детска градина

  • 2 035
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Страхотно е !Сигурна съм ,че децата ще са очаровани.
Според мен трябва да има изискване ,всички градини да изглеждат така!И държавните!!!

# 16
  • Мнения: 3 034
много е красиво !
ако искаш, можеш да изрисуваш и нашата градина. сигурна съм, че госпожите много ще се зарадват. Grinning

# 17
  • Мнения: 924
Поздравления и от мен, чудесно е!!! Имам си един мъник, който не би мръднал от стената с "Гупи" (Гуфи). Децата ще са възхитени!

# 18
  • Мнения: 48
ами ДГ се намира в с.Крупник Благоевградско .....след половин месец ще я отворят ....а има и още една в Симитли която също е чисто нова ......мисля че е мн хубаво когато се правят нови сгради за налките,нали?
Благодаря ви за отзивите ,исках и мнение на майките! Hug
а по вупроса за детските стаи .....да и такива сум правила .... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 018
а по вупроса за детските стаи .....да и такива сум правила .... Simple Smile

Нали...?  Hug
Направо си я представих.   Heart Eyes

За сега няма подходящо място у дома, но живот и здраве след време.   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 312
Би ли споделила къде е тази д.градина?

Страхотни рисунки,а д.стаи рисуваш ли?

# 21
  • Мнения: 4 465
Много е красиво. Да се запиша, че да не търся темата ако случайно ми потрябва човек за подобна декорация в ДГ или вкъщи.

# 22
  • Мнения: 3 034
ами ДГ се намира в с.Крупник Благоевградско .....след половин месец ще я отворят ....а има и още една в Симитли която също е чисто нова ......мисля че е мн хубаво когато се правят нови сгради за налките,нали?

много се радвам. и в двете села съм играла в детските градини и си спомням, че бяха доста мизернички. чисти, но вехти.
децата тама са страхотни, заслужават ново пространство за игри и занимания. Peace
/не че всички останали деца не са страхотни, де. Wink/

# 23
  • Мнения: 48
благодаря Ви,но за съжаление,както винаги до сега в Абсурдистан.....всичко ново и хубаво което се прави трябва да се оплюе....
кметът на общината Поли Апостолов с все сили се мъчи и тича за да направи нещо в тази община.....и ведага е оплют
а всичко това което виждате е благодарение на него и на хората които работят в момента за ощината....
и за това децата на всички ще си стоят в мизерничките ДГ
Явно когато се строи и прави пак не е добре ,как да ви кажа..... newsm78

# 24
Приказна е!
Може ли и аз да се запиша, Mr. Green
направо ми се иска да съм на
мястото на дечицата!
Де да имаше повече такива
градини новички и цветни!

# 25
  • Мнения: 266
 smile3501 smile3501 smile3501страхотна си,рисунката ти ще донесе много детски усмивки!!!!Много приказни и забавни моменти на всички дечица в новата градинка!!

# 26
  • Мнения: 8 999
Браво! Децата много се впечатляват от картинки по стените. И в детската на моите деца стените бяха изографисани. Едвам ги качвах до втория етаж /където бяха техните стаи/, защото всеки божи ден, в продължение на 4 г., подробно ми разказваха и показваха нарисуваните герои.

# 27
  • Мнения: 3 695
Страхотно е! Поздравления!  smile3501

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 smile3501Страхотни картини по стените. Със сигурност децата ще са впечатлени.
Дано има повече хора като този кмет.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 14:43 от ivben

# 29
  • Мнения: 1 632
Страхотно! Crazy
И аз искам да мога, но в рисуването съм инвалид.

Общи условия

Активация на акаунт