За или против флиртуването ( без стигане до изневяра ) .

  • 7 488
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
Нямам нищо против при условие, че е без последствия и без да става свидетел половинката. smile3503

# 16
Аз съм твърде против. Пък и за мен е лесно, щото съм грозен и жените не ми се лепят.

# 17
  • Мнения: 7 723
Няма нищо лошо в един лек и неангажиращ флирт.
Често това води до заздравявавето на семейството, даже.

# 18
  • Мнения: 2 013
"За" ако ще флиртувам аз, "Против" ако това ще е мъжа ми.  Mr. Green

Точно това исках да кажа и аз!  Whistling

# 19
  • Мнения: 830

Добре де кое му е положителното на един флирт, освен да ми вдигне самочуствиено за друго не се сещам?

# 20
  • Мнения: 2 153
Флирта е хубаво нещо, но само като си представя съпруга ми да флиртува с някоя и Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Затова гласувах с "против" Mr. Green

# 21
  • Мнения: 0
Естествено,че съм за. Трябва да се поддържа форма. Иначе сигурно ще станем сухари и ще забравим как се умайват мацки   Laughing

# 22
  • Мнения: 46 518
Флиртуването за мен има смисъл, ако има за цел секс, без значение за 1 нощ или с намерение за връзка, всичко друго е избиване на комплекси.

# 23
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Принципно съм за непринудения, моментен и неангажиращ вятърничав флирт и до там.

# 24
  • Мнения: 543
че то секса... изневяра ли е?

# 25
  • Мнения: 2 567
Абсолютно съм "за". Флирта подмладява  Simple Smile

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Краткотраен флирт - да, ако  продължи по-дълго няма да е флирт, ще прерастне в нещо повече.

# 27
  • Мнения: 567
Един небрежен флирт повдига настроението и повишава работоспособността и притока на хормона на щастието.. Защо не,разбира се всеки да си носи главата на раменете  Joy
Напълно съм съгласна  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 25
Флирта си е хубаво нещо!

# 29
  • Мнения: 1 517
Флиртаджии  Mr. Green
Един ден децата ни ще четат тука  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт