Кандидат мами над 35 години- нека си дадем кураж Тема7

  • 14 371
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 169
Честит Празник Мили Цветенца- Цвети, Зазинка!
Бъдете живи и здрави и мнооого щастливи. Сбъднати мечти и любов.

# 286
  • Мнения: 4 358
Рослемче да ти е живо и здраво момчето и скоро да се сдобие с пухкаво и послушно братче или сестриче Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 2 617
Честит имен ден на празнуващите - Зази, Цвети, синчето на Рослем и ако има още някой, за когото не знаем!


Да сте живи и здрави! Много сбъднати мечти ви желая!

ARGHT, за вас специални поздрави по случай годишнината, и се присъединявам към пожеланията догодина да сте повече. Praynig

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 22:38 от caritas

# 288
  • Мнения: 337
Честит празник на именниците! Зазолинче, Цвети,синчето на Рослем и всички които празнуват. ARGHT... честита ви годишнина! На всички желая здраве, щастие и збъднати мечти  bouquet

Аз днес по едно време писах, писах обаче компа ми взе че изключи и великите ми писания отидоха в небитието на технологията, а сега нещо не ми се пише.
        Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 1 586
Оххх...преди малко се прибрахме  Blush Ама дълъг ден беше  Mr. Green
Бързам да си лягам, но не и преди да съм казал : Лека нощ   bouquet  bouquet  bouquet
Рея, няма да се даваш на техниката  Naughty
Vanhorne, ти не спиш, така че утре очакваме нова темичка  Whistling
Днес обикаляхме по поляните и си взехме върбови клонки от църка в едно селце. Точно като влизахме, над нея кръжеше щъркел  Mr. Green Дано да е знак  Praynig Успях да го снимам - голям симпатяга беше. Утре ще ви го покажа да си кажете мнението - прилича ли ни  Wink . Само ние бяхме в църквата, така че за нас ще да е бил  Praynig Mr. Green Praynig
Благодаря ви за пожеланията. Дано да се сбъднат за всички ни  Praynig Heart Eyes Praynig

# 290
  • Лондон
  • Мнения: 449
Искам да благодаря на всички за хубавите цветя и пожелания, надявам се половината поне да се сбъднат Hug

При мен празниците продължават и утре, но на вас пожелавам лека работна седмица Laughing ха-ха

# 291
  • Варна
  • Мнения: 756
Добро утро! Как сте в тази мрачна утрин? Ама тук във Варна още не е дошла пролетта  smile3511. ARGHT искам да ти кажа ,че са ти много несериозни тия твои щъркели. EFN  ,но да се надявам другият път да е успешен. newsm03
Забравих да ви питам пихте ли кафенце?

# 292
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро и благодаря на Никол за кафенцето.
Сърдечни благодарности на всички ви за прекрасните пожелания и цветята, трогнахте ме, вярвайте.  Hug Бъни, и твоята торта е супер. Рослем, честито на патерица на твоето синче! Да е жив и здрав и много да ви радва!  bowuu
Аз реших да ви драсна няколко думи, че като ме подхване после работата.....  #Crazy На мен пак ми предстои много натоварена седмица, моля се само да се стегнат всички колеги, които работят по офертата и да успеем да приключим в петък. Щото хич не ми се идва на работа на велика събота.....  Weary Ние така или иначе няма да пътуваме никъде за Великден, но имам още да подреждам новата къща, да се купуват някои по-дребни неща.... пък и яйца трябва да се боядисат  easter
Целувам ви и ви пожелавам да бъдете добри и смирени през страстната седмица. Но бебеправенето не го изключвайте от дневния ред. Нали на Великден стават велики неща......  newsm03

# 293
  • Мнения: 4 358
Добро утро момичета и момче Hug Hug Hug.
Уф много студено дненка бе.Тая пролет тази година много се бави.
То после изведнъж ще дойде лятото и ще ни замирише зверски на море Heart Eyes
Зази дано успеете до петък  Praynig Praynig Praynig.
В събота ти пожелавам приятни Великденски приготовления.Аз тогава ще меся козунаците живот и здраве.
ARGHT...  за вас ще да е бил щъркела Wink Hug

# 294
  • Мнения: 1 586
Добро утро  newsm62 newsm51 newsm62
Ама хубава седмица се очертава, а?!? Има-няма 5 дни ще поработим и после 3 дни ще безчинстваме  Mr. Green
За _re_ge-нцето вече разбрах, че каквито са ги свършили, са ги свършили и сега чакаме средата на месеца. Другите да не губят това прелестно за домашни забавления временце.
nikol  Hug откога не ни беше сервирала кафенце. Аз го пия без захар ама и ти не пропусна да ми го вгорчиш допълнително  Rolling Eyes Все пак ми даде добра идея - ще взема да отворя център за дресировка на щъркели  Crazy Бая пара ще ви изръся от джобчетата  Mr. Green
Vanhorne се скри  Sad , а беше обещала да ни пусне нова темичка... Май започна да и личи бременната ленност  Joy Joy Joy Ама направо да си признава, че от хапване и спане няма време за "глупости"  Hug
Хайде всички с усмивка да преглъщаме седмицата и дано, трудовия ви ентусиазъм се увенчае с успех  Praynig  Heart Eyes Praynig

# 295
  • Варна
  • Мнения: 756
Е хубава работа сега , и пари ще искаш това вече е прекалено. smile3513 Не стига ,че са ти калпави щъркелите ами и да плащаме. Моля ви , вразумете нашия младеж  smile3534. Другия път и кафе няма да видиш  newsm62 Hug

# 296
  • Мнения: 2 617
Здравейте! Simple Smile
Никол, ще дойде и твоят щъркел!  Hug
ARGHT, и други освен регенцето чакамеееее, как се издържа, не знам... Ще разчитам на вас тук да ме разведрявате, че иначе съвсем ще изпуша.
Зази, дано сколасате навреме и в събота да се отдадеш на домашни глезотии.
Хубава седмица на всички ви!   bouquet

# 297
  • Мнения: 1 586
... Другия път и кафе няма да видиш  newsm62 Hug
Blush Blush Blush Еееее де - сега...не така с рогата напред. Не знаеш на какво съм готов сутрин само за едното кафенце. Изви ми ръцете  Crazy За вас безплатно Mr. Green То па на кого ли ще ми даде сърце да взема пари  newsm78 Май в зародиш си е фалирала тая идея newsm62
Абе caritas, така кажи бе...А аз от сутринта да се чудя къде да си дяна свободните палци  Mr. Green Хайде един за теб  Hug Да знаете - казвайте на време, колко за кой трябва да се стиска - ако се наложи ще ходим, да ни присаждат допълнителни. Само да има консуматори  Crazy Mr. Green Crazy

# 298
  • Мнения: 1 045
Благодаря ви от сърце за пожеланията. Много сте мили.
И да ви кажа, че и аз съм съгласна с мнението на Никол, че на ARGHT... са му калпави щъркелите. Ами то се вижда, че 7-ма тема май ще я приключим без нито един  EFP резултат. Само нещо Мили се спотайва та оттам може да изкочи нещо  newsm78
Лека седмица ви желая, че после ни чакат 3 "тежки" дни.

# 299
  • Мнения: 1 586
...на ARGHT... са му калпави щъркелите...
smile3518 Weary smile3518
Ама не съм и очаквал друго Rolling Eyes Калпави ми били щъркелите  Crossing Arms Добреееее...щом така ще си говорим...Ще ми обиждат добиченцата  Sad Хм...
Но и този път ви прощавам липсата на вяра. Ще гледам да не достигнат до щъркеловите уши "скверните ви ругатни" по техен адрес, че нямате представа колко са докачливи  Rolling Eyes
И моля ви се с мааааалко по-голямо уважение към труда на "хората". Да не мислите, че е лесно да летиш насам-натам като гламав и да ти е дошло до човката от женски капризии и нетърпение. Стойте си на задника или по-скоро си лежете по-често по гръб и резултатите няма да закъснеят newsm10

Общи условия

Активация на акаунт