Споделете 102

  • 25 200
  • 742
  •   2
Отговори
# 690
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 730
 Grinning Да, а и по принцип, на времето банатските българи са се славели като много добри земеделци.
Танците и носиите наистина много на унгарски приличат. 
А, да, забравих - там са снимали "Зарево над Драва" и "Тримата от запаса". Голяма веселба е било по време на снимките, ми как иначе, като се сетя - то най-големите образи играят в тия филми  Party
Светла наистина се е заела сериозно, много ме кефи.
Няма млади, изселват се хората масово, особено откакто и в Козлодуй се съкратиха нещата.
Ами и аз не бих работила за 200-300 лева като вол в някой шивашки цех...
Земята е благодатна, обаче да копаш ръчно - най-много с гърбица и слънчев удар да се сдобиеш.

# 691
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Като казахте копане, кой взе Гюлфия на ангария последно?

# 692
  • Мнения: 436
Не знам, но изчезна напоследък...
Иначе и аз бих си отишла на село, много работа има сега, т.е. стоене по цял ден навън на слънце и свеж въздух.
За мое съжаление не мога, чак в началото на май може би ще успея да отида, много ми е далече селото и на мен.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да е жива и здрава Мария на рони!

Мярвам се да поздравя и зачезвам към ремонта...

# 694
  • Мнения: 488
Като казахте копане, кой взе Гюлфия на ангария последно?

Подозирам, че я НВО, я друг световен канал, щото май е зачезнала в дебрите на някой сериал.
Само да не е "Убийства в Мидсамър", щото много кръв се лее там.

# 695
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 730
Вярно е, и аз се чудя, остана ли жив англичан в оная околия.

# 696
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Споделям сърцебиене. Споделям разочарование. Споделям и безсилие. И трите нямащи общо помежду си.
Споделеното не ми пречи, обаче, да се зарадвам на рони и да пожелая на Мария слънчеви дни!  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 677
А да са живи и здрави Рони и Мария! Наздраве!

# 698
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ах, как се зарадвах! Добре дошла на Мария, да усмихва винаги всички наоколо, както днес усмихна Споделелките  Mr. Green!

Моето овне утре ще е на три, не мога да повярвам колко бързо мина това време....

И ми липсва да карам колело. Но другото лято... мхммм.

# 699
  • Мнения: 1 217
Споделям това http://www.junedudley.com/images/grandmother%27s-garden432v.jpg . Обичам да е петък.
Да са живи и здрави всички новородени бебета и майките им. Пожелавам им много безоблачни дни и късмет да сбъднат всичките си желания.

# 700
  • Мнения: 274
Още ли ви е мъчно за село?  Mr. Green Я по - весело! Петък е. Наздраве!  Hug

# 701
  • Мнения: 3 091
Споделям радостта си, че Рони си има дъщеричка Мария! Да са живи и здрави!

# 702
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Да е жива и здрава Мария! И всички покрай нея!

Кой каза наздраве? Точно сега имам нужда от едно малко. Току що си събрах багажчето. Една чанта боклуци, ама не ми се хвърлят. И ми е скофтено много... Постоянно влизат колеги да ми пожелаят успех (дано да има в какво да успея) и на мен съвсем ми става криво.

# 703
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 730
Още ли ви е мъчно за село?  Mr. Green Я по - весело! Петък е. Наздраве!  Hug

Мъчно ми е, но това не ми пречи да ми е весело  Mr. Green
Аз съм една поливалентна личност, или просто емоционално разклатена.
Но поне по лискината скала състоянието ми бие на доклатеност  Mr. Green, слава Богу, слава Богу.
Deb, не тъжи. Знам, че и аз бих, ама... ще видиш, всичко ще се нареди.
Оценявам късмета си по отношение на работата.
Свободата, отношението  и оценката която ми дават на едното място,
а другата - другата все пак е нашата работа, която с много зор бутаме, но ще я бъде, вярвам го.
Щото сме твърди, криейтив и кадърни. Няма как да не я бъде, не може една грозна космата криза да ни изяде  Naughty

# 704
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ей такава работа искам! Хем да влагам всичко от себе си, да творя, да го правя с кеф и любов, да разполагам с времето си (щото обичам да работя посред нощ)...

Преди малко колегите ми подариха подаръче. И ме разреваха. Много е сладко, ще ви го покажа довечера.

Общи условия

Активация на акаунт