кафе

  • 8 567
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Пиех всеки ден по едно. Рядко - две. Сега кърмя и пак пия. по същата схема.

# 226
  • Мнения: 925
Аз също си пиех по кафе на ден  Peace Не съм имала проблеми пък и доки ми беше разрешила   Wink

# 227
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пиех всеки ден по едно. Рядко - две. Сега кърмя и пак пия. по същата схема.
Аз по същия начин Peace

Безкофеиновото е по-вредно за бременност и кърмене, вероятно вече някой го е написал преди мен.

# 228
  • Мнения: 3 929
Когато забременях, ми се гадеше от миризмата на кафе, съответно и не пиех. Почти не съм пила кафе, да не казвам изобщо, но не от опасения да не навредя на плода, а защото от гаденето взех, че отвикнах да пия.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Спести си безкофеиновото по-добре. Пиех, пия и сега при поредната си бременност, ако ще те успокои има Био кафета на няколко фирми пробвай от тях.

# 230
  • Мнения: 1 437
От миризмата на кафето ми ставаше лошо Tired

# 231
  • Мнения: 1 485
Без сутрешното кафе-(то е и единственото за деня Wink)- не мога-с ниско кръвно съм,а и деня ми не е ден без него Peace

# 232
  • Мнения: 108
По едно кафенце сутрин може Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 51
МОже да пиеш по едно на ден. Не мисля че ще има проблем ако пиеш безкофеиново и по често.

# 234
  • Мнения: 8
по едно кафе на ден, даже има дни в които не съм пила изобщо
по едно кафе

# 235
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
До 5-ти месец пиех по едно кафе после изведнъж ми се отврати ,сега кърмя и на 2-3 дена въднъж си пия безкофеиново

# 236
  • Мнения: 3 804
Пиех по много -сега обаче съм на безкофеиново-имам си херния на диафрагмата. Mr. Green

# 237
  • Мнения: 2 609
С първата си бременност не съм пила-изведнъж спря да ми се пие.
Сега до третия също не съм, че ми ставаше лошо, после почнах по 1 на ден с мляко.

# 238
  • София
  • Мнения: 93
Пили сме и кафе сме пили и бира и вино сме пили Mr. Green
Всичко в нормално количество не е вредно.
Аз съм само бременна ,не съм болна Stop
newsm10 заставам изцяло зад това мнение

# 239
  • Мнения: 2 658
Безкофеиновото е по-вредно за бременност и кърмене, вероятно вече някой го е написал преди мен.
Точно това исках да напиша. Химикалите, с които се обработва кафето, zа да се иzвлече от него кофеина, са вероятно по_вредни от самия кофеин. Така че, ако не прекаляваш и щом ти се пие, пий си нормално кафе  Peace

Общи условия

Активация на акаунт