ОКТОМВРИйски притеснения преминаха във вълнения!

  • 10 388
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен Simple Smile
И аз имам клипче от 3Д на бебчето но съм малко скарана с лаптопа на мъжо:))) а друг комп. нямаме в момента в къщи:))))
За съня и аз се събуждам дори по два пъти на нощ веднъж около 1,30 и след това около 3,30 и 4,00 и край със спането Sad
а преди това и с топ до главата не би могъл никой да ме събуди:)
явно е от бременеенето bowuu вече свикнах да си призная:)

# 271
  • Мнения: 71
Събуждането тъй като откакто съм бременна поне веднъж задължително ставам през ноща до тоалетна и след това край вече от 3 ч като кукна до 5 немога да заспя и тъкмо заспя и в 6,20 часовника звъни и цял ден като бито магаре. Това е вече почти месец с изключение на някоя друга нощ. Дали ще отмине и това? newsm78

# 272
  • Мнения: 12
Iskrichka,и на мен ми се видя момченце- казаха ли ти вече пола? Laughing
Хриска, не се притеснявай за резус фактора, ще ти бият инжекция до 72 часа след раждането, но само ако бебо е положителен резус фактор, за да не образуваш антитела при следваща бременност. Не се притеснявай, всичко ще е наред.
Да се включа и по темета с петната- аз след първата бременост получих ситни брадавички по деколтето и шията. Мисля, че е от слънцето, защото аз  в стремежа си да не се мажа с нищо ( бяха ме наплашили с някакви кремове с повишено съдържание на вит.А ) и лятото не се мазах с висок фактор. След раждането някои се скриха, ама не всички.

Колкото до феталната морфология - по принцип като се ходи на консултация, наблюдаващият лекар всеки път това прави - разглежда бебето, органи и дали всичко му е наред ( ако го гледа на ехограф,де) Най-важните неща могат да се измерят и с не чак толкова добър апарат-за измервание на НТ не е нужно 3 или 4 D!
Въпросът е, че не винаги на женската консултация лекарите са съвестни и оглеждат всичко. Затова сме се юрнали по скъпи клиники с модерна апаратура - за да ни е по-спокойно!
целувки и хубав следобед на всички  bouquet



 

# 273
  • София
  • Мнения: 463
Kaki ,на прегледа Марков каза ,че е по-скоро момиче,но според мен се ориентира по тоновете . То изобщо не остана време да го заглежда ,на следващия преглед ще разберем най -вероятно ,защото нашето чоче явно обича да го снимат и хубаво може да се огледа .

Виждам за безсънието си говорите, от 12-та седмица вече не се събуждам така през нощта, спя си нормално като ставам минимум 2 пъти до тоалетна, но си заспивам веднага. Може би и вашето безсъние ще отмине, за мен беше временно. Сега съм даже доста сънлива и лесно се изморявам. След като се прибера от работа поспивам 1 час ,ако не го направя мога още в 20ч да заспя . Така поне издържам до към 12ч .
Ако можех да подремна следобяд щях да съм най-доволна ,но на работа няма начин  smile3524

# 274
  • Мнения: 3 641
iskrichka , колко бяха ударите на бебо в минута Hug Може пъм д-р Марков да е познал Heart Eyes

# 275
  • София
  • Мнения: 463
Не помня, но при мен е докумeнта от ФМ -никъде не пише  newsm12 или поне не по начин ,който аз да разбера . Повечето данни за размирите.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 14:18 от iskrichka

# 276
  • Мнения: 3
Здравейте!
Не съм сигурна дали тук трябва да се включа, но видях октомврийски бебета прецених че сме за тук и ние чакаме бебока през октомври.

# 277
  • Мнения: 23 271
Здравейте!
Не съм сигурна дали тук трябва да се включа, но видях октомврийски бебета прецених че сме за тук и ние чакаме бебока през октомври.

Добре дошла!!:)

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ох, много ми се спи,  smile3507направо ще си ударя челото в клавиатурата. Как ще изтрая до края на работния ден след 3 часа?  newsm78

# 279
  • Мнения: 199
 Здравейте Hug,

Kaki  дано да се оправи бързо момченцето ти Praynig Hug
buba_katinka успех на вас с апартамента  fingerscrossed. То наистина сега си е кофти момент, дано да имате късмет Hug
joya, iskrichka много мило ми стана като гледах  клипчетата Heart Eyes
Радвам се за хубавите резултати на всички. Аз вчера проверявах моите от БХС, малко раничко, но нямах търпение, но не бяха пристигнали. Ходя в частна болница и си ги пускам там на място в лабораторията, но ги пращат в Майчин дом и затова става малко по-бавно.
megs браво на момчето  Heart Eyes
mama toni бързо оздравяване на каката.
За петната-аз имах преди първата бременност, махнах ги с химичен пилинг и по време на бременността не ми се появиха. Сега с втората също нямам още, поне засега Whistling. Според мен задължително трябва да се ползва крем с много висок фактор (50+).
Столче за хранене - имаме такова:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3331
Изключително удобно ми е, пасва на всякакъв стол, сгъваемо и много лесно преносимо, удобно е за заведения, при пътуване и т.н.
Люлки, шезлонги и т.н. не съм купувала. Ваната ни е обикновена, подариха ни я, иначе и аз си бях харесала анатомична. Само че мислех, че не се ползва дълго, виждат ми се много мънички, но пък вие споделихте друго, значи определено си заслужава.
С безсънието нямам проблем, дори напротив спи ми се ужасно много, отскоро се върнах на работа, та предполагам, че и това ми се отразява, но всяка вечер заспивам докато приспивам малкия Crazy

elfi88 добре дошла, за тук си  Hug. Безпроблемно бременеене Simple Smile. Добре дошли и на другите момичета, които все пропускам тези дни Blush

До скоро Hug

# 280
  • Мнения: 12
Lilcho, благодаря ти! Дано да е по-бързо, че много се измъчи вече!
Elfi88, добре дошла! Hug Grinning

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Окажете ми малко помощ  Praynig, кръщелника ми има рожден ден другата седмица и става на 7 годинки. Дайте някаква идея какво да му вземем, че нещо от известно време насам съм много безидейна.

# 282
  • Мнения: 571
ginbay  аз купих страхотни панорамни книжки на моя син. Беше очарован, сега ги пази и чете по малко всеки ден.

# 283
  • Мнения: 203
Деси аз чак сега видях какво си писала извинявай ама съм страшно заета в офиса-значи платих си го мисля,че е 20 лв.Аз всичко си плащам,защото така решихме!Аз пък не знам каква е тази болест newsm78 би ли ми разяснила?!

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 419
edira, благодаря, можеш ли да ми пуснеш някакъв линк да видя за какво точно иде реч?

Общи условия

Активация на акаунт