Таткото ловец...!!!

  • 27 398
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Цитат
Къде прочете нещо за пускане  Laughing той е достатъчно голям, за да го "пуска" някой и би трябвало да е също толкова разумен, че да знае като е направил семейство и деца, на кой трябва да посвети почивните си дни.
Това твое изречение потвърждава думите ми че хем мъжа е свободен да решава сам... ама иначе той си знае /обучен е/ да върви до полата на жената!!! Joy

# 16
  • Мнения: 593
Ех, как не те е срам!
Не ни намирай кусури на нас тука, разбирай се с твойта жена.
Тук не става дума за "пуска/не пуска", просто всеки човек има различни интереси.  Simple Smile
Приеми, че някои мъже са си подредили приоритетите по различен начин от твоя.  Mr. Green

И моя мъж има "хоби" - играе една онлайн компютърна игра. World of Worcraft.  Това му е на сърцето и аз съм го приела. Отделя 2 или 3 вечери в седмицата (става дума за по 2-3 часа на вечер).  Щом му доставя удоволствие - аз се радвам, че той е добре.  Важното е, че не ме кара да се чувствам пренебрегната, или просто аз имам такава нагласа.
Всеки си гледа в собствената къща.  Peace

# 17
  • Мнения: 46 518
Цитат
Къде прочете нещо за пускане  Laughing той е достатъчно голям, за да го "пуска" някой и би трябвало да е също толкова разумен, че да знае като е направил семейство и деца, на кой трябва да посвети почивните си дни.
Това твое изречение потвърждава думите ми че хем мъжа е свободен да решава сам... ама иначе той си знае /обучен е/ да върви до полата на жената!!! Joy

Не, напротив, ти си тълкуваш думите ми, както ти изнася. Няма пускане, няма обучение, просто си е такъв. Ако не беше, нямаше да сме заедно. Насила не става Wink а щом ви е с жена ти сте доволни децата да са изцяло на нейните ръце, докато ти убиваш животни, щом и децата не усещат липсата ти и щом ти не изпитваш необходимост да си с тях, значи сте си екстра семейство.

# 18
  • Мнения: 2 908
Мъжа ми е ловец-ами няма проблем с мен...какво да кажа.

# 19
  • Мнения: 26
 В къщи и свекър ми и половинката  са ловци, друг е въпроса колко често ходи (половинката), но всяка година си заверява билета и си плаща таксите. Не ми е носил нищо, но знае, че  няма да ми е приятно. Имаме си и въдица, но тя е  за всеки случай. Иначе си има хоби - играе мач. Ходи винаги когато може и аз се радвам когато прави нещо, което му носи удоволствие. Даже съм ходила с него и ми е било забавно.
Подкрепям го за всичко, стига да не прекалява - и аз си имам свойте малки нужди.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 21:39 от mimka13

# 20
  • Мнения: 0
Щом му доставя удоволствие - аз се радвам, че той е добре.
това е!!! Grinning

# 21
  • Мнения: 7
И аз подкрепям моя мъж като ходи на лов. Нека да се занимава с позитивни неща,не да се чуди с какви глупости да си запълва свободното време. Ние деца още нямаме де,обаче и да имаме ,той винаги ме пита дали имам нещо напротив. Всеки има нужда от лично време за себе си и любимите си занимания.

# 22
  • Мнения: 242
Точно в целта! В качеството си на ветеран-съпруга на запален ловец мога и роман да напиша, но снимките са достатъчно красноречиви /откриване на сезона/. Докато се грижи за нас, както за ловното си оръжие, да се забавлява  Wink



Девиза на скъпия е:
Роден да ловува -
принуден да работи ....

# 23
  • Мнения: 1 437
Мъжа ми е ловец-ами няма проблем с мен...какво да кажа.
Peace

# 24
  • Мнения: 29
Мъжа ми е ловец-ами няма проблем с мен...какво да кажа.

Добре казано.
Какво да кажеш...
За мерак лек няма. Въпреки, че хобито му отнема половината от уикендите през годината.
И да възразиш, и да не възразяваш - няма да си зарови пушките.

 Flutter

# 25
  • Мнения: 405
Ето един истински ловец,
а не ловец на мадами във форума  Joy



А сега по темата - мъжът ми обожава да ходи за риба, на мен ми е скучно и затова не ходя с него.

Иначе това с "пускането" ми е леко странно .. все едно той да не ме "пусне" на ски като реша да покарам, щото той не кара  Crazy

# 26
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Имам въпрос към ловеца, той ще се сети защо го питам:

Жена ти може ли да плете, м?

# 27
  • Мнения: 2 723
а щом ви е с жена ти сте доволни децата да са изцяло на нейните ръце, докато ти убиваш животни, щом и децата не усещат липсата ти и щом ти не изпитваш необходимост да си с тях, значи сте си екстра семейство.

Е това е вече малко прекалено.
Голяма част от хората ходят на лов 1 ден в седмицата. Тръгват рано сутрин и се прибират вечер. Да не говорим, че под вечер имам предвид 5-6. Ничие семейство не се е разсипало заради един ден. На следващия за компенсация може пък жена му да излезе с приятелики, а той да остане с децата.
Ако всеки уикенд го няма е едно, но ако е само съботата за 4 месеца в годината едва ли ще се отрази толкова пагубно.
За да има човек семейство далеч не означава, че трябва да се откаже от всичко, което харесва.
Наясно съм с позицията ти относно семейните ценности, но горното ти мненеие звучи доста крайно.

# 28
  • Мнения: 46 518
...
Голяма част от хората ходят на лов 1 ден в седмицата. Тръгват рано сутрин и се прибират вечер. Да не говорим, че под вечер имам предвид 5-6. Ничие семейство не се е разсипало заради един ден. На следващия за компенсация може пък жена му да излезе с приятелики, а той да остане с децата ...

Значи едния ден него го няма, а следващия нея. Кога се виждат двамата?
Познавам само 2-ма ловци, но те тръгват петък следобяд и се връщат в неделя вечер, явно затова ми е грешна представата за това хоби, но като гледам и при TiFoNi е нещо подобно ...

...
Дразня се много,че единственото му свободно време,което може да прекарва с нас е в гората или по полята Crossing Arms ...

# 29
  • Мнения: 2 388
Чудесно хоби.
Сигурна съм, че се забавлява отлично, въпреки, че от лов до лов има разлика, от истинския ловджия и тези, на които им държат прасето да го отстрелят ( образно казано ).
Аз самата винаги съм искала да стана ловджийка, но някои неща ме спират.
Има време обаче.

Общи условия

Активация на акаунт