Каква беше първата дума не децата ви?

  • 7 494
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 356
Тата.Мина през баба и деде,айде,бебе...майката не е на почит  Laughing

# 91
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Голямата първо каза мама,а малката тата. newsm10Тати остана много доволен от това. newsm47

# 92
  • Мнения: 364
след мама, тате и  баба  дойде ред веднага на кола  Laughing

# 93
  • Мнения: 655
Ба-ба

Познайте кой се изкефи максимално Wink

И ние бяхме така. След това каза ма-ма, та-та.

# 94
  • Мнения: 356
      Та-та и ка-ка в един ден. Simple Smile

# 95
Баткото каза първо "дядя" на баща ми Grinning Малкият още не е проговорил, обаче от бебешките "думички" минахме през "мам-мам", "ба-ба", "да-да" и "дай-дай" - разбира се, всичко неосъзнато Wink Все се надявам когато проговори осъзнато първо да каже "мама"... Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 120
Тя: "Мамма", а аз:" Ау-у-у на мама Слънцето love001  love001  love001"

# 97
  • Мнения: 5 228
Първата думичка беше тати. Аз обаче не тъгувах много, защото тя на всичко казваше тати, значи - нищо лично. После дядя, баба и накрая - мама. Иначе като се изключат роднинските думички, първата думичка беше "дайче", което на михаелски означава зайче.  Heart Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашият син първото нещо , което каза бе една сутрин, докато баща му се приготвяше за работа и бързаше - "Тата айда" - а баща му ей така  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 1 352
Баба първата.
Мама - втората  Laughing

# 100
  • Мнения: 345
щерката също каза първо та-та,но за мен няма значение,ние си мислеме че първо ще каже ба-ба защото едната и баба много я бабосваше  Grinning  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 997
По-големият ми син проговори късно - над две годишен. Първата му дума беше - фути. Да преведа -  тази дума заместваше изречението:"мамо, дай вода, че съм умрял от жажда!". Първата смислена дума беше:"кола", после "тати". "Мама" дойде чак след десетата.........

# 102
  • Мнения: 448
Първата думичка на нашия беше "ка-ка"Само това повтаряше.Дори и на мен ми викаше "кака" и всички около мен се шегуваха, че то си право детето, защото родих рано според тях (на 19г).След това беше "тата", а накрая "мама"

# 103
  • Мнения: 1 410
Първата дума беше ЕМО. Баща й се закани, че ще вади пушката... но още го търсим този Емо. Нещо се е изплашил и няма намиране.

# 104
  • София
  • Мнения: 11 788
Първата дума на дъщеря ми беше ма-ма,повторено два пъти!Не знам дали е било съзнателно!

Общи условия

Активация на акаунт