Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 6

  • 33 050
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 971
И аз имам проблем с разлогването,


Ох два пъти го прочетох разголването  hahaha Joy

# 691
  • Мнения: 6 029
При мен беше същото сутринта, изчистих кеша, не се оправи. Изчистих кукитата, рестартирах браузера и се оправи.

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не е, да, чистих ги вече все тази, езика ми се сменя на всеки рефреш, разногледа станах.
На другия ми акаунт пък нямам новина никаква в зоопарка, все едно не е минал деня, надявам се да ги пооправят бъговете още днес.
И с разголването имам проблем, да, днес е доста хладно.  Laughing

# 693
При мен се оправи като изчистих кукитата.Благодаря!  bouquet

# 694
  • Мнения: 11
Хаха,това горното беше от мен! Laughing

# 695
  • Мнения: 2 716
^VALINA^    bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз имам проблем с разлогването,


Ох два пъти го прочетох разголването  hahaha Joy

И с разголването имам проблем, да, днес е доста хладно.  Laughing

 Joy Да ви се не види, от 10 минути чета бавно като на китайски  Joy побъркахте ме! Накрая мислех, че ми се привижда  Joy

# 697
  • Мнения: 3 971
 Joy
Някои да пусне нова тема докато не са ни я заключили тая Peace

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Няма да ни я заключат, споко, на 50-та новата я пускаме.
Обучих около 130 служители и сметката ми стремглаво намаля с около 1 милион, новата опция е много удобна, преди все се бърках кой съм обучила и кой не съм, сега си се вижда от километър.

# 699
  • Мнения: 280
Кетитоо , защо се отказа от търга за орикса? TroyBlove има само още 60 000 лол и няма да цака повече. А аз се отказах защото нямам толкова за да надцакам. Ще реша ,че цакането ти е било само срещу мен.

# 700
  • Мнения: 1 371
Valeria, колко са ти служителите по подръжката и гледачите?  Simple Smile

Аз имам наполовина на твоите служители. Може би. Не съм ги броила. Дали да не назнача още? Иначе и на мен онзи ден сметката ми намаля доста, като реших да обуча всички служители, понеже им бяха намалели лентичките.   Tired

# 701
  • Мнения: 1 371
Момичета, успех с ориксите. Изкарах невероятен късмет с женските - една вечер сложих на два женски по 1 млн. лол и реших да не се разправям повече, а на сутринта ставам и какво да видя - вече са мои.  Grinning А после ми родиха една женска. Иначе яко ме надцакваха играчи с повече лол.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ина, гледачите са ми 40, поддръжката са ми 55, дали да не назначиш не знам колко животни имаш, за да ти кажа.  Grinning
Видяхте ли, че може да си смениш града, аз ще помисля и мога да се възползвам от опцията.  Grinning

Поправям се, защото климата не може, а така му се наточих... Mr. Green

# 703
  • София
  • Мнения: 44 115
че за какво ти е да го сменяш Simple Smile
ти на какъв климат си?

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На умерен съм, но искам да съм на топъл, точно за това подкарах и друг зоопарк да развивам, заради климата.
Ако можех този да сменя обаче щеше да е по-добре ама не става.

Общи условия

Активация на акаунт