Запек

  • 1 714
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Ние сме със запек вече имам чувството постоянно. Нашата педиатърка неискаше да ни пуска веднага лекарства и първо започнахме с храни. Ама нито една не му подейства - и литър сок от круши да изпие, може нищо да не пусне в памперса. Изписа ни Дуфалак после, малко пооталожи нещата, но само за момента, не му регулира изхождането. После ми каза да му взема Гуталакс, но в аптеките четох в листовката, че е за над 4 годишни и не посмях. Тя естествено му предписваше много по-малка доза от минималната. Ей, сега на морето малко като че ли се поотпусна, не че стигна до рядко щастие, но поне през ден си ходеше стабилно. Една друга педиатърка ни каза, че не трябва да се задържа акото повече от два дни. Два ако стиска, на третия трябва да се изходи. Питам я как да го провокирам, та казва с храна. Питам като не действа, и тя вдигна рамене. Rolling Eyes
Уговорила съм се с нашата лична сега след морето да ни даде направление за гастероентеролог, пък да видим вече и специалиста какво ще  каже. Че при нас това се проточи много.

# 16
  • Мнения: 1 214
А дали не сте пробвали с хомеопатия,elinger?Чувам от много места,че помага!Но явно проблемът при вас е вече доста задълбочен.Дано се оправите по-скоро!

# 17
  • Мнения: 6 390
Много сте из4ерпателни  Hug
Благодаря ви много за добрите съвети  Grinning
Днес ще се обаждам за 4ай на Блевит / щом има резултати ок
Ина4е смених млякото, защото с тая Беба само се мъ4име, нищо не става, пробвах 2., би фи /това казаха 4е трябва да ни помогне за запек , ама не помогна  Naughty, накрая я върнах на 1., ужким никакви проблеми не бяхме имали с 1., оба4е сега така се е запекла ли какво / нищо не стана....
Пуснах анкета за млякото НУТРИЛОН в адп.мляко и захранване, и там вси4ки хвалеха 4е се оправили нещата след като минали на него. Само една мама е недоволна, 4е не й се разтваряло хубаво, все оставало на грудки , ама дадох предимство на мнозинството  Wink
Незнам надявам се да ни оправи / това се води тука като няй доброто мляко  newsm78 ако и то не помогне ... е незнам....
Ина4е с тея клизми постоянно също мисля 4е не е много полезно  Rolling Eyes

Накрая след един 4ас като видя 4е няма друго / изпи го  Crazy
Но най радостната новина за мен е 4е се събуди с пръцкане  Party
ако ви кажа 4е не е пръцкала има няма месеццццц......... Party
надявам се да действа
наш тати вика 4е пръцката е бойния вик на акито  Party Grinning hahaha
е а дано  Wink

# 18
  • Мнения: 1 214
За да подейства млякото против запек е нужна малко повече от седмица.Освен това задължително трябва да се прави с температура на водата указана на опаковката.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
аз от кога разправям, че саб не запича... няма причина да запича, той действа точно обратното...
както и да е

Ели, аз бих завела бебето на специалист гастроентеролог
явно проблемът е по-сериозен от обикновен запек щом продължава толкова дълго
само да ти кажа, че вероятността просто да го израсте бебето след време е много голяма, но за всеки случай може да го заведете на специалист....

Абсолютно точно!

Ето малко инфо за запека при бебетата http://gastroenterology.freeservers.com/#z

# 20
  • Мнения: 508
Сега се сетих че съм давала също вместо вода,водата от сварените овесени ядки.Сваряваш ги и ги прецеждаш.Овесените ядки може да ги изяде ако ги обича а водичката да пие

# 21
  • Мнения: 1 520
Не ние с хомеопатия не сме пробвали. Честно казано не съм никак запозната с тая обнласт. Трябва да попитам някоя позната да ми препоръча добър хомеопат, който да ме въведе малко.
Иначе при нас вече започва да си става проблем. Предположенията на някой лекари за сега са, че е затова че не пие вода (чиста), най-много ако го излъжа по някоя лъжица да кусне. Иначе пие много сокове, кисело мляко, чай, компот. А се казва, че водата е много важна за добрата работа на червата. Ама какво да правя като не иска и това сие, не мога два-три дни да го оставя жаден, за да видя дали накрая ще пийне и няколко глътки вода. Sad

# 22
  • Мнения: 6 390
Май ще се оправиме  Peace
Веднъж свърсихме работа веčе  Joy
Май млякото ни бил проблема  Rolling Eyes
НУТРИЛОНА ни подейства положително  Party Grinning

# 23
  • Мнения: 508
Ееееееееееее каква хубава новинка само:)-дано това да е било проблема наистина.

# 24
  • Мнения: 6 390
Мам4ета ,
благодаря на вси4ки   
Hug

От кога ми говорят тука мамите да сменя млякото, ама педито каза 4е не е добра идеята да се сменя, да опитаме по друг на4ин да оправиме положението, ама като и от пасирани сини сливи с праскови нищо не става, а аз й ги дояждам все пасираните плодове ... а едвам доти4вам до кенефа... а Емка не и не ....

Добре 4е ви питах , 4е май нямаше а сменя млякото на своя глава и пак щяхме да ходиме при педито, беше казала,  4е ако нищо не става да ходя да ми предпише ДУФЛАК 

Ве4е и аз да напиша мнение за Нутрилона 
Много съм доволна 
Разтварям в хладка вода и няма бучки
За запек е идеалното мляко

Още един път голямоооо
БЛАГОДАРЯ на вси4ки     
  Hug Wink Grinning Party

# 25
  • Мнения: 1 214
Браво на вас!Да нямате повече проблеми  .

Общи условия

Активация на акаунт