Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 6

  • 33 054
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 54
То въобще кой град е с най-добро време от умерения? Аз съм в Атина, нарочно си го избрах да е на юг и времето ми е сравнително добре. Цяла седмица дъж не съм имала, то дори за 2 месеца досега само веднъж ми се случи три поредни дни дъжд. Но ако има някой с повече слънчеви дни, бих се прехвърлила.

# 706
  • София
  • Мнения: 44 120
ами то основната разлика при климата е във времето и от там в посетителите - в топлият имаш по-малко посетители, на студеният още по-малко....друга разлика - няма Simple Smile))

чесно казано чудно ми е защо от умерен ще искаш на топъл....но пък ти вече си с напълно развит зоопарк, така че общо взето е все едно къде си......предполагам.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Заради нивото на трудност основно, но сякаш си е по-добре да си дерзая с новия зоопарк, че сега и без това няма какво да развивам.

# 708
  • София
  • Мнения: 44 120
ами то това му е трудността....по-бавно напредваш защото  ти е по-кофти времето, по-малко посетителите и по-малко печалбата.....което до едно ниво е кофти, после е все едно защото разликите стават минимални Wink

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А, печалбата не е толкова малка, на топлия климат примерно вървят сладоледа, напитките и пони клуба, при теб основно предполагам печелиш от сувенири, сандвичи и мед, другите магазини и да не ги построиш веднага не е болка за умиране, ако наблегнеш на това което ще ти вади пари, а не да строиш наред мисля, че ще имаш по-голям успех.
Иначе и за студен климат съм мераклийка, но нека избутам топлия и ако не ми е втръснало ще дойда с кожуха при теб.  Laughing

# 710
  • Мнения: 30
Аз имам и в трите климата зоопаркове.В умерен са ми в Рим и Атина.И в двата града времето е едно и също.В топъл климат съм в Рио де Жанейро-там капка дъжд не е падал от  1 месец.Лятото нямам посетители,но пък през другите сезони имам много ясни и слънчеви дни.На студен климат съм в Торонто-е там се скъса да вали,а  Торонто е един от най-южните градове от студения климат.

# 711
  • Мнения: 985
Аз пък отидох във Варна  Mr. Green Да сме си градски все пак. Laughing И има само 17 зоопарка в този град Wink-без много конкуренция Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз се чудех, дали все пак броя на зоопарковете в даден град влияе  newsm78 Ама не съм забелязала особена разлика в броя на посетителите ми в Амстердам (където има около 1900 зоопарка) и в София, където са 18 000.

# 713
  • Мнения: 3 971
Лекинко съм ядосана по повод лентичките.Вчера по обед информирах модернатор за потребител с такава.Еми днес продължава да си стой .Ако до утре не я махнат си слагам и аз  Crossing Arms

Чочка идвам си и аз Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 44 120
аз до сега съм информирала за трима...веднага почти им изчезват лентичките......
може да пишеш направо на тати на лично.

# 715
  • София
  • Мнения: 278
Арчи или Ламма, дайте прогноза за седмицата, моляяяяя  Praynig

# 716
  • Мнения: 54
Заповядай. Аз не съм премиум, а просто си направих един зоопарк, който го рестартирам постоянно, за да имам прогнозата.

Атина - Рим

Четвъртък - дъжд
Петък - дъжд
събота - слънчев
неделя - дъжд
понеделник - ясен

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 19:31 от Lamma

# 717
  • София
  • Мнения: 278
Много благодаря  Hug
Поне новородени да има  Praynig

# 718
  • Мнения: 30
Lamma гениална идея   bouquet    В  Рио де Жанейро съм премиум играч до 18 май  прогнозата  е: четвъртък-ясен,петък-слънчев,събота -горещ ,неделя-ясен,понеделник-горещ                                                                                                                                                                   

# 719
  • Мнения: 258
Много полезна темичка сте заформили!

Искам да питам нещо относно казаното в цитираното от мен мнение
Аз имам и в трите климата зоопаркове.В умерен са ми в Рим и Атина.И в двата града времето е едно и също.В топъл климат съм в Рио де Жанейро-там капка дъжд не е падал от  1 месец.Лятото нямам посетители,но пък през другите сезони имам много ясни и слънчеви дни.На студен климат съм в Торонто-е там се скъса да вали,а  Торонто е един от най-южните градове от студения климат.

Притежаването на повече от един зоопарк от един и същи потребител не беше ли забранено? С различен потребител и от различно IP ли създавате допълнителните си зоопаркове?

Общи условия

Активация на акаунт