Какви кичури на черна коса?

  • 37 128
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Правила съм си сини кичури на синьо черна коса. Съвсем непрофесионално- със спирала/едно време ги имаше/. Харесвах се.
 Виждам интересни съчетания на снимките и веднага се сещам за червенеещите корени на чернолилавата ми коса. А дори не са кичури, говоря за един цвят. Неприятна гледка, поне за мен. А и явно не само на мен, съдейки по върпроса " защо ти червенеят корените?" Simple Smile
Черна коса с червени кичури ми  е брутално гадна.
Да обобщя: никакви Grinning

# 16
  • Viena
  • Мнения: 3 583
Много отдавна и аз имах този мерак и отидох в Магама и там ми сложиха няколко чисто бели кичура за разнообразие.готино беше

# 17
# 18
  • Мнения: 2
До колкото знам за да се направят каквито и да било кичури на черна коса - първо трябва да се обезцветят.

# 19
  • Мнения: 2
Преди доста време бях си направила червени,но алено червени на черна коса тогава се харесах,харесаха ме и другите,но сега като се замисля не бих си направила пак  Grinning но черна коса с лилави кичурчета никак не е зле ..звучи добре  Crazy

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък реших да я обезцветя и да я направя в някакъв шоколадов оттенък с по-светли кичурчета тук-там. Писна ми това черно.

# 21
  • Мнения: 80
ще си съсипеш косата и след това много щее те е яд (от личен опит  Confused) ,не прави нищо! незнам защо,ние жените,като изпаднем в депресия и все на косата си го изкарваме Laughing ....

# 22
  • Мнения: 1 731
И на мене по едно време ми беше дошла  идеята да си правя кичури на черната коса обаче нищо не стана и фризьорката беше много учудена ,че не хванало.Спрях да мисля за кичури.Явно няма да стане и няма смисъл да си горя косата. newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 901
И аз съм с доста тъмна коса, бие към черно  Laughing Сините и лилави кичури ми допаднаха доста, но не искам да се боядисвам (кожен лекар ми препоръча да не се боядисвам, тъй като имах малко проблеми със скалпа) и искам да попитам от къде и на каква цена мога да намеря такива кичури!  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 416
И аз съм с доста тъмна коса, бие към черно  Laughing Сините и лилави кичури ми допаднаха доста, но не искам да се боядисвам (кожен лекар ми препоръча да не се боядисвам, тъй като имах малко проблеми със скалпа) и искам да попитам от къде и на каква цена мога да намеря такива кичури!  Praynig
За прикачени цветни кичури ли става дума? И аз искам! Grinning присъединявам се към питането. Много ми се иска едни руси кичури, но без третиране на косата.

# 25
  • Мнения: 179
Аз мисля, че русо, до сребрист стоят много добре на черна коса. Въпроса е в поддържането на утенъка....

# 26
  • Мнения: 389
Аз съм с тъмно кафява коса, направих си медни кичури. С най-светлото русо на моята коса, без блондор, станаха кафяво-златисти, много интересно и красиво стоят.

Ако косата ти е естествено "черна", тоест много тъмна, можеш да пробваш такъв вариант.

Ако е боядисана черна, не знам дали кичурите са добра идея. За мен много бели кичури на тъмна коса не стоят добре, особено ако после се занемари поддръжката, по улицата много примери се виждат.  Rolling Eyes

# 27
# 28
  • Мнения: 3
чернокоси с кичури няма ли?!

# 29
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Черната коса си е най-добре без кичури. Просто наблегни на отенъка на самата боя, вместо да си съсипваш косата с обезцветяване  Wink

Общи условия

Активация на акаунт