Споделете 102

  • 25 197
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ехей, Рони! Heart Eyes Честита Мария, тъкмо в неделя ще й е първият празник.  Laughing
(Сестра ми Мария, на която казваме Мара, празнува и на Цветница. Не й стигат стоте именни дни в годината, полакоми се за още.  Crossing Arms "Добре де, питахме ние, защо и на Цветница!" Shocked А тя: "Защото има цвете Дебела Мара!".  hahaha А наш'та Мара, нахалница такваз, е тънка като клечица.)

# 706
  • Мнения: 15 619
Живи и здрави бебетата! И родените и очакваните!
http://www.youtube.com/watch?v=orDR4JA91F4
Наздраве на празнуващите!
Аз съм от обслужващия персонал тази вечер.

# 707
  • Мнения: 4 300
Едно време се кефих на форумите, защото "срещах" хора, различни от мен. Днес вече не мисля така, почват да ме дразнят, дори изумяват понякога.

Голям съм фен на Дебелата Мара, два пъти я умарям. И колкото пъти ме поканят в сеслка къща, толкова пъти си отмъквам по някой израстък. Миналата година го бучнах на вилата, майка ми рече, че е добре засега. След седмица отивам да си го нагледам, седем дни само остават, оммммммм....

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не мога да не споделя: от понеделник ще си имам мъж. Планирам да се отдам най-сетне на истински бременски мързел, глезотия и капризи.

# 709
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Не мога да не споделя: от понеделник ще си имам мъж.
За колко го взе?

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бу, тая шопинг мания ти е промила мозъка. Съмняваш се нещо в чистата любов на пампурджийските жени и днешни Пенелопи?    Laughing

# 711
  • Мнения: 4 586
Делиорманка. Евалла!

# 712
  • Мнения: 3 405
Що е то Дебела Мара? Не съм виждала или пък съм, но не му знам името.
Днес си мислех за името Мария. Имаме Мария в семейството - леля ми. И Иван имаме - чичо ми се казваше Иван, лека му пръст.

# 713
  • Мнения: 4 586
Дебела Мара.

# 714
  • Мнения: 17 415
Брей, тази чак цъфнала! Ако това е дървото на живота, както прочетох, в моето почти никакъв няма. НЕ мога да го разбера кво иска, как да го гледам, че да расте.

# 715
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Съмняваш се нещо в чистата любов на пампурджийските жени и днешни Пенелопи?    Laughing
Бих ли посмяла? Laughing
Само ми прозвуча като "Пуснали са банани!" и не се стърпях Mr. Green

Иначе е чудно, че се връща навреме за последните най-досадни месеци.

# 716
  • Мнения: 4 300
Не е това, Вълк. Дебелата Мара расте на открито, с остри листенца е и оформя нещо като топки. Сокът е много полезен при болки в ухото.
Сега ще потърся снимка.
Воала и пак .

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 21:44 от Рокси

# 717
  • Мнения: 4 586
Брей, значи Бижу е права.
В такъв случай станаха много дебелите Мари. Дори са от различни семейства.

# 718
  • Мнения: 1 533
Не мога да не споделя: от понеделник ще си имам мъж. Планирам да се отдам най-сетне на истински бременски мързел, глезотия и капризи.

Сега ме е яд, че не разказах по-рано съня си от оня ден. Сънувам, че дафка пише в споделете: Споделям, че имам мъж, но не ме пуска да стана от леглото. Сега заспа и аз тайно се измъкнах да ви го споделя. Не знам кога пак ще успея да стигна до компютъра.

Не се бъзикам.

# 719
  • София
  • Мнения: 177
НЕ мога да го разбера кво иска, как да го гледам, че да расте.

Дренкс, ако искаш, почерпи от моето ноухау - остави го на произвола. Нямам опит с Дебели Мари, но поне при моите клети растения действа. Нищо не им разбирам, затова само щедро ги поливам от дъжд на вятър. Иначе - пълен игнор. Като минавам покрай тях, ги гледам високомерно, с пренебрежение. Операция "Респект". Растат, та се късат, респектирани.
Майка ми, която е голям любител и познавач на цветя, казва, че нейните са нищо в сравнение с моите.

Веднъж от добро сърце реших да им досложа пръст, да има какво да ядат, и като наизлязоха едни ми ти грамадни червеи от тая пръст и запълзяха зловещо по терасата... Възпроизведохме "Червеите" от Хичкок! Това сложи край на хуманните ми изблици.

А, още едно ноухау мога да ви споделя - ако не можете да чакате да ви се разтопи сладоледът, сешоар на втора степен е неочаквано добра комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт