ОКТОМВРИйски притеснения преминаха във вълнения!

  • 10 413
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 71
Джои видях хубавото дупенце на бебо, много сладко!!
за петната аз докато забременея и с първата бременност и сега веднага започвам лека полека да ставам на кафеви петна, особенно ако постоя малко повече на слънце. Същия въпрос - "Какви кремове да купувам?" щях да ви задавам, особенно сега след като предстои цяло лято да бременеем, не ми се мисли каква ще стана, ужасно грозно е това нещо. Миналата бременност използвах стриктно крем, на базата на магданоз, който заличава или предотвратява пигментацията на кожата на лицето. Но уви голямо мазане падна, но ефект никакъв. Петната ми изчезнаха може би след година. Това е въпрос на организъм.
За сега и аз си мисля да си намеря някакъв хубав слънцезащитен крем, например като на Бюбхен и да опитам с него.

# 241
  • Мнения: 203
Да се включа и аз с добър ден поне  bouquet

# 242
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Днес сутринта се взех изследванията, които ми пусна доки и не мога да си намеря място от притеснение. Оказа се, че съм кръвна група А отрицателна, а доколкото съм чувала става опасно, когато мъжа е с положителен резус фактор. Мъжо е с положителен резус фактор. Останалите изследвания са ми наред, но това с кръвната група много ме притеснява и взех да си втълпявам едни глупости Confused

# 243
  • Мнения: 141
Относно петната -и аз забелязах едно на лицето, макар че по принцип кожата ми не е предразположена към такива. Аз така или иначе през лятото винаги се мажа със слънцезащитен крем,само трябва да видя дали е подходящ за бременни или да си купя специален .Ако някой знае конкретна марка и е доволен -нека сподели.
Ани, и аз съм сигурна,че въобще не си смешна !
За момичетата от Варна мога да кажа, че онзи ден влязох в индийския магазин ,които е до хотел Черно море и там имаше много сладки роклички и туники от лен, които мисля, че ще са удобни за лятото .Аз поне от там ще си накупя няколко! Hug Макар, че не са ми много в стила, просто ми се виждат по-подходящи , отколкото тези от специализираните магазини за бременни, а и доста по - изгодни като цена!

# 244
  • София
  • Мнения: 463
*Jeny* браво за хубавите новини Hug
Най-после успях да видя клипчето на бебето, малко е срамежливо. Моето клипче е доста големичко ,как мога да го кача там -може би сте писали как става ,но съм го пропуснала явно Embarassed

# 245
  • Мнения: 958
Нямам представа защо е толкова кратко, тя ми даде 4 или 5 клипчета и всичките са кратки.
Най-важното е че всичко е наред, аз бях толкова ошашавена че хукнах без диска.
Да ви кажа какво ми каза Томова за БХС-то. Каза моята лекарка да прецени, според нея няма данни, нейното мнение е обаче, че всички жени над 30 е желателно да си го направят. Пък всеки сам решава.
Аз петна нямам, ама така ми се обостри Розацеата, че съм като петниста хиена, ужасна съм Sad
Май ще записвам час за хомеопат.

icyangel за мен беше задължително, защото аз съм паника, и много държа всичко да е под контрол. Пък и си е гъдел. Но всеки сам си преценява, парите не са малко. Гледа се абсолютно всичко, само за сърцето каза че е рано,д а се видят аномали, но видя сърдечни камери, структура, видя че има урина в бъбречетата което значело че функционират, гръбначен стълб, за спина бифида, гънката и костицата в нослето, за Даун, мозък, крачета, пръстчета, че очните кухини са еднакви и още един куп неща.
За мен беше много важно, за такива невярващи като мъжът ми беше по-скоро гъдел Simple Smile)

iskrichka: влизаш с юзър и парола и има опция за качване.

# 246
  • Мнения: 3 641
iskrichka  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще се радвам да видя клипчето на бебо. Hug

# 247
  • Мнения: 5
Xриска ,не се шашкай за кръвната група. При първа бременност не е проблем, мисля. Така поне ми каза, че е казал лекаря на въпросната ми същата приятелка с петната, за която ви поменах по-рано, Знам от нея, че само й правиха повече изследвания, отколкото, ако сте един и също р. фактор с половинката ти, но това беше всичко. Доколкото съм чувала и както и тя ми каза, че нейният лекар й е обяснил, при втора бременност нещата при това положение се следят по-стриктно, въпреки, че тя е голям герой и бебенцето й е на 6 месеца, а тя вече е бременна в 4 месец с второ и не съм разбрала дори и сега да се е притеснила за нещо. Всичко ще е наред, спокойно само. Ако някой в този ред на мисли пък е чувал нещо за еритроцитите и хематокрита, моля да сподели. Моите са малко под допустимите и доколкото разбирам, може би това е в някаква степен признак за някакъв вид анемия, но все пак си мисля, че щом отклоненията не са много големи под границата, не е зле и все пак ако някой може да каже нещо, мн благодаря предварително Hug

# 248
  • Мнения: 1 341
Привет и от мен!
 Равам се за всички момичета с хубави новини. Hug

Джоя, малкото жабче е много сладко. Какво малко супе само... Heart Eyes

Ани, важното е да се чувства добре в кожата си. И все пак едва ли си смешна.

Хриска, не се притеснявай за резус фактора, няма нищо страшно. След раждането се слага една инжекция(забравих й наименованието и всичко е на 6). Peace

MVinzens, и аз съм изключително нервна. Естествено мъжът ми си го понася.
Колкото до Бг и на мен ми се ходи много, ама много. Но ще ми се размине. Sad

Абе момичета я да ви питам, има ли от вас които продължават да свалят килограми? Че аз май съм прецедент. По малко, но определеноп не качвам, не че искам пак да стана плондер, имам какво да свалям и сигурно затова така. Но дали бебето се храни достатъчно? newsm78 За протокола вече съм -5кг.

# 249
  • София
  • Мнения: 463
Джоя ,благодаря ,мила  Hug
Сега опитвам да кача моя клип ама дали ще стане ...според мен е  прекалено голям файла,ама ще видим.

# 250
  • Мнения: 311
*Jeny* , joya Благодаря ви Heart Eyes Hug  bouquet,  ще се консултирам с моята си лекарка на 14.04.2009 съм на преглед.
Ронка споделила ли си за това на лекаря който те наблюдава, доста на "- "си , нямаш апетит или се предпазваш от налъняване ? Hug

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ронка, и аз съм като теб. Не бях мръднала от килограмите си до миналата седмица, в момента съм -1. Не се притеснявай за бебока - той в момента е някъде около 60-70 грама - колко му трябва на човечето? Важното е да се храним здравословно и разнообразно, за да може да получава то всичко необходимо. Това естествено (поне за мен де) не означава да се тъпча. Даже забелязах, че откакто си хапвам по-честичко, самите порции са ми поне 3 пъти по-малки.

# 252
  • Мнения: 342
Здравейте мами. Тук съм и ви чета но покрай мен нищо интересно. На 17ти  ще ходя да ми взимат кръв за бхс и ако има мами които още не са го правили и са от София може да го съчетаем и със среща пред майчин дом. Иначе о/о мен е някакъв голям хаус. Правим ремонт на стаята на децата,каката ми е с гнойна ангина и ми вдига постоянно температура,дано мине скоро ,защото главата ще ми се пъсне от недоспиване и нерви.Това за сега от мен. Приятен слънчев ден на всички и само хубави емоции.

# 253
  • Мнения: X
seagirl83, Ронка, благодаря ви. Сега ще се обадя на лекаря, за да ми разясни, защото се притесних много. И аз съм чувала за тази ваксина, но не знам защо се шашнах така.

# 254
  • Мнения: 1 341
icyangel, всъщност не съм споделила с лекаря си. Мислех, че е нормално поне докато ми ставаше лошо и повръщах, но този период отдавна отмин и затова се питам. Ще говоря и с лекаря ми, след 10 дни съм на преглед.

Иначе нямам особен апетит.. В същото време определено внимавам какво ям, защото с Ема бях нещо страшно, в същото време се тъпчех със сникърси, което не е никак полезно и здравословно. Сега наблягам на плодове предимно, то само това ми се яде и супички. Ако хапвам някаква храна(готвено), порциите са ми много малки, в смисъл от малко се наяждам.

ginbay, мерси за успокоението. Peace

Общи условия

Активация на акаунт