Нан или Аптамил

  • 16 614
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не гласувах, защото не ми харесва нито едното от двете. За сега мисля, че Хип и Лактана са добре. Другите ....  Rolling Eyes не ми се нравят много. Нутрилон също е хубаво мляко, но Хип и Лактана го превъзхождат  Peace

# 16
  • Мнения: 493
Гласувах за НАН,защото синът ми от самото начало е на това АМ и му понася много добре.

# 17
  • Мнения: 4 784
Нан ни докара страшен запек, от Аптамил съм много доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 254
Сега NAN е с по-различна формула. Като гледам лентичката ти, предполагам, че си давала предишния.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Честно казано дори не съм се интересувала дали няко мляко има подобрение,нови формули,съставки.
Ако седна да чета(а на мен честно казано не мис е занимава,ще проуча и другите млека:) )
Затова съм благодарна на отговорите ви ,насочихте ме в каква посока да тръгна Simple Smile
Е не мен,а майкта на мъничето Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 784
Сега NAN е с по-различна формула. Като гледам лентичката ти, предполагам, че си давала предишния.
Ако е така, значи изказването ми не е в сила. Давах го, когато Калоян беше на два месеца. След това премина на Аптамил и до ден днешен си го пие.

# 21
  • Мнения: 6 713
Ние сме на Аптамил, доволна съм Peace

# 22
  • Мнения: 822
И аз съм доволна от Аптамила. Peace

# 23
  • Мнения: 123
Аптамил Peace

# 24
  • Мнения: 4 335
До годинката синьт ми беше на НАН,доволна сьм и не се е запичал.
Пробвала сьм Аптамил и Милумил,но ги отказваше.

# 25
Няма нищо по-добро на пазара от Аптамила!
С две ръце съм за него! Peace

# 26
  • Мнения: 542
след като ми спря кърмата бяхме на нан,доволна съм!

# 27
  • Мнения: 58
Нан ни докара страшен запек, от Аптамил съм много доволна.
Изказването ти е в сила,явно новата формула на нан е като старата,защото и на нас докара страшен запек.Сега сме на аптамил

# 28
  • Мнения: 146
Гласувах за Аптамил,но иначе съм за Розовия Хипп пием го вече 5 месеца и не смятам да го заменям за нищо  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 612
Ние бяхме на Аптамил АР заради рефлукса. Имаше страхотен ефект. После минахме на обикновения Аптамил.
Сега сме на НАН защото е по-леко мляко, а моят бандит реши, че ще се отбива и трябваше да го сменя.

Общи условия

Активация на акаунт