Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за Нан 1 Оптипро или Аптамил 1

• 1 339
  • 6
  •   1
Отговори

Анкета

Коя мляко е по-добро?!

Опции:

Здравейте . Става дума за моя приятелка,колебае се между двете млека . Четяхме за Аптамил че бебетата ставали много надути като бухти ,Нан запичал понякога дори си играхме да сравним състава на формулите Нан,Аптамил,Фризо и Хип и излиза че Аптамила е най-богат,на 2 място е Нан . Вие на какво мнение сте.

# 1
Няма най-добро мляко.
Доброто мляко е това, което хареса бебето.
Това, че някое бебе е получило запек от Нан, не означава, че и нейното ще се запече.
Не знам до колко е вярно това за Аптамил, но реално около нас всички деца, които се хранят с него са дебели и на годинка тежат по 13-14кг, което не е много ок.
Лично аз съм ползвала Нан Органик.Изключително доволна бях.По-скъпо е от Оптипро и Аптамил, но пък добре се прие от детето.Нито колики имаше, нито се е запичала, нито приличаше на бухта. Разбира се, на друго дете може да не му понесе това мляко.

# 2
И моите наблюдения са, че деца хранени с Аптамил стават по-пухкави. Поне тези около мен са точно така. Синът ми беше на Нан Комфортис (заради коликите) и си беше с нормално тегло като бебе, съвсем в норма. Според мен зависи бебето кое АМ ще приеме добре. Аз бях пробвала Лактана Био, което е много хвалено... е, синът ми изобщо не го хареса, ама изобщо. Върнахме си се на познатия на Нан и всичко се оправи.
С Нан ги храниха и в болницата. Нека попита с какво ги хранят в болницата и ако го приема добре - да си продължи с него.

# 3
  • София
Дъщеря ми се запече от НАН. До колкото знам е доста трудно да се улучи млякото на детето. Вие може да си сравнявате формули и накрая дето да не иска да пие млякото.

# 4
аз до колкото знам а много не знам но понеже и аз сега проучвам важно е И да няма палмова мазнина а в Аптамил я има , а в нан няма

# 5
Палмова масло се съдържа във всички масови млека,включително и в Нан Оптипро и Нан Комфортис, Аптамил, Лактана Био, Хип Комбиотик и други.
Палмово масло няма в Нан Органик, но и цената му е почти двойна

# 6
няма палмово масло в нито един НАН Simple Smile и в бебелан няма палова мазнина
ПС на фармар пише че има палмова мазнина но в други места гледам и няма такава .Погледнах и в официалния сайт на нестле и не пише обикновенно оптипро да има палмова мазнина . Така че не всички млека имат а и на скоро точно това коментирахме с консултант по кърмене просто трябва да се проучва Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 23:21 от Bochinka

Общи условия

Активация на акаунт