Re: LaRedoute - кодове - 26

  • 50 233
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 305
57029 ми дава БД. Имам сандалките от 4,70, сако и палтенцето от 5 евро. Всичко от албанците

# 751
  • Мнения: 28
57029 ми дава БД. Имам сандалките от 4,70, сако и палтенцето от 5 евро. Всичко от албанците

VK кое е палтенцето от 5Е?

# 752
  • Мнения: 305
57029 ми дава БД. Имам сандалките от 4,70, сако и палтенцето от 5 евро. Всичко от албанците

VK кое е палтенцето от 5Е?


http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8870705& … ue&ksource=-1
ще ни бият за спам Mr. Green

# 753
  • София
  • Мнения: 1 020
От скоро се захванах с Ларедут-а и имам един въпрос. Направих поръчка и след това поканих един приятел, но не ми прати никакъв код на мейла след неговата регистрация. Да не би вече да не важи това за поканата на приятел, или трябва и той да пусне поръчка?


ДА.Закъсняла си
Деска благодаря ти за бързия отговор! Явно информацията, която чета по другите сайтове не е обновена!
При мен този код не хваща безплатна доставка!

# 754
  • Мнения: 28
От скоро се захванах с Ларедут-а и имам един въпрос. Направих поръчка и след това поканих един приятел, но не ми прати никакъв код на мейла след неговата регистрация. Да не би вече да не важи това за поканата на приятел, или трябва и той да пусне поръчка?


ДА.Закъсняла си
Деска благодаря ти за бързия отговор! Явно информацията, която чета по другите сайтове не е обновена!
При мен този код не хваща безплатна доставка!
пробвай със сандалките http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8605343& … ue&ksource=-1 Е, ако ти трябват де Laughing

# 755
  • Мнения: 2 323
И при мен не става с този код за БД. Имам само от албанците, доста неща са..... Cry Все нямам късмет с тия кодове...

# 756
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И на мен този код ми се хваща със сандалките, с други работи не!

# 757
  • Мнения: 2 323
Да, сега със сандалките стана...ама като са момчешки.....А и нещо като качество ме съмняват. Някой има ли ги вече?

И още нещо - преди на поръчката ми даваше около 3 евро допълнителна такса, а сега с добавеното палтенце и сандалките е по-малко....Интересно защо така, нали таиз такса беше % от цялата поръчка за опаковка...

# 758
  • Мнения: 6
Някой знае ли действащ код за някоя готина чанта, но дамска чанта, не сак
41920- черна дамска чанта

И този отдава не работи. В началото като пробвах ми се хващаше, но после вече не, и не успях да пусна поръчка с него!

# 759
  • Мнения: 201
Сандалките, макар и толкова намалени, са от новата колекция. Затова с тях ви се хваща кодът за безплатна доставка. Само с аубанците едва ли ще стане, трябва и артикул от '2009.

# 760
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Сандалките, макар и толкова намалени, са от новата колекция. Затова с тях ви се хваща кодът за безплатна доставка. Само с аубанците едва ли ще стане, трябва и артикул от '2009.
И аз мисля така, пробвах с новата колекция доста работи и дава БД. А сандалките ги имаме  и ми изглеждат хубави .

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 1 273
Даааа, работи с новата колекция Blush

# 762
  • Мнения: 6
64173 от 18.04.2009
- 40% sur le pret à porter (valable 10j) - валиден 10 дни
- 35% sur le reste de la commande (valable 3semaines) - валиден 3 седмици
- 25% sur la literie, meuble, plein air et petit electroméngaer
- 20% sur le sport, gros electromenager et image et son

63320
40% sur un article textile
35% sur le reste de la commande textile
25% sur la maison
20% sur le reste y compris pages vertes

63541
55? pour 125? valable sur les pages vertes


# 763
  • Мнения: 16
детска чанта Дора +БД 10324
детска раница Спайдармен + БД 10332

# 764
  • Варна
  • Мнения: 5 576
Със сандалките хващат и кодовете за Дора и Спайдърмен.

Общи условия

Активация на акаунт