ОКТОМВРИйски притеснения преминаха във вълнения!

  • 10 409
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 571
Xриска аз съм 0-  Simple SmileНе се притеснявай излишно. При първа бременност няма нищо страшно. При втора, организма прави антитела, които атакуват плода и го приемат за чуждо тяло, но си има лечението. 72 часа мисля след раждането се бие имуноглобулин, който оправя нещата и за втората бременност. Споко.

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ронка, няма проблем, нали сме тук, за да се подкрепяме.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 197
Здравейте
не съм писала отдавна, но ви чета редовно Peace
добре дошли на всички нови мамчета  bouquet лека, безпроблемна и вълшебна бременност ви желая и на финала здрави, пухкави и усмихнати слънца  bouquet
joya страхотно е бебенце, да ви е живо и здраво и да расте голямооо
*Jeny*  много се радвам за хубавите новини, дано и за напред все такива около малкото слънчице Praynig Hug  bouquet
за кръвната група и аз съм чувала, че при първа бременност не е проблем, а след това ти слагат някаква инжекция и повече няма проблем, но все пак лекар най - добре ще ти обясни Peace
относно килограмите не мисля че има повод за притеснение, важното е да се храниш здравословно и да се чувстваш добре!!! аз съм с наднормено тегло, но в началото на бременността беше страшно! сега съм вече близо - 10, като не съм гладувала, прилошавало ми е ама не съм повръщала, важното е че се чувствам много добре, а и бебето върви добре дори с близо седмица напред! знам че най - вероятно на края ще се търкалям така че не го мисля Peace
желая на всички весела, топла, слънчева и спокойна седмица и само хубави новини!!!  bouquet

# 258
  • София
  • Мнения: 463
Най-после успях  ,ето и моето бебче на 18,3,2009г http://oktomvriiki09.multiply.com/video/item/12/12  Hug

# 259
  • Мнения: 27
Колко е сладко  Hug

# 260
  • Мнения: 23 418
Привет и от мен.
Честито за добрите новини на всички,били на ФМ.Много се радвам за вас.
Аз тази нощ не спах добре,събудих се в 4ч. и до 6 не можах да заспя.Затова пък после едва станах в 11ч.
Днес мисля да мия прозорци,поне отвътре,а отвън лека-полека.
Винаги правя голямо пролетно почистване,но май тази пролет ще е отгоре-отгоре и направо много ме е яд.Падам си малко чистофайница и се дразня,ако нещо не е изчистено,както съм си решила.Ще видим докъде ще ми стигнат силите.
Рони,не се тревожи за килограмите,имам приятелки,които и с двете си бременностти отслабваха.
Силвана,по ЗК ли ти пуснаха цитомегаловируса или си плати в лаборатория?Аз съм била болна от него и ме е страх да не се активира пак.Ще трябва да го кажа на лекаря ми,дано не забравя.

# 261
  • София
  • Мнения: 463

Много си мила ,малко е по-скоро като извънземно ,че още нямаше тогава съответните тъкани и е все едно кожа и кости Joy

# 262
  • Мнения: 10
Здравейте момичета  Hug
Чета ви редовно нищо ,че не пиша Laughing.
Вчера ходих на преглед при доц.Балев-всичко ми е ок,на бебо също.
Имам обаче друг проблем и искам да го споделя с вас.
Много обичам да поспивам,спя като пън Grinning.Преди да забременея нямах никакви проблеми със съня,но откакто съм бременна......о ужас...запознах се с безсънието.Вечер заспивам около 22.30
,събуждам се около 3-4 и край няма сън,прсъница ,мисли някакви глупави и така.Ако някой има подобен проблем или знае как да се справя с това моля да ми помогне.  Praynig
И още един въпрос,дали мога да пия зелен чай,но не от тези диуретичните,а обикновен китайски зелен чай.
Благодаря ви предварително   bouquet
П.С-Обещавам като ми свърши сесията да съм от най редовните. Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 20
Искричка.....страхотен е бебо Hug.....аз не съм го гледала на 3 и 4Д ,та гледах с отворена уста.....супер! Wink

# 264
  • Мнения: 3 641
Искричка.....страхотен е бебо Hug.....аз не съм го гледала на 3 и 4Д ,та гледах с отворена уста.....супер! Wink
Много ми хареса това сладурче. И мен не ме гледаха на  3Д, та сега се наслаждавам на вашите бебоци Heart Eyes Heart Eyes

# 265
  • София
  • Мнения: 463
 HugБлагодаря ви!
Винаги можете да отидете само за да видите бебчо и да ви направят клип -за това няма определена седмица ,когато си решите вие ,има много кабинети където го правят.Е, срещу съответната сума ,но пък си заслужава -страхотен спомен е.

# 266
  • Мнения: 958
Искричкааа, голям сладур е бебчето, и си седи като за снимка, не като моето да се дупи.
Изглежда сякаш има перчемче отпред, дали няма да ти е момченце Simple Smile))
Охх тия бебета ме разчувстват много Simple Smile

# 267
  • Мнения: 311
dressta  Hug Hug Hug радвам се за вас с бебенце !
Аз съм същата кукувица не мога да спя изобщо, при мен е същото време за пробуждане и селд това си ситиска очите да заспя, но не става всеки път. Обаче аз си лягах да спя преди да забременея към 23:30 - 24:00, сега си лягам към 22:00и през деня гледам като утрепана, обаче намерих цаката чета книга до късно и после дори не се събуждам да посетя wc. Това е при мен, нека и другите дами споделят  Hug

# 268
  • Мнения: 23 418
Имах проблем в началото със ставането в ранни зори,иначе и сега ми се приспива около 22-22:30.От няколко дни се будя около 3-4ч.за да ходя до тоалетна,тази сутрин това ме събуди и край.

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И още един въпрос,дали мога да пия зелен чай,но не от тези диуретичните,а обикновен китайски зелен чай.
Благодаря ви предварително   bouquet
Зеления чай не действа ли тонизиращо - тоест съвсем да не можеш да спиш?

Общи условия

Активация на акаунт