Висок риск за Даун.

  • 14 840
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Минала съм по твоя път: висок риск, тревоги, плач, един месец ад, амниоцентеза, чакане ...

и сега имам най-прекрасната дъщеричка на света!

Пиши ми на лични! Всичко ще е наред!  Hug

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано всичко е наред! Hug

# 32
  • Мнения: 3 641
И аз силно се надявам всички притеснения да останат за гърба ти Praynig Praynig

# 33
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не искам да те притеснявам,но понякога има защо да се прави амниоцентеза след БХС.Стискам ти палци при теб да е фалшива тревога!

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Ако трябва повтори изследването/смени лекаря! Peace

# 35
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Ако трябва повтори изследването/смени лекаря! Peace

Това няма да й помогне в случая. Моля ви не давайте изтъркани/неверни съвети.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако трябва повтори изследването/смени лекаря! Peace
И аз си мисля, че това няма да помогне в случая. Дано тревогата е фалшива Praynig

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Стискам палци да се окаже фалшива тревога. Praynig Не го мисли сега резултата, а просто се успокой и изчакай амниото. То със сигурност ще даде точна представа. Peace
Между другото точно заради големият процент фалшиви и стъписващи отклонения, които дава БХС аз директно и при двете си бременности правих амнио.

# 38
  • Мнения: 1 100
Ако трябва повтори изследването/смени лекаря! Peace
Това няма да й помогне в случая. Моля ви не давайте изтъркани/неверни съвети.
Защо да са изтъркани?! Когато моят наблюдаващ лекар ми препоръча амнио на база ФМ /БХС беше добър/, отидох при двама генетици и те отрекоха необходимостта от такава процедура. Оказа се, че моят лекар е паника и иска да избегне всякакъв риск, затова настояваше за амниоцентеза. В крайна сменка генетиците се оказаха прави - имам здраво дете.

# 39
  • Мнения: 1 569
И аз съм чувала за други със сравнително висок риск, но после се е оказвало, че всичко е наред! Не знам как ще прозучи, но все пак е 1 към 78, а не 1 към 5 примерно?  Tired В смисъл можеше и много по-зле да е резултатът... Стискам палци всичо да е наред!!! Пиши после да кажеш как е минало!!! Кураж и бъди силна!!   bouquet

# 40
  • Мнения: 2 110
Опитай да запазиш спокойствие засега.
Изчакай амниоцентезата.

Стискам палци всичко да е наред!

# 41
  • Русе
  • Мнения: 9
Само да попитам към 24 седмица има ли смисъл да се прави изследването.

# 42
  • Мнения: 1 098
Не се притеснявай. Аз също имах този проблем. Рискът ми беше 1 към 171. Правих амнио. Всичко се оказа наред. При много майки се случва висок риск и добри резултати. При повечето. И при теб ще е така Hug

# 43
  • Мнения: 103
Само да попитам към 24 седмица има ли смисъл да се прави изследването.
Кое изследване - БХС или Амниоцентеза? Всъщност и за двете е късно - амниото се прави до 19-та седмица, а късния БХС до 20-та.

# 44
  • Мнения: 6
 МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички  Simple Smile  направиха ми амниото и сега чакам ! 6те пи6а росле !!!! ДО СКОРО

Общи условия

Активация на акаунт