КГБ = Клуб на Готините Баби - 68

  • 19 365
  • 444
  •   1
Отговори
# 90
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Мим, ти на готово и сигурно залагаш - мама.  Hug

# 91
  • Мнения: 112
Тя е голяма цветарка - до преди година имаха една виличка край Варна и имаше страхотна градина, но се наложи да я продадат Cry и сега терасите и са окичени с цветя!!

# 92
  • Мнения: 263
Лека нощ и сладки сънища приятелки!



# 93
  • Мнения: 77
Жабче, много готина мадама си! Какъв крак вадиш, пу, пу, поздравления! И прическата ти е на шест!
Мими, радвам се че съпруга ти е значително по-добре и вече обикаля из двора. Дай Боже, скоро и на разходка да излезете!
Делта, благодаря за информацията, ще намина когато ми се наложи.
Стефан намери калдъръмчетата, утре ще ги засее нарядко.
Фурийчееееее, не ти ли домъчня за нас, изфотай твоята градинка и ни я покажи, миличка!
Момичета, хубаво ме съветвате да тръгвам на Охридската екскурзия, но една колежка на сестра ми казала: Кажи на кака си да не съжалява за Охридското езеро, един гьол и хотели! Да отиде в Гърция, островите и Метеорите нямат нищо общо с езерото!
Аз и задграничен паспорт нямам, предния като изтече и ме накараха да го върна, по-лесно щяла съм да си извадя следващ паспорт, ама аз така и не съм ходила да проверя. Двоумя се още!


                     Л Е К А   Н О Щ,   П Р И Я Т Е Л К И    М И Л И !

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАБЧЕ ще ги смъкнеш хванала си се на хорото и ще го играеш до край. Peace Peace



МИМКА браво на вас всичко върви бавно но славно и това е най важното.
 


ЛЕКА НОЩ ПРИЯТЕЛКИ!

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 23:58 от zi4e

# 95
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Айде по едно тутманиче за закуска и кафенце.

 

Тая нощ се наспах , като новородена съм .  Crazy
Сега си пийвам кафето и после незнам как ще ме завърти деня.  Confused
Трябва до магазина да ходя за хляб да има за Краско и за кучетата да взема.  Peace
После явно навън ще съм под беседката , страхотно временце се е заформило
от сутринта. Ще си взема компа и на вън , от там ще ви наблюдавам. Само , че не сега , а
около обяд нейде. Трябва един компир да обеля и да сложа да се запече, че днес съм
на варива , така и дребния ще си похапне.  Laughing
Лек и хубав ден.   bouquet

# 96
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Морген КагебейкитИИИИИ Hug
Бравос, бравос Жабчееее. Ти мяташ диетите нас под кръста удряш със тези вкусотии ама аз ще си взема щото не уважавам ни една диета и ще си взема не по 1 път ами по цели 3 от всяко нещоооооо smile3534
Хайде лек и спорен ден хубавицииии Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 16 208
Добро утро. За мене само кафе без захар + ябълка. Но не мога да се похваля с резултати, засега.
Отдавна съм станала и косата вече е намацана с маска и измита.
Сега се мъча да събудя Ани да върви на работа.

# 98
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , Ани няма ли почивен ден , бе?  newsm78
Всеки ден е на работа , не се ли изморява това дете? Crazy
То верно , че е млада и издържа , ма изведнъж ще дойде умората.  Hug

# 99
  • Мнения: 1 558


Добро утро!

За мен от кафето  Wink

Чудно време се е отворило навън - само за хайтосване Party

Днес ще мързелувам пак  Blush
в смисъл, не че няма да дежуря край печка, мивка, с прахосмукачка...
но от утре нататък да видим кога ще ми дойде музата за пролетното развихряне  Mr. Green

Приятен и спокоен ден!

# 100
  • София
  • Мнения: 16 208
По принцип 1 ден почива. Но тя сама пожелала да ходи да прави прически при Азис. Вече 2 път ще ходи, много се кефи. Сега е време да се учи и да се доказва, добре поне че това разбира. А  и така има повече шансове да я вземат там. Като поработи малко и се махне - все друго си е да спомене какво е правила/дори и като помощник./
И да има поч. ден - излиза и цял ден мери улиците и се мота по кафета. Като си тръгне 1 компания отива да търси друга. От бебе си е хаймана. Плачеше единствено като се прибираме от разходка, иначе глас не и се чуваше.

# 101
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Добро утро и от мен,от слънчево Русе!
Ама много е хубаво да си на гости на щерки - хем не ти дават нищо да пипнеш,хем си с внучето,хем далеко от дразнители!
Сега даже закуска прави,а аз при вас!
 Ех,Зичеее,да можеше да дойдете hahaha

За сега ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ!

# 102
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Щом има мерак нека ходи , после ще й е по-лесно.  Hug

Доби , то теб си те чака чистката , аз я свърших и сега ъкъл наливам.  Embarassed
Едно по едно все до петък ще я свършиш , че събота и неделя са
празници - Лазаровден и Цветница.  Peace

Яне , кво ли да е срещата у вашия вилает и да му се тръснем всички бабетки.  Joy
Той ще онемее , може да се изнесе временно.  Laughing

# 103
  • Мнения: 263
Добро утро приятелки!
Благодаря на Жабче за чудесната закуска и кафенцето!

Айша, нека да работи, щом иска и умее, нека да се развива и трупа опит. Ще я гледаме после как върти прически на известни личности. Peace
Янче, приятно прекарване с децата и внучетата! Да си починеш и да не мислиш за проблеми. Дядо Тошо не ти ли звънка сега, не му ли е домъчняло? Joy
Аз си пия още кафенцето и умувам какво да готвя.

Приятен почивен ден на всички! Hug

# 104
  • Мнения: 77
Здравствуйте, аверки!
Еееееее, друго си е като знаем ЕЗИЦИ!
Как сте милички?
Днес за мен няма разходка, Стефан донесе от двора на бащината ми къща една голяяяяма торба лапад. Почвам да го чистя и за обяд- зелена баница. Много обичам такава баница,  бавно става, но пък е чудна!
След това ще оплевя градинката ми на двора, че утре ще отида  да си купя теменужки, така се запалих от вас, само не знам колко време ще ме държи! Тя е мноооого малка, ама е градинка, де. Теменужките догодина пак ще поникнат ли?
Току що в стаята влезе дядо Стефчо, попита как са дамите от КГБ-то, и ви изпраща поздрави!
Приятен ден, милички!

Общи условия

Активация на акаунт