз ама само една щерка пише там ..... hahaha.та разни сценарии правих кой ще да е викам ти на млади години или някоя братовчетка  newsm78........а то кво било ......... Hug....много хубава е щерката да й предадеш лично  Hug  bouquet........и не се услушвай ами качи снимки от абитиорентската да видим тоалета ............а гадже има ли ако не да почваме издирването че ние с Блонди преди време фирма щяхме да отваряме Joy Joy hahaha...кажи блондич нали тъй Joy
Жу още стискам палци бе човек кажи взе ли го изпита ........ Shocked...........то сигурно още си на курмване ама аз така да поддържам напрежението .............. Hug
Пепи то картинките най лесната работа бе човек слушай сега............харесваш си картинка от интернет независимо къде и независимо каква .......кликваш с десния бутон на мишката върху нея и се показва едно падащо квадратче отиваш най накрая на Properties....натискаш от там ти излиза друго квадратче на което има инфо за снимката колко е голяма и т.н. глупости та оттам където пише Адрес там почерняш целия адрес и после правиш копи......в отговора ти само че преди да направиш пейст избираш от малките иконки горе над полето в което пишеш първата ......Вмъкни изображение ако искаш да я виждаме или втората ....вмъкни връзка ако картинката е много голяма така ще излезе само линка към нея....................хайде ходи да се пробваш...... Peace
А сега да ме извините но отивам да ям КРУАСАНчЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ със Шоколад и после пак идвам  Twisted Evil

# 244
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Kати , да са ни живи и здрави дребосъците ,
всички са малки сладурчета.  Hug
Иначе , всички даскалици, дори и не неговите го хвалят ,
че е много послушен и внимателен към тях и другарчетата си.  Simple Smile
Умниче , малко е той на бабка.  Grinning То май глупави вече няма ,
раждат се професори.  Mr. Green
Виж бабка ти жабка и в градината се е изтипосала с китки на гръб.  hahaha

# 245
  • Мнения: 0
Добро утро банда,изпокрили се коконки newsm51 smile3525
Жапче ,то стиаь да почвам диета,  smile3505,ама викам айде да не ти откажа .така добре си се постарала както винаги smile3501,че ми е неудобно да откажа noда ви кажа/оплача/  Cry дойде една приятелка да пием кафе  food010,лошо нема.Ама то нашето blahblah blahblahи милата позакъсня за работа и в барзината бласна на комшийката колата smile3511,тя на работа и тел.и затворен и никой няма у тях,да видим какво сте правим newsm78.А и тръбите в апартамента сте сменят,доидаьа майсторите,голяма анархия newsm61
Страхотен ден newsm09.Кате мерсаж сте пробвам newsm10
Пожелавам ви денят ви да е по-добър от моя txtloves Heart Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 1 456
Zdraveite sladki moi!

Zhabke, sladurko e Krasko! Da vie zhiv i zdrav!

Zhuzhi, chakame s netarpenie da se vkluchish, pak i da puskame palcite... Mr. Green
merci che pitash za Alex! Dobre e veche! Hodi si na gradina! Neshto zapochna mnogo kasno da si
liaga, ama kvo da pravim!

Pepitka, blagodaria!

Na vsichki vi zhelaia hubav den!  bouquet

# 247
  • Мнения: 577
Момичета,включвам се телеграфно   bouquet

Скъсаха ме  Cry Sad Confused

Прекара ме из целия град  за Муцка и Кати ще напиша маршрута ,че те са в час /тръгнахме от ОтецПаисий,Тримонциум,от там гарата,после бетонния мост,от там кръстовището  на Мак Доналдс,от там Тракия,първо Асеновградско шосе,и от там в квартала/

Та карам си аз и си викам `Еееееееее взех го-няма начин  Crazy `
НО едно голямо НО .Вече към края кака ви след едно кръгово се забива в нерегулирано кръстовище -път `слънце` и една мижава НО от дясно уличка я пренебрегнах,и чичкото заби спирачка.Е това беше края.Аз дори не съм намалила !
Това е моя погром!  Embarassed
Мъчно ми е  но,като се пооправя ще се върна назад да прочета и да се надявам ,че ще бъда в по-добро настроение.

Целувки на всички.

# 248
  • Мнения: 0
 Жу ,кораж hug newsm10 случват се и такива неща Hugпреградки и целувки са успокоение
 Милички,нещо не става работата със снимките smile3518....всичко е ок до момента в който подчертая адреса и от ъам нататък нисто не става ,къде е това горе да се кача??и какво да правя там newsm12 newsm12
 txtloves

# 249
  • Мнения: 577
Пепитке ,мерси мила!

Копираш до край дългия адрес,десен бутон и Копи.След това, както ни пишеш поста си ------отгоре нали  има едни квадратчета с удебелено В,картинка отдолу,прилича на снимка ........цъкаш на него и в полето,където пишеш ще ти се появи това:


[img]............:[img]
Е,където съм сложила многоточието,ти даваш десен бутон на мишока  Laughing и `пасте`
След това пробвай на предварителния преглед дали ти се  е получило.Я пробвай сега.



  П.П .  Пепитке,пробва ли се,душо златна?
Отивам да взема Васето от градинка и по-късно пак ще се появя на хоризонта.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 16:14 от Жу

# 250
  • Мнения: 903
Ейййй, Жу, язък за барутЯ дет`се вика..., че аз с кунки заети в палце-стискане fingerscrossed сабалян не можах да си Апна от тия изкусителните палачинки на Жабка newsm22.., а туй си е баш самчожертва за ламята Спаска- Блонди   hahaha....  Майтапа на страна, ама според мен тоз`изпитващ гада му с гад smile3560 нарочно те е въртял толкоз време и накрая те е заврял в на кучето у г*зО, само и само да си намери повод да те скъса.. Twisted Evil... Ич им нямам доверие аз на тия мушмороци.. Thinking...- все ми се чини, че да им бутнеш сухо се ослушват.. #Cussing out.... Обаче не унивай, слънце златноооо Жужондърско Hug Hug Hug, нали знаеш приказката "Не губи кураж, има нов тираж!" newsm26

Муцондреййй, Йощ нИ моЙ`ти свикна на телеграфните включвания.... Много ти е гъста и на теб програмата види се.... Абе да те питам.... кво прай оня симпатяга... fiuuuuuu... ски-инструктура...  Wink

Жабке
, саксийките ти мноО кипри, ама момъкът баш-кипър... УбачИ що тъй сте го обацкали левента newsm78... да не би да е заспал на полянката край някоя фигурка и ти тъй - по инерция с косачката за трева....да си му подкастрила и на него фризюрата Wink Joy Joy.... Ама все си е Убаво чадото де yes  --------------  Сега утърчавам у Кукунделата да видя и на Винаги снимките...

Пепита
, вече са ти дали разяснения за картинките Кати, Жу също.., аз само ще допълня, че на първа страница на темата има линк "картинки в мнението"..., та ако още не ти се получава хватката, хвърли едно оЧо и там... Айде успех вече... и чЕкаме да ни сервираш и ти нещичко... Mr. Green

Милички, аз отивам да приготвям вечеря, че малкото блондюхско ламче шЪ мЪ упапа с парцалките ако сксоро не спретна нЯщо за кльопане...

Хубава вечер на всички! smile3525

# 251
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Преди малко си взех още една фигурка.  Laughing
Ето я http://media.snimka.bg/2810/011875697.jpg

# 252
  • Мнения: 119
О, Жу, много съжалявам  Hug. Не е непоправимо, нали. Тренирай до следващия път, за да се почувстваш по-уверена в себе си.

 
Пепитке, много ясно са ти обяснили момичетата. Да внеса и аз малко яснота. Трябва да са ти отворени два прозореца:
Бг мама, където пишеш  и Картинката, която си избрала.
Натискаш с десен бутон върху картинката и от появилите се надписи , избираш последния - properties. Натискаш там и ти се появява информация за самата картинка. Избираш реда address(url) и го маркираш(малко упоритост трябва за да нацелиш къде точно да натиснеш) и с десен бутон пак натискаш и избираш copy , след което се налага да натиснеш ОК  и да се върнеш на Бг мамма прозореца. Тук вече ако не си натиснала за "Вмъкни изображение"(картинката под В-то) , трябва да го направиш и ти се появява [img]:[img] . Тоооооооочно там ,по средата,  трябва да натиснеш и да вмъкнеш вече избраната картинка все още с десен бутон и да натиснеш paste. За да си сигурна, че е станала работата, натискаш "Предварителен преглед", което е до "Публикувай" и ще видиш какво си сътворила. Ако ти хареса, го публикуваш. Thats all folks smile3503


Кате, гадже си имаме , много свястно момче е , завършва архитектура сега. Даже си живеят заедно в София. Ако нещо се разминат по-нататък в живота, ще ти свирна да помагаш  Wink А по време на моя бал, май не е имало още цветна фотография   Laughing
Жабке, страхотни фигурки и саксийки. Дълго да им се радваш. А малкия е толкова лъчезарен  Hug С какво го храниш  newsm12

# 253
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жу , не се ядосвай , следващия път ще внимаваш и ще минеш.  Hug

Винаги , той си хапва в детската , вечер у нас каквото му се дояде това.  Peace
А събота и неделя пица , тя му е любимата храна или филия със сирене.  Grinning
От снощи е на тема боб супа , та това яде и имаше и за днес , пък
за утре вечер се разбрахме ориз да бъде.  Simple Smile

# 254

Общи условия

Активация на акаунт